Gdynia.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
maciek04

Gdynia.

Postautor: maciek04 » 27 mar 2003, 19:54

czy mnie oczy nie myla? naprawde tam pisze ze 23.06 koncert w gdyni? Ludzie, ja nie pojade na iron maiden zeby moc bzkonfliktowo zostac na wasz koncert... Tylko niech bedzie w miejscu dozwolonym dla wszystkich... bo jeszcze ni bede mial tych zasranych dokumentow..;) jszcze pare miechow...
pozdrawiam z Rumi
Maciek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 27 mar 2003, 21:03

Jakbym pojechała na wakacje szybciej niż co roku, to pewnie pojechałabym na ten koncert,ale nie wiem jeszcze jak to będzie...mam nadzieję, że pojadę szybciej na wakacje i będe na tym koncercie :D chciałabym...
Poza tym pewnie pojechałabym na niego z osobą, dzieki której zaczęłam słuchać Łez...to by było dopiero fajnie... :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 27 mar 2003, 21:58

hihih ciesze sie ogromnie że Łzy przyjadą do Gdyni:) Tyle czekałam na ten koncert, że teraz uwierzyć nie mogłam jak zobaczyłam hihih. Tylko ta godzina-0:00? troszke późno heh ale i tak będę:)
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 29 mar 2003, 20:31

Aniołku masz się z czego cieszyć :wink: Ja także:P:P W Rubniku będzie koncert 10.04.03 fajnie.....Strasznie się cieszę..... :wink: Dawno na koncercie niebyłam....Ciągle jakieś teleturnieje itd.Jupiiiii :D
Awatar użytkownika
aero32

W końcu koncert w Gdyni :)

Postautor: aero32 » 31 maja 2003, 18:37

Fajno, że zagracie w Gdyni. Przybędę na pewno, jak również w piątek do Rumii i do ŻANA :P w Gdańsku po płytkę, autograf i zdjęcie z zespołem jak się uda :P. Pozdrowienia dla wszystkich fanów ŁEZ. Do zobaczenia na koncertach w Rumii, Gdyni i w sierpniu w Gdańsku (pewno na Placu Zebrań Ludowych z cyklu Lato z LG :P)
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 23 paź 2003, 23:55

chciałem utworzyć nowy temat, ale wykopałem jakiś stary. Poza tym myslę, że o Rumi, Gdyni jest o wiele za dużo tematów, ale obenie jestem na to bezsilny :)

Przechodząc do rzeczy, ŁZY były ostatnio w Bydgoszczy, nie stety mi i innym faną z trójmiasta nie udało się dostrzeć na ten koncert (zawiniło PKP :P). Patrząc na listę koncertów, można łatwo zauważyć, że w północnej części Polski ŁZY nie za szybko zagrają. Tak myślę, że można by zorganizować ŁEZKĄ jakiś koncert w Gdyni. W sumie to chciałbym się dowiedzieć,
jakie ŁZY mają wymagania koncertowe?Miejsce można zorganizować bez większych problemów, hotel również, no i myślę, że frekfencja też była by wysoka. Najbardziej chciałbym jednak wiedzieć, jakie ŁEZKI mają koncertowe wymagania :?: :?: :?: Jak coś wiecie, chcielibyśnie aby ŁZY zagrały w Trójmieście, to wpisujcie się. Myślę, że gdzieś koło stycznia, lutego ZESPÓŁ BEZWZGLĘDNIE POWINIEN ZAGRAĆ W GDYNI :). POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 24 paź 2003, 8:17

aero, wydaje mi się, że powinnieneś zadzwonić do Kariny i zapytać o to:)

a ja bym bardzo chciała koncert w Gdyni *_*
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 25 paź 2003, 22:07

JA CHCĘ ŁZY W GDYNIIIII !!!!!!!!!!!!!! ALBO OKOLICACH!!!!!!!!!!!!!!!!! JA BEDĘ TAM NA BANK... TYLKO COS ZORGANIZUJCIE.... !!!!!! BŁAGAM !!!!!
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 26 paź 2003, 18:01

no no !!! aero! proszę proszę jakie mocne słowa :) ale to dobrze tak trzymaj! pamiętaj że na mnie możesz zawsze liczyć jestem oczywiście ZA!!!pozdrawiam fanów Łez z Trójmiasta i okolic :) do zobaczenia gdzieś tam...annagdy
annagdy
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 26 paź 2003, 20:18

:arrow: Aero chyba musimy się spotkać osobiście i pogadać na temat tych wymagań :!: Wtedy może razem byśmy coś zdziałali np. tak jak pisałeś w klubie Ucho i tym podobnych. O frekwencje też bym sie nie martwił. Ale musimy zacząć działać, bo inaczej na gadaniu się skończy. :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 27 paź 2003, 11:09

My z kumpelą kiedyś próbowałyśmy załatwić koncert..aczkolwiek nie jest to takie proste jak się Wam wydaje. Ale możemy spróbować..wiadomo, im więcej osób, tym więcej zdziałamy!! Jestem chętna pomóc, tylko powiedzcie jak:) Musiałabym odkopać maile które wysyłałam do Kariny w sprawie koncertu. Pozdrawiam
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Joola

Postautor: Joola » 27 paź 2003, 13:27

Jestem rowniez za koncertem w Gdyni, bo mialabym tam nocleg, wiec pozostaje mi tylko czekac, bo pomoc w zorganizowaniu raczej nie dam rady....odleglosc....ale trzymam kciuki zeby sie powiodlo :)
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 27 paź 2003, 15:59

Dzięki za chęć pomocy :!: Jak sie zgadam z Aero to napewno coś sie wymyśli Aniołku.
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 29 paź 2003, 12:16

NO TO MUSIMY DZIAŁAĆ !!!!!!! to kto dzwoni do Kariny?? fajnie by było, jakby koncert był w ferie... wtedy duża część FFC mogła się zjechać... wkońcu NIE MA rzeczy niemożliwych.............................................
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 29 paź 2003, 16:40

witam! no więc odważyłam się i nasmarowałam list do Kariny było to przed wczoraj.nie otrzymałam jeszcze żadnej odpowiedzi :( ale jestem dobrej myśli bo podobno zawsze odpisuje :) byłoby super zorganizować takie spotkanie gdzieś blizej morza bo większość koncertów i spotkań ffc jest daleko od nas pozdrawiam wszystkich aktywnych forumowiczów do zobaczenia annagdy :D
annagdy

Wróć do „Koncerty”