Łzy w Opolu

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 25 maja 2003, 2:11

Justysia pisze:
jesoos pisze:Na marginesie tylko dodam że prawie napewno będziemy jechali tym samym pociągiem....ale ten fakt został niezauważony :twisted:

A jedziesz tym co w Brzegu jest o 17:46 ? :twisted:

Dziwne pytanie...teraz przynajmniej wiem o której jechac :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 25 maja 2003, 22:29

Ja mam prośbę.....do wszystkich którzy jadą do Opola.......co do godzin wyjazdu i powrotu.......wszystko napiszę na stronie...albo na forum.........już nie mam siły każdemu na GG....czy na PW....odpowiadać, że jeszcze na ten temat nie rozmawiałam ani z kierowcą ani z Kariną.......ale obiecuję że jak sie tylko wszytkiego dowiem to będzie pierwsze miejsce na którym to napiszę........cierpliwości.........i od razu przypominam żeby oszczędzać kasę na sms-ki do Opola.....bo nasze wsparcie będzie potrzebne........
Sylwia
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 25 maja 2003, 22:34

Sylwuś! Czekamy z niecierpliwością !!!!
...
mondrala

Postautor: mondrala » 26 maja 2003, 1:33

Justysia pisze:
mondrala pisze:ciekawe czy sie rozpoznamy..proponuje..jakis wspolny szczegol ubioru...moze koszulka zespolu...wtedy bedzie latwiej..i we wroclawiu..i rybniku..i ...opolu..

Tak się składa, że widziałam się już z kilkomo osobami z forum, więc większego problemu nie będzie :roll: Poza tym jak wspomniał Adaś - są zdjęcia....

ZDJECIA W NECIE :?: :?: :?: NIE :!: NA TO MNIE NIKT NIE NAMOWI... :wink: :wink: :wink: CIEKAWE CZY SIE POZNAMY.. :?: :?: MOZE TEZ KTOS ZAPISZCZY :?: :?: CHYBA TO NIE ZA BADZO GRAMATYCZNIE..ALE ..ZOSTAL MI JAKIS NERWOWY TIK..GRAMATYCZNY..
ODPOWIEDZCIE NA PYTANIE...PO CZYM MOZNA POZNAC FANA LEZ :?: :?:
I NIE CHODZI MI TYLKO O UBIOR...BO NAPISANE JEST :!: :!: NIE SZATA ZDOBI CZLOWIEKA... 8) 8) 8) POZNAMY SIE NA JAKIMS DWORCU..NA JAKIEJS STACJI..PRZYPOMNIMY SOBIE SIEBIE..I KONCERTY NA KTORYCH BYLISMY RAZEM....I TYLKO TE SMS..DUZO..GIGANTYCZNIE DUUUUZO :!: :!: :!: ALE BEDZIE :!: :!: ...BEDZIE SIE DZIALO.. :!: :!:
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 26 maja 2003, 2:15

...jeszcze nie znam decyzji GOSI (narcyzka) i MARTYNKI.....

Już dziś znam te decyzje...a właściwie decyzje ich rodziców.....Gosia niestety nie może.....(ale duchem obiecała być z nami :) ).....a MARTYNA i HANIA......dołanczają do listy uczestników :)

Ps.Warto było trzymać dla nich te bilety :lol:
Sylwia
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 26 maja 2003, 2:18

)...jeszcze nie znam decyzji GOSI (narcyzka) i MARTYNKI.....

Już dziś znam te decyzje...a właściwie decyzje ich rodziców.....Gosia niestety nie może.....(ale duchem obiecała być z nami :) ).....a MARTYNA i HANIA......dołanczają do listy uczestników :)
Sylwia
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 26 maja 2003, 2:18

Maryś, Hania cieszymy sie :) :D :D
Martynka

Postautor: Martynka » 26 maja 2003, 2:24

Nawet nie wiecie, jak sie cieszeeeeeeeeeeeeeeeee :D :D :D :D :D :D :D :D :D Jupiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D :D :D :D Kochani rodziceeeeeee! :D :D :D :D Kocham Was wszystkich :D:D:D:d Dziś tylko Sylwuś mogła usłyszeć moją radość :D hihi :**********
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 26 maja 2003, 2:34

Nawet nie wiesz......jak się cieszymy.......że będziesz...... :!: :!: :!: :!: :!: :D :D :D :D :D

choc pewnie wiesz...nawet powinnas :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 26 maja 2003, 2:41

No wlasnie kochanie cieszymy sie bardzo mocno!!!!!!! bedziemy prawie wszyscy :D :D :D :D :D :D
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 26 maja 2003, 2:50

no Martyniu strasznie się cieszymy.. :D :D .. ja sobie mogę wyobrazić Twoją reakcje... hihi... z wrażenia wysłałaś mi 3 razy tego samego smska :P ale straaaasznie się cieszę.... i wiesz.... 2 wariatki...... :wink: :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 26 maja 2003, 2:53

No dobra......cieszymy się....ale dość śmiecenia :) .....i nie 2 wariatki....tylko integracja panie.....integracja :evil:
Sylwia
Martynka

Postautor: Martynka » 26 maja 2003, 2:55

3razy?:P Oops...;P Dorota - wariatki ;P;P;P hihi i wiesz... PUNK;D;D;D;D hyhy ;P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Martynka

Postautor: Martynka » 26 maja 2003, 3:03

Sylwia, daj nam sie pocieszyć ;P Ty wszystko uważasz za śmiecenie ;P No, ale ja sie nie dziwie.... W końcu Ty nie jesteś artystyczna dusza...Pozdrawiam FCPD(FanClubPrzyjaciółDody);P Jędrzej,Doda - Wy wiecie :lol:
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 26 maja 2003, 3:21

MARTYNKA pisze:W końcu Ty nie jesteś artystyczna dusza...Pozdrawiam FCPD(FanClubPrzyjaciółDody);P Jędrzej,Doda - Wy wiecie :lol:

yyy..... wiemy??? ale co ja mam wiedzieć??? jakie Toważystwo Przyjaciół Dody??? miło mi że jest takie toważystwo... fajnie że się dowiedziałam o jego istnieniu :wink:

dobra Sylwia już koniec :wink: :P
Są łzy, które jak ogień palą...

Wróć do „Łzy”