FAN-CLUB

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

FAN-CLUB

Postautor: Sylwia » 28 mar 2003, 3:33

Słuchajcie.....Karina zaproponowała stworzenie prawdziwego....(cokolwiek to oznacza) fan-clubu zespołu....żebyśmy choćby na takich imprezach w których braliśmy udział nie mówili o sobie.."forum"....tylko żeby nazwa ta przybrała oficjalnej formy...

I tu propozycja...jeśli ktoś z Was był w jakimś fan-clubie.....bądź wie na czym to może polegać i czym to się różni od tego co się dzieje tu na forum...to może jej pomożemy podjąć decyzję czy jest sens coś zmieniać... :)
Sylwia
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 28 mar 2003, 3:45

Sylwus ja bylam w schodowym fan-clubie hehe to wiec wiesz to taki glupoty
A toKarinka jush nas chce rozslawic hehe FAN-CLUB hehe dobre moze nas wezma do USA bo tam bedzie pasowalo haselko FAN-CLUB to tak po AMERYKANSKU
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 28 mar 2003, 3:51

WOW jestem pierwsza.
Ja kiedyś oglądałam taki program rozrywkowy i wypowiadali się o funclubie zespołu UWAGA!! JUST5 heheh i nawet w tym fun clubie była moja kumpela
i z jej opowieści to nie rózniło się to dużo od naszego forum tzn. porozumiewali się o wszystkich koncertach listownie i telefonicznie pozatym mieli takie specjalne plakietki ze swoimi danymi no i jak my po koncetach spotykali sie z zespołem.
Hmmm bo troche biednie mają się osoby które nie mają neta a chciały by być na forum to właśnie dla nich trzeba by było stworzyć funclub.
POZDRAWIAM
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 28 mar 2003, 3:58

Ewelina(Ewka) pisze: JUST5 heheh i nawet w tym fun clubie była moja kumpela

Fajne masz kumpele :wink: :wink: :wink:
Dużo takich??
;]
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 28 mar 2003, 4:01

HEHE bedrock spadaj;)
A pewno że dużych moja kuzynka uwielbia ich3, jak chcesz to cie z nią zapoznam bardzo sympatyczna(ma 8 lat) hehe.
POZDRAWIAM
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 28 mar 2003, 5:18

hmm... z tego co kiedys slyszalam, fan club pobiera tez drobne oplaty w zamian za wysylanie jakichs gadzetow czy cos w tym stylu (plakaty, naszywki itp). jak bylam mala to nalezalam do takiego fan clubu kelly family :oops: hehe... no i mozna bylo sobie tam zamowic kalendarz, broszki, karty pocztowe (takie duze!!), plan lekcji a nawet ksiazke. mysle ze my mamy cos podobnego, tylko ze w postaci sklepu internetowego :))
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 28 mar 2003, 5:21

8 lat-troszku mloda hehe :) :D Ale zgadzam sie ze dla tych ktorzy sa bez neta to bylo by idealnie-np. ich informowac o roznych koncertach,imprezach itp listownie-na jakies programy typu Przeboje Jedynki fajnie bybylo miec jakies "identyfikatory" Lez lub koszulki zespolu zeby to tak fajnie wygladalo ze trzymamy sie razem :D i czesciej robic jakies spotkania-nie tylko fanow internetowych.... :wink: Kurde nie mam wiecej pomyslow-pozno jush ..... :roll:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Olcia

łzy

Postautor: Olcia » 28 mar 2003, 18:41

mi sie podoba ten pomysł iwana żeby były jakieś identfikatory i te koszulki żeby było wiadomo że jesteśmy w Fan-Clubie :lol:
Łzy są kroplami krwi duszy.
marigell

Postautor: marigell » 28 mar 2003, 18:44

A mi się nie podoba pomysł z identyfikatorami i koszulkami :roll: . Najbardziej podoba mi się forum :D
Obrazek
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 28 mar 2003, 19:48

Iwan wiesz dla Ciebie to mało 8 lat.....A ja mam 9....No dobra a w temacie to Iwan ma racje....Koszulki,naszywki,itd.Czemu nie? :wink:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 mar 2003, 20:56

nie wiem co o tym myśleć. mnie siem podoba forum a jak jest w takim prawdziwym fan-clubie to nie wiem.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 28 mar 2003, 21:07

Wiecie jak bedzie fun club to ja napewno do niego przystąpie wkażdym bądz razie pójde za większością. tylko że to napewno wiąze sie z kosztami, slyszałam kiedyś że jakaś dziewczyna z forum chciała robić fun club i że miało to kosztować 3 zł miesięcznie, ale nie wierze ze jak by nam dali koszulki to by to 3 zł kosztowało.
A co do mojej kuzynki to myśle że ją niebawem poznacie :D moze zaśpiewa wam " zawsze pójde w twoją strone"
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 mar 2003, 21:15

jeśli dojdzie to do skutku to ja sie wpisuje na liste (jeśli moge)
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 28 mar 2003, 21:32

ja mysle że Fan-Club to bardzo dobra rzecz. są tam różne konkursy z ciekawymi nagrodami i w ogóle. ja należałam do fc ??Kai Paschalskiej heheh. był konkurs na portret. namalowałam i wygrałam jej autograf z imienną dedykacją. FC to cos super. myśle że byłoby niesamowicie :)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 28 mar 2003, 21:46

Należałam do takiego fan-clubu,ale Backstreet Boys...Otóż zapisałam się do niego i dostałam legitymację.Póżniej pisałam listy i dowiadywałam się nowych rzaczy o chłopakach...dostawałam materiały, zdjęcia, broszurki, pocztówki i wszystko co ich dotyczyło...oczywiście była mała składka pienięzna co miesiąc ale to na ksero, to na zdjecie itd...
Fajnie by było jakby coś takiego istniało o Łezkach :D
Kiedyś na drugiej płytce Łez znalazłam adres własnie takiego fan-clubu, który istniał w Raciborzu, napisałam list i zgłosiłam się do dziewczyny imieniem Agnieszka...ale niestety do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi...i chyba już nie dostanę.
Trzymam kciuki, żeby ten fan-club powstał. :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Łzy”