FAN-CLUB

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 09 maja 2003, 19:16

Mam tylko jednego ... a właściwie ... kandydatkę :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Martynka

Postautor: Martynka » 09 maja 2003, 20:27

kathleen_kelly pisze: Mam tylko jednego ... a właściwie ... kandydatkę :wink:

Kasia miała na myśli mnie oczywiście :wink: :wink: :wink:
A tak po za tym chce sie z Wami pozegnać bo jade do Zakopca na tydzień :(:(:( Bede za Wami tęsknić bardzo (Ja to wiem :lol: )
Buziaczki :***
Kocham Was:**
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 09 maja 2003, 23:46

Martyniu, ja bede też za Tobą tęsknić :D
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 10 maja 2003, 19:44

Pomysł z FC jest ok bo np. teraz na wczorajszym koncercie łatwiej by było nam (fanom z forum) przedostać się pod samą scenę mając plakietki z napisem, FORUM albo FAN CLUB ŁEZ. To byłoby bardzo przydatne, przynajmniej każdy by wiedział z kim ma do czynienia. Osobiście sam myślałem nad stworzeniem wlasnego FC ale teraz czytając poprzednie posty stwierdziłem że nie będę miał na to czasu :( Ale zawsze bede chętny i wydaje mi się że powstanie FC nie będzie miało żadnego wpływu na Forum, bo zasada będzie taka sama, będzie można pisać posty na necie, wchodzić na wspólnego czata, a w dodatku wysyłać sobie na wzajem listy itd. To będzie znaczne ułatwienie dla ludzi np. takich jak ja (nie mam neta i musze chiodzić do Kafei albo czekać aż kuzynka mi udostępni kompa :( ) a stare znajomości zostaną nadal. Nowe też nie będą wcale złe. Przykładem mogę być ja, w zasadzie teraz pierwszy raz byłem na koncercie z fanami z Forum i zostałem wspaniale przyjęty jako "nowy członek do rodziny" za co wam wszystkim wielkie dzięki :lol: :lol: :lol: Poczułem sie wspaniale i to dowód że nowi fani, nie koniecznie z Forum mają szansę się szybko zaprzyjażnić i nawiązać nowe znajomości. Wszystko jeszcze zależy od was i od pomysłów, bo zespół powinien sie na to zgodzić :lol:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 10 maja 2003, 22:36

Nie wiem, nadal zostale przy nazwie: FORUM, która powoli staje sie oficjalna, sama Ania już mówi o nas jako o Forum, więc chyba nazwy nie czeba zmieniać...

ps. Fani łez to jedna wielka rodzina.... :)
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 11 maja 2003, 21:10

No dobra w sumie to ja też przyzwyczaiłem się do tej nazwy ale zostaje przy swoim, Fan Club brzmi lepiej:)
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 12 maja 2003, 2:37

Nie wiem... zastanowimy sie na ognisku... Moze jakieś demokratyczne głosowanie?? :)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Re: FAN-CLUB

Postautor: mloda.jg » 12 maja 2003, 3:03

Sylwia pisze:Słuchajcie.....Karina zaproponowała stworzenie prawdziwego....(cokolwiek to oznacza) fan-clubu zespołu....żebyśmy choćby na takich imprezach w których braliśmy udział nie mówili o sobie.."forum"....tylko żeby nazwa ta przybrała oficjalnej formy...

Wróciłam dopiero co z "wakacji" i nie chce mi sieczytać tego całego tematu, ale tak mi się wydaje, że jakieś parę ładnych miesięcy temu rozmawiałam o tym z Kariną, która mówiła, że Fan-club już prawie założony... myślałam że już działa...
zresztą pamiętam też poruszyłam z nią temat skłądek, otóż ja chyba jestem za stara na takie bajery jak długopisy i inne gadżetyz zespołem... ale gdyby tak zalegalizować nasze ffc...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 12 maja 2003, 4:47

Syriel ma rację - FORUM brzmi lepiej niż FAN CLUB (to określenie pasuje doskonale do chały takiej jak ICH3 czy boysbandów).
Druga sprawa....gadżety, długopisy, kubki ect. są bezsensu.....Ja poprostu lubię Łzy i ich muzykę i chciałbym poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, skoczyć na jakiś zlot, a nie gromadzić jakieś graty, choćby nawet były one związane z zespołem....Chodzi przede wszystkim alby wciągnąć do zabawy też osoby rzadko pojawiające się na necie i "zalegalizować FFC" !!
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
marigell

Postautor: marigell » 12 maja 2003, 15:19

Jak zalegalizować FFC? Sugerujecie, ze FFC działa nielegalnie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Olcia

;)

Postautor: Olcia » 12 maja 2003, 21:04

wiecie co ja proponuje nawet nim powstanie to FFC żeby były jakeś plakietki czy coś podobnego bo nawet przed i po koncercie nie możemy się dostać do zespołu a jak byśmy je mnieli to by było lepie przynajmniej takie jest moje zdanie a co wy o tym myślicie???? :?: :?:
Łzy są kroplami krwi duszy.
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 15 maja 2003, 0:28

Dobra dobra ale chyba sie pogubiłem, Syriel o jakie ognisko ci chodzi??? A z tymi gadżetami też się zgodzę, kumpela się cieszy że ma więcej plakatów odze mnie i ma kubek ŁZY, a ja bardziej sobie cenię to że jeżdzże na koncerty z fanami i mam możliwość pogadać z ludzmi podobnymi do mnie :lol: :lol:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 15 maja 2003, 3:47

Dave pisze:Syriel ma rację - FORUM brzmi lepiej niż FAN CLUB (to określenie pasuje doskonale do chały takiej jak ICH3 czy boysbandów).
Druga sprawa....gadżety, długopisy, kubki ect. są bezsensu.....Ja poprostu lubię Łzy i ich muzykę i chciałbym poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, skoczyć na jakiś zlot, a nie gromadzić jakieś graty, choćby nawet były one związane z zespołem....Chodzi przede wszystkim alby wciągnąć do zabawy też osoby rzadko pojawiające się na necie i "zalegalizować FFC" !!

!. może i brzmi lepiej ale jak Ania pozdrawia na koncercie Forum to brzmi to raczej debilnie i nikt oprócz nas nie wie o co chodzi
2. "zbieranie gratów" może dla Ciebie jest bez sensu..dla innych niekoniecznie po każdym koncercie znajdzie sie kilka osób z samego Forum które stoją w kolejce po kubeczki koszulki i plakaty...
3. Osoby które rzadko pojawiają sie na necie nie wyciągniesz nawet wołami do zabawy jeżeli same nie będa tego chciały..a po frekwencji jaka teraz "obowiązuje" na zlotach widze że mimo wszystko nie każdy moze sobie pozwolić na taki wypad :P
4. FFc jest nielegalne?? :twisted: :twisted: :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 15 maja 2003, 6:24

Wiecie ja jestem jak najbardziej za tak za Fanklubem bo serio to jakos smiesznie brzmi jak mowi sie np. na koncercie o nas "forum" (choc dla mnie zawsze bedzie wazna nazwa "forum")
A co do gadzetow zespolu to mnie akurat jara takie zbieranie-na uczelni czesto jestem np.w koszulce zespolu i wali mnie to ze ludzie sie na mnie patrza dziwnie, nie moja wina ze znaja tylko takie przeboje jak Agnieszka lub Narcyz (choc wciagam ich w nowe przeboje :P ) a tym bardziej wali mnie jak kojarza napis z koszulki "Jestes jaki jestes" z programem Wisniewskiego :? KIJ IM W OKO :lol:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
marigell

Postautor: marigell » 15 maja 2003, 13:32

jesoos pisze:!. może i brzmi lepiej ale jak Ania pozdrawia na koncercie Forum to brzmi to raczej debilnie i nikt oprócz nas nie wie o co chodzi

Dlaczego debilnie? Fajnie brzmi. Fan Cluby mają wszyscy (no prawie wszyscy) a my mamy Forum :D i nikt nie musi wiedziec o co chodzi, ważne że My wiemy.
Obrazek

Wróć do „Łzy”