FAN-CLUB

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 15 maja 2003, 15:25

sara pisze:
jesoos pisze:!. może i brzmi lepiej ale jak Ania pozdrawia na koncercie Forum to brzmi to raczej debilnie i nikt oprócz nas nie wie o co chodzi

Dlaczego debilnie? Fajnie brzmi. Fan Cluby mają wszyscy (no prawie wszyscy) a my mamy Forum :D i nikt nie musi wiedziec o co chodzi, ważne że My wiemy.

Właśnie, wcale nie brzmi debilnie. Wogóle zgadzam się z Sylwią ;) Jak inni nie wiedzą o co chodzi, to myślą sobie, że my jacyś ważniejsi :P :lol:
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 15 maja 2003, 20:43

jesoos pisze:!. może i brzmi lepiej ale jak Ania pozdrawia na koncercie Forum to brzmi to raczej debilnie i nikt oprócz nas nie wie o co chodzi
2. "zbieranie gratów" może dla Ciebie jest bez sensu..dla innych niekoniecznie po każdym koncercie znajdzie sie kilka osób z samego Forum które stoją w kolejce po kubeczki koszulki i plakaty...
3. Osoby które rzadko pojawiają sie na necie nie wyciągniesz nawet wołami do zabawy jeżeli same nie będa tego chciały..a po frekwencji jaka teraz "obowiązuje" na zlotach widze że mimo wszystko nie każdy moze sobie pozwolić na taki wypad :P
4. FFc jest nielegalne?? :twisted: :twisted: :twisted:

Ja jednk pozostanę przy swoim zdaniu, że nazwa FORUM lepiej brzmi niż FC....Z resztą nie ważne jak to sie będzie nazywało.... A co do "legalizacji" - zwróćcie uwagę na cudzysłów..... Czytam Wasze posty i juz w końcu nie wiem, kto może należeć do FORUM (albo FC), bo niektórzy sugerują że jest jakiś podział na starych i nowych itp......Może jednak źle to odbieram.....? :roll:
Iwan - naprawdę gratuluję odwagi; choć nie mam koszulki Łez to raczej na uczelni bym się w niej nie pokazał. Wystarczy mi jak prawie za każdym razem, gdy powiem, że słucham Łez musze tłumaczyć, że nagrali oni więcej niż tylko "Narcyza", czy "Agnieszkę..." i że nie grają naiwnych piosenek...
Ostatnio zmieniony 15 maja 2003, 23:26 przez Dave, łącznie zmieniany 1 raz.
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 15 maja 2003, 22:07

No tak... Wy wszyscy jeździcie na koncerty, uczestniczycie w zlotach jakie są organizowane...natomiast...ja....biedna....nie jeżdżę na koncerty i nie było mnie na żadnym zlocie (choć bardzo bym chciała) a też chcę być w tym Fun Clubie... Nie wiem jak to będzie...bo chyba ten kto w FC to raczej powinien uczestniczyć w takich sprawach...a jak ja będę wyglądać??? Debilnie.... A ja tak chcę :(((((((((
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 maja 2003, 0:57

Mała___ pisze:No tak... Wy wszyscy jeździcie na koncerty, uczestniczycie w zlotach jakie są organizowane...natomiast...ja....biedna....nie jeżdżę na koncerty i nie było mnie na żadnym zlocie (choć bardzo bym chciała) a też chcę być w tym Fun Clubie... Nie wiem jak to będzie...bo chyba ten kto w FC to raczej powinien uczestniczyć w takich sprawach...a jak ja będę wyglądać??? Debilnie.... A ja tak chcę :(((((((((

oj mijasz się z prawdą słoneczko i to podwójnie -a warszawe to psy zjadły?? a moze nas tam, nie było?? fakt że spotkalismy sie dopiero na miejscu i musiałyście potem uciekac ale to jednak BYŁO...i bedzie jeszcze nie raz...nawet u zespołu z nami byłaś więc... :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 maja 2003, 1:12

Dave pisze:
Ja jednk pozostanę przy swoim zdaniu, że nazwa FORUM lepiej brzmi niż FC....Z resztą nie ważne jak to sie będzie nazywało....

Cóż...trochę racji tez macie :) może FORUM to nienajlepsza nazwa dla nas akle jak sie głebiej zastanowić to jakoś nie wyobrażam sobie sytuacji w której Ania pozdrawia FC na koncercie..przyzwyczajenie robi swoje :) pozatym do FC będa należeć równiez ludzie którzy z forum nie maja absolutnie nic wspólnego...

Dave pisze:Iwan - naprawdę gratuluję odwagi; choć nie mam koszulki Łez to raczej na uczelni bym się w niej nie pokazał. Wystarczy mi jak prawie za każdym razem, gdy powiem, że słucham Łez musze tłumaczyć, że nagrali oni więcej niż tylko "Narcyza", czy "Agnieszkę..." i że nie grają naiwnych piosenek...

Ja sie nie musze na szczeście przed nikim tłumaczyć...jak sie komuś podoba to super, jak nie -jego problem...jeszcze nikomu nie musiałem sie tłumaczyć z tego że Ich słucham i nie mam takiego zamiaru :)
a w koszulce chodze rzadko -najczęściej zakladam na zloty albo koncerty- ale głównie z tego powodu iz nie lubie chodzic w rzeczach z nadrukiem -nie lubie jka mnie ludzie "czytaja" :wink: :wink: :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 16 maja 2003, 1:15

jesoos pisze:oj mijasz się z prawdą słoneczko i to podwójnie -a warszawe to psy zjadły?? a moze nas tam, nie było?? fakt że spotkalismy sie dopiero na miejscu i musiałyście potem uciekac ale to jednak BYŁO...i bedzie jeszcze nie raz...nawet u zespołu z nami byłaś więc... :P

No tak... Zapomniałam o Wawie, ale Jesoosku to było pierwszy raz i chyba ostatnio, bo wątpię w to, że Łzy zagrają w moim mieście albo, że moi rodzice zgodzą się bym jechała do Rybnika na jakiś zlot... Rozumiesz mnie? W ogóle czy Wy mnie rozumiecie?
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 16 maja 2003, 1:31

Dalej zostaje przy obcji forum... FanClub kojarzy mi sie jakoś dziwnie... może mało poważnie... jak banda dzieciaków latająca za swoimi idolami ;)... poza tym "forum" brzmi orginalniej... A może jednak zrobimy to demokratyczne głosowanie, bo zdania są podzielone??
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 maja 2003, 2:09

Syriel pisze:Dalej zostaje przy obcji forum... FanClub kojarzy mi sie jakoś dziwnie... może mało poważnie... jak banda dzieciaków latająca za swoimi idolami ;)...

"mało powaznie" ?? oj chyba zbyt żadko z nami jeździsz bo jeszcze nie widziałęm żeby FFc kiedykolwiek zachowywało sie powaznie :twisted: :twisted:

Syriel pisze: jak banda dzieciaków latająca za swoimi idolami ;)...

Ekhm....ale my JESTEŚMY bandą "dzieciaków" latajaca za swoimi "idolami" ...moze nie? :D :twisted:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 16 maja 2003, 2:43

Jesoos słuchaj, ale większość z nas przekroczyła barierę 10 lat (nie obrażam nikogo co jeszcze nie osiągnął), a to właśnie FC do czegoś takiego pasuje... Nie wiem, ale chyba to że się dobrze bawimy na koncertach i nie tylko to nie świadczy o naszej niedojrzałości... Dla mnie FORUM brzmi poważniej... I lepiej... A bandą "dziedziaków" to chodziło mi o coś innego: sam Adam chce żebyśmy byli jak przyjaciele... a mnie chodziło o cos w stylu "Nie umyję ręki przez miesiąc, bo sie przywitałam z Adamem".... rozumiesz??
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 16 maja 2003, 3:38

Mala ja cie rozumiem.... :( Naprawde nie da sie to jakos ze starszymi zalatwic?? :( Szkoda ze nie mozesz z nami sie bawic.... :(
A co do koszulki to dzieki Dave za mile slowa :D Mnie to wali co se inni mysla lub "czytaja" ze mnie hehe ale co do koszulki mam zastrzezenia a moze do materialu z ktorego jest wykonana: jest zero przepuszczania powietrza i po przejsciu kawalku w niej jestem mokry (tak jak to bylo w Gliwicach) a po praniu jakos sie robi taka dziwna... :roll:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
marigell

Postautor: marigell » 16 maja 2003, 13:44

iwan pisze: ...a po praniu jakos sie robi taka dziwna... :roll:

Obrazek Obrazek Obrazek iwan - to może zmien proszek? Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 16 maja 2003, 13:52

sara pisze:
iwan pisze: ...a po praniu jakos sie robi taka dziwna... :roll:

Obrazek Obrazek Obrazek iwan - to może zmien proszek? Obrazek

Hehe to chyba nie proszek :P :P :P Wydaje mi sie ze chyba nawet jakos zmiejszyla sie... :roll: Ale ćśśś -nie psuje interesu Karinie hehehe :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 maja 2003, 20:39

Syriel pisze:Jesoos słuchaj, ale większość z nas przekroczyła barierę 10 lat (nie obrażam nikogo co jeszcze nie osiągnął), a to właśnie FC do czegoś takiego pasuje... Nie wiem, ale chyba to że się dobrze bawimy na koncertach i nie tylko to nie świadczy o naszej niedojrzałości... Dla mnie FORUM brzmi poważniej... I lepiej... A bandą "dziedziaków" to chodziło mi o coś innego: sam Adam chce żebyśmy byli jak przyjaciele... a mnie chodziło o cos w stylu "Nie umyję ręki przez miesiąc, bo sie przywitałam z Adamem".... rozumiesz??

Ojej ale mnie zupełnie nie o to chodziło :P kto powiedział że "banda dzieciaków" musi być niedojrzała..pozatym jak sama powiedzialaś: tak sie czasem zachowujemy -nie TACY JESTEŚMY...a bariery wiekowe jak zdążyłęm zauważyc w szeregoach FFC nie maja (praie) ZADNEGO znaczenia :P
A co do mycia rąk: naskórek i tak się zużywa więc nawet bez mycia rąk po dwuch dniach z Adama niewiele by zostało :twisted:
It's the only way.
Awatar użytkownika
fanŁez

Postautor: fanŁez » 16 maja 2003, 21:02

Witajcie!!!
Myśle że fan club jest potrzebny ludziom bo można np. coś wygrać a poza tym miałem testy gimnazjalne a wyniki mają być do 13 czerwca i ciesze się że już po testach i ciesze się Ze jast taki świetny zespół jak "ŁZY"
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 16 maja 2003, 22:01

No tak mnie również nazwa FUN CLUB jakoś dziwnie brzmi, może z tego względu że przyzwyczajona jestem do FORUM tylko że z drugiej strony wszystkie zespoły no większość ma swoje FUN CLUBY a Łezki miały by FORUM.
Jednak nie przeszkadza mi to w zupełności.
Zgadzam sie ze zdaniem Dave'a że większość osób kojarzy łzy po Agnieszce i Narcyzie mam nadzieje że zmieni się to po nowej płycie, chociaż szkoda że np nie kojarzą po Anastazji, mysle że zbyt mało promowana była ta piosenka i teledysk.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"

Wróć do „Łzy”