Łzy w Opolu

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 26 maja 2003, 21:03

Dorota pisze:
MARTYNKA pisze:W końcu Ty nie jesteś artystyczna dusza...Pozdrawiam FCPD(FanClubPrzyjaciółDody);P Jędrzej,Doda - Wy wiecie :lol:

yyy..... wiemy??? ale co ja mam wiedzieć??? jakie Toważystwo Przyjaciół Dody??? miło mi że jest takie toważystwo... fajnie że się dowiedziałam o jego istnieniu :wink:

dobra Sylwia już koniec :wink: :P

Doda, bo Ty wtedy byłaś nie do końca trzeźwa... ;P a jak powiem, że pozdrawiam mopa, to będziesz wiedzieć o co chodzi?;P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 26 maja 2003, 23:36

Justysia, a Ty o której szkołe kończysz? Ten transparent mogłybyśmy zrobić, bo ja do szkoły nie ide...i moge wcześniej jechać...
Obrazek
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 26 maja 2003, 23:41

Martynuś, a Ty nie poważna jestes wiesz?? Jedziesz i ja sie 2 dni pozniej dowiaduje!!??
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 27 maja 2003, 1:56

lukrecja_15 pisze:Justysia, a Ty o której szkołe kończysz? Ten transparent mogłybyśmy zrobić, bo ja do szkoły nie ide...i moge wcześniej jechać...

hmmm...ja kończe koło 14stej + jakis obiad...jak będzie cos wcześniej to czemu nie
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Martynka

Postautor: Martynka » 27 maja 2003, 2:19

Ola, moja wina, że Cie nie było wtedy na gg? ;D hihi
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 27 maja 2003, 6:03

lukrecja_15 pisze:Justysia, a Ty o której szkołe kończysz? Ten transparent mogłybyśmy zrobić, bo ja do szkoły nie ide...i moge wcześniej jechać...

Wy tesh robicie transparent??? :D Bo mi szefowa tesh zlecila :) ALe nie mam pomyslu jak to zrobie i z czego :P I tym bardziej nie chce widziec efektow :P Co proponujecie zebym napisal albo "namalowal" (hehe jush to widze :roll: )
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 27 maja 2003, 13:55

iwan pisze: Wy tesh robicie transparent??? :D Bo mi szefowa tesh zlecila :) ALe nie mam pomyslu jak to zrobie i z czego :P I tym bardziej nie chce widziec efektow :P Co proponujecie zebym napisal albo "namalowal" (hehe jush to widze :roll: ) [/color]

Sławek ja mam taki sam problem... + całkowity brak zdolności plastycznych :P moze wpadnij do mnie przed opolem to coś wytrzaskamy..? :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 27 maja 2003, 18:39

Ja z Syriel bierzemy te dwie "szmaty" co były w Krakowie na "G kontra G" !!!! Jedna z nich jest w stanie krytycznym dlatego Wasze się przydadzą ;)

A co do samego Opola.. to nie wiecie w jakim sektorze będziemy :) ?

http://www.opole.pl/kultura/40kfpp/festiwal_bilety.html --- tutaj znajdziecie opis sektorów ;)
...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 27 maja 2003, 21:28

Nie wiem czy już widzieliście urywki zespołów zapowiadających swoje piosenki...więc o tym napiszę. Zespół w skladzie Ania i Adam zapowiedzieli piosenkę na premierach...
Adam zasłonił dłońmi oczy, a Ania powiedziała :"My wystąpimy z Oczami szeroko zamkniętymi..." wtedy Adam odsłonił swoje oczy, a Ania zasłoniła swoje i Adam powiedział:"...a wy miejcie oczy szeroko otwarte" I to była krótka prezentacja zespołu Łzy. :D
Szkoda tylko, że nie całego zespołu, ale dobre i to.

P.S. Tak jak napisała Sylwia...nie będzie mnie w Opolu...z czego jestem strasznie niezadowolona...smutna :( ...zła... :evil: ale myślami będę z Wami. Będę kibicować przed telewizorem!
I pomyślcie o mnie jak Łezki będe występować
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
mondrala

Postautor: mondrala » 27 maja 2003, 22:47

pomysle o tobie kwiatuszku....przyrzekam...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 28 maja 2003, 0:03

jesoos pisze:
iwan pisze: Wy tesh robicie transparent??? :D Bo mi szefowa tesh zlecila :) ALe nie mam pomyslu jak to zrobie i z czego :P I tym bardziej nie chce widziec efektow :P Co proponujecie zebym napisal albo "namalowal" (hehe jush to widze :roll: ) [/color]

Sławek ja mam taki sam problem... + całkowity brak zdolności plastycznych :P moze wpadnij do mnie przed opolem to coś wytrzaskamy..? :twisted:

Ale bez jaj piatek sie jush zbliza a ja mam zero pomyslow na niego.... :roll:
Gosiu pomyslimy, pomyslimy.... :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 maja 2003, 0:12

No my z moonem mamy tamte dwa transparenty...choć do jednego można mieć pretensje... zobaczycie na miejscu zresztą :)
mondrala

Postautor: mondrala » 28 maja 2003, 0:35

Syriel pisze:No my z moonem mamy tamte dwa transparenty...choć do jednego można mieć pretensje... zobaczycie na miejscu zresztą :)

WEZ OBYDWA..NIKT NIE BEDZIE MIAL PRETENSJI..CHOCIAZ TEN JEDEN...COZ TROCHE NIEDOPRACOWANY..ALE LICZA SIE CHECI..WEZ OBYDWA :!: :!:
mondrala

Postautor: mondrala » 28 maja 2003, 0:35

Syriel pisze:No my z moonem mamy tamte dwa transparenty...choć do jednego można mieć pretensje... zobaczycie na miejscu zresztą :)

WEZ OBYDWA..NIKT NIE BEDZIE MIAL PRETENSJI..CHOCIAZ TEN JEDEN...COZ TROCHE NIEDOPRACOWANY..ALE LICZA SIE CHECI..WEZ OBYDWA :!: :!:
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 28 maja 2003, 0:54

Nie wiem Czy wszyscy wiecie, ale na stronie http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl. ... WS=3607773 obok wywiadu z Łezkami jest SONDA - KTO WYGRA W OPOLU !!!!! Po niektórych komentarzach widać, że już niektórzy wiedzą :P

Łezki wygrywają w tej sondzie !!!!

Ciekawe komentarze... poczytajcie :)
...

Wróć do „Łzy”