Łzy w Opolu

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 27 mar 2003, 17:46

Ale piosenka "You mabe in love miał" jest bardzo fajna :D Szczególnie te miaaaał :D
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 27 mar 2003, 20:49

Iwam niemartw się spodobają Ci się to się przeżucisz :wink: :wink: Ale także jedyny niebędziesz....Nasza Kathleen_kelly też to powiedziała :twisted: .....Ale dopiero jak Łezki skończą......Oczywiście Im tego nieżycze :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 28 mar 2003, 4:07

A ja po Krakowie miałam cały czas w myslach "oczy"
Ivan to moze spróbuj zanucić sobie "GDY BYM MIAŁ GITARE TO BYM NA NIEJ GRAŁ" heheh
lub "Parostatkiem w ..... rejs, stakiem na pare lalal"
HEHE pozdrawiam ;)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 28 mar 2003, 5:14

To co przerzucamy sie na Blue Cafe hehehe :P Zartuje-kocham Lzy i je nigdy nie porzuce :) Choc ta piosenka caly czas krazy w moich myslach podobnie jak ta samobojczyni Kaarel (w temacie Łzy-blog).
Wiesz Ewka niezbyt lubie takie piosenki biesiadne hehe ale chyba bede musial zmnienic plyte hahahaha i sie na to przezucic :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 mar 2003, 21:13

ja tam wierze w Łezki. mam nadzieje że dadzą sobie rade z Cafe. mają szanse. a jeśli bedzie trzeba wysyłać sms-y to ja na bank pomoge.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 29 mar 2003, 0:29

Ja także chciałabym wysłac sms....Ale niemoge bo niemam komórki :( Ale Sylwia wyśle za mnie :wink:
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 29 mar 2003, 2:56

Ciekawe czy można będzie głosować sms-kami bo już nie pamiętam, jak tak to mamy szanse :D
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 29 mar 2003, 7:06

Zobaczymy czy bedzie taka mozliwosc ale fajnie bybylo zebysmy tam byli :D i wspierali ich duchowo :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 05 kwie 2003, 18:35

Ewka i inni co mają komórki......Mam pomysł jak kazdy z WAs wyśle za mnie to bedzie jeszcze wiuęcej :wink: :wink:
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 05 kwie 2003, 18:36

Ewka i inni co mają komórki......Mam pomysł jak kazdy z WAs wyśle za mnie to bedzie jeszcze wiuęcej :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Aga

Postautor: Aga » 10 kwie 2003, 4:58

Ja jestem tutaj nowa, wlasciwie Łez słucham od ponad 2 lat i ich muzyka jest dla mnie bardzo wazna (mimo że np. sa moim trzecim ulubionym polskim zespołem).. W kazdym razie dopiero teraz jakos tak wyszlo, ze na to forum sie wpisuje... Milo by mi bylo, gdybyscie mnie milo przyjeli, mimo tego, ze np. na tym forum jeszcze za bardzo sie nie orientuje, bo tak jak kiedys nie moglam go czytac, tak pozniej w ogole strona Łez mi sie nie otwierała :( No niewazne, bo troszke nie na temat pisze. Chodzi mi o to Opole... Bo z tego co przeczytałam, to niektorzy maja sie tam zamiar wybrac? I to jest aktualne? Bo wiecie fajnie by bylo :) Ale bilety już sprzedaja (informacja na www.opole.pl, jesli kogos to interesuje :) i ja bym np. z checia na sam Festiwal bym sie wybrala, ale nie wiem, bo te bilety... A musze przyznac, ze w tamtym roku (miałam jechac na Wilki, bo sa moim najukochanszym zespolem i na Łzy :) mi tez zabraklo biletów, a pozniej zalowałam, bo pojechałam 31 do Opola tak sobie i sie okazało, ze 29 maja Łzy podpisywały plyte w Empiku i co jak co, moglo byc fajnie :-) No, ale nie bylo... A w tym roku do Opola mam sie zamiar wybrac, nawet jesli bym nie poszla na Festiwal... Heh, wlasciwie to juz sie pogubiłam w tym co pisze, wiec koncze... :)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 10 kwie 2003, 15:10

Rzeczywiście...bilety na zeszłoroczny festiwal bardzo dobrze się sprzedawały...mój ojciec stał w kolejce, żeby kupić mi bilet,a ostatni mu sprzed nosa uciekł....normalnie ostatni bilet wykupił facete, który stał przed moim ojcem... :(
Cóż...chciałam jechać, ale nie mogłam, bo nie było biletów...a o tym, że Łezki podpisywali płytkę w Empiku dowiedziałam się już dzień później...szkoda...
Jak będzie w tym roku, to jeszcze nie wiem, ale może uda nam się pojechać razem już jako Fan-Club....trzeba tylko działać :lol:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 15 kwie 2003, 3:34

ktoś kiedys pisał, że w tym roku do Opola może uda się pojechać jako FC.... I coś z wejściówkami (?) chyba było.... Czy coś w tym stylu... Albo sobie namieszałam ;) I jako, że festiwal jest w przyszłym miesiącu, to sądzę, że przydałoby się już napisać coś więcej o tych planach zespołu.... Bo osobiście nie wiem czy kupować bilet, czy jeszcze poczekać... Bo widzicie, nie chce że jak potem coś nie wyjdzie, to żebym nie zdążyła znów kupić biletu :roll:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 15 kwie 2003, 4:08

Powiedzcie mi kiedy jest dokładnie ten festiwal?
i jak Justysia mówi o co chodzi z tymi biletami, bo może zacznęsięzastanwaić, może tym razem mi się uda coś :roll:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 15 kwie 2003, 22:51

30 / 31 MAJ - PREMIERY CHYBA SĄ PIERWSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...

Wróć do „Łzy”