Gliwice.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 02 maja 2003, 2:17

iwan pisze: Gosiu slonko wierze ze ci sie uda byc i zas sie bawimy jak w Wawie hehe (dopra jush nie wspominam o kiteczkach hehehe :wink: )

Iwan to juz zakrawa na wyuzdane fantazje seksualne!! :twisted: :twisted: :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 02 maja 2003, 15:18

Hehehe ... Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 03 maja 2003, 3:45

Iwan możesz się cieszyć, bo....jadę!!! :D :D :D
Pogodziłam się z ojcem i sytuacja się naprawiła, więc jadę. Będziemy szaleć!
Ah...i zapomniałabym dodać, że specjalnie dla Ciebie będą kiteczki! Tylko trochę kolorek się zmienił, ale kiteczki napewno będą Cieszysz się?

P.S. Jak Ty do mnie mówisz? Słonko.... :P
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 03 maja 2003, 21:10

Ja też chętnie pojechałbym do Gliwic bo chciałem jechać do Świętochłowic ale gdy sie okazało że to Swiebodzice koło Wałbrzycha to zwątpiłem. Ale taką miałem wielką ochotę jechać na ten koncert :cry: mam nadzieję że w Gliwicach to sobie odrobię :lol: wie ktos moze gdzie to dokładnie jest? Jesli tylko bede miał sponsora na koncert to jade :lol:
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 06 maja 2003, 1:51

Narcyzek pisze:Iwan możesz się cieszyć, bo....jadę!!! :D :D :D
Pogodziłam się z ojcem i sytuacja się naprawiła, więc jadę. Będziemy szaleć!
Ah...i zapomniałabym dodać, że specjalnie dla Ciebie będą kiteczki! Tylko trochę kolorek się zmienił, ale kiteczki napewno będą Cieszysz się?

P.S. Jak Ty do mnie mówisz? Słonko.... :P

Jasne ze sie ciesze!!! :D Jestes kochana
Oka ja mysle zeby jush powoli sie ugadywac na koncert w Gliwicach bot to jush w piatek :D Zaproponujcie jakas godzine spotkania i jakies konktrente miejsce w Gliwicach (mysle ze gdzies na rynku-moze kolo dworca PKP bo wiekszosc przyjedzie chyba pociagiem) i sie forum bedzie bawic hehe ja przywioze obiecana flaszke hehe (wiesz Jessoos za co :wink: ) no a na Olcie chyba tesh mozemy liczyc w urodzinki hihi :D No wiec dawac propozycje gdzie i kiedy!!! :P
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 06 maja 2003, 1:54

Aha no i patrzalem wogole z jakiej okazji sa nasze Lezki i sa to dni europejskie w Gliwicach i nie ma nic ciekawego przed Lzami tam, a zreszta poczytajcie sami:

http://www.um.gliwice.pl/um/prasa/archi ... .php?id=55

Jakies nieznane zespoly sa a na koncu Lezki :wink:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 06 maja 2003, 2:18

iwan pisze: Oka ja mysle zeby jush powoli sie ugadywac na koncert w Gliwicach bot to jush w piatek :D Zaproponujcie jakas godzine spotkania i jakies konktrente miejsce w Gliwicach (mysle ze gdzies na rynku-moze kolo dworca PKP bo wiekszosc przyjedzie chyba pociagiem) i sie forum bedzie bawic hehe ja przywioze obiecana flaszke hehe (wiesz Jessoos za co :wink: ) no a na Olcie chyba tesh mozemy liczyc w urodzinki hihi :D No wiec dawac propozycje gdzie i kiedy!!! :P

Świnto prawdo... mnie jkuz pomału szlag trafia bo juz tylko tydzień a ja nic nie wiem: nie wiem z kim, gdzie i kiedy :evil: ma przyjechać Lukrecja i też nie nic nie wie... podobno Sylwia proponuje jakieś spanie u siebie..to zabawne bo ja u siebie też proponuje: starzy wyjeżdrzają a to nie tak daleko :P
PROSZE O KONKRETY
It's the only way.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 06 maja 2003, 6:24

Hmmm wiec Jesoos robisz impra?? :D To ja tesh chceeeeee do Ciebie... :wink: No wiec dawac jakies propozycje serio bo dzis jush wtorek..... Ile wczesniej chcecie sie spotkac przed koncertem?? :P No i czy pijemy przed czy po hehehe ??? :D
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 06 maja 2003, 13:35

No to dajemy Wam facetom pole do popisu...wy wymyślacie wszystko!!!
Impreza u Jesoosa??Hmmm...fajnie!
A ja nic nie wiem o spaniu u Sylwii...jak się moja matka dowie, to mogą być problemy, więc może zrezygnujemy z noclegu w Rybniku na cześć noclegu u Jesoosa, co???

P.S. Znowu chcecie pić :twisted: Tak samo jak w ferie...to ja się bardzo z tego śmieję :lol:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
marigell

Postautor: marigell » 06 maja 2003, 14:27

No właśnie. Sami coś zaproponujcie.
Iwan liczymy na Twoją pomysłowość :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 maja 2003, 19:21

Ja też będę na tym koncercie (ja i moon, i jeszcze jedna nasza kumpela... jesoos, sara... wy wiecie która) A gdzie sie spotykamy przed koncertem??
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 06 maja 2003, 20:41

Narcyzek pisze:No to dajemy Wam facetom pole do popisu...wy wymyślacie wszystko!!!
Impreza u Jesoosa??Hmmm...fajnie!
A ja nic nie wiem o spaniu u Sylwii...jak się moja matka dowie, to mogą być problemy, więc może zrezygnujemy z noclegu w Rybniku na cześć noclegu u Jesoosa, co???

P.S. Znowu chcecie pić :twisted: Tak samo jak w ferie...to ja się bardzo z tego śmieję :lol:

Ja też sie ciesze :)
Iwan: najlepiej w trakcie hehehe..a tak powaznie z tym noclegiem ni sądziłęm ze bedziemy kimać u Sylwi i nie wiem gdzie bedzie nam bliżej :P nie chciałbym sytuacji w której część jedzie do Rybnika a część do mnie... możecie sie zdecydować :D Syriel, moon -zapraszam gorąco i w ogóle zajebiście że też będziecie (ale koleżanka z nami nie pije hahahahaha :twisted: :twisted: :twisted:
It's the only way.
Martynka

Postautor: Martynka » 07 maja 2003, 0:11

Teraz już jestem pewna, że mnie nie będzie :(:(:( Życze miłej zabawy (i spytajcie Wyszkoni czym jest wypluwane "coś" w teledysku do "Oczu..." <--- dalej obstawiam ziemniaka)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 07 maja 2003, 0:29

My tu se tak gadu gadu a koncert tush tush :) Cos wymysle hehe ALe piszczcie jakies konkrety-o ktorej i gdzie sie wszyscy spotkamy-dawac jakies propozycje :twisted:
Sarus dla Ciebie postaram sie o cos specjalnego :* hihi
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 07 maja 2003, 1:49

iwan pisze: My tu se tak gadu gadu a koncert tush tush :) Cos wymysle hehe ALe piszczcie jakies konkrety-o ktorej i gdzie sie wszyscy spotkamy-dawac jakies propozycje :twisted:
Sarus dla Ciebie postaram sie o cos specjalnego :* hihi

Sławek a co ty taki kochliwy i całuśny ostatnio?? :twisted: :twisted: :twisted:

powiem tak: ja + Kathleen + Narcyzek + Lukierek przyjeżdrzamy do dziury zwanej Gliwicami 17.33 aczkolwiek może sie ciout spóźnić więc czekajcie na nas przed dworcem...
Po koncercie (i części nieoficjalnej :D ) kto chce (a niektórzy nawet wyboru nie mają -muszą :twisted: ) jedzie do mnie na małe party i kimanko
"that's all folks!" -na te chwile :twisted: :twisted: :twisted:
It's the only way.

Wróć do „Koncerty”