FAN-CLUB

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 28 mar 2003, 23:55

Świetny pomysł z tym fan clubem. jesli to wypali to jestem jak najbardziej chętna :smile: Hm...nigdy nie należałam do fan clubu, ale słyszałam od kumpeli pare rzeczy. Mówiła mi dokładnie to samo co napisała Narcyzek :wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 28 mar 2003, 23:59

Wiecie co ja tesh nie jestem za jakimis indyfikatorami(czy jak to sie tam zwie no plakietkami) czy chcecie wygladac jak mielismy wygladac w Kraku?? np. chodzic ubrani w jakims kolorze?? jak jush jestem za tym zeby byc na czarno tak jak niektorzy z nas chodzimy codziennie:)
Ostatnio zmieniony 30 mar 2003, 4:18 przez Martynka_Pajonczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 29 mar 2003, 0:02

czemu mi kolorów ani pogrubieńnie widać sorry ,ze zasmiecam :( ??
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 29 mar 2003, 0:21

ja sie tesh pishe to tego fan-cluba :)
tylko rzeby to wreszcie wypaliło ....
przydały b sie jakieś oryginalne plakiedki
gadzedziki koszulki single....
no i jakish oficjalny transparent na koncerciki i inne imprezki
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 29 mar 2003, 1:25

Martynka_Pajonczek pisze:Wiecie co ja tesh nie jestem za jakimis indyfikatorami(czy jak to sie tam zwie no plakietkami) czy chcecie wygladac jak mielismy wygladac w Kraku?? np. chodzic ubrani w jakims kolorze?? jak jush jestem za tym zeby byc na czarno tak jak niektorzy z nas chodzimy codziennie:)

Ja osobiście bym wolała jakieś identyfikatory.... Mimo tego iż często sie ubieram ma czarno nie chciałabym mieć narzuconego jakiegoś koloru... Nie lubie czegoś "musieć"... Wtedy każdy z nas traciłaby swoją indywidualność.... z resztą nie każdy miałby ochote być ubrany na czarno... plakietki- oki... jeśli chodzi o wysyłanie jakiś wiadomości o koncertach, newsach itd- myślę że dla ludzi z netem to byłoby zbęde... zdążyliby to już przeczytać na stronie... ale dla osób bez interetu to dobry pomysł....
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 29 mar 2003, 2:09

fan-club hmm...moze to i dobry pomysl, ale po co te identyfikatory? gdzie ja bede z tym chodzic? do szkoly?
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 29 mar 2003, 3:03

Ewelina(Ewka) pisze:HEHE bedrock spadaj;)
A pewno że dużych moja kuzynka uwielbia ich3, jak chcesz to cie z nią zapoznam bardzo sympatyczna(ma 8 lat) hehe.
POZDRAWIAM

Bardzo chętnie, bym z Nią porozmawiał np. o oddychaniu wewnątrzkomórkowym... ciekawe, czy ma podobne zdanie na ten temat jak ja :lol: :lol: :lol:
;]
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 29 mar 2003, 3:38

Myślę, ze fan club to dość dobry pomysł... zastanawiliśmy sie kiedys nad tym z moonem (nawet nad nazwą...łzy szczęścia?). Najtrafniejszy jest jak dla mnie pomysł trafienia do osób nie posiadających netu... oni by mogli na tym dużo skorzystać... Jeśli chodzi o nas.. o fajnie by było być w Oficjalnym Fan Clubie Zespołu Łzy :)... choć jako forum też jest dość ciekawie... chyba żaden zespół nie ma tak udanego forum internetowego jak Łzy (ja sie wcale nie chwalę ;))... Niestety ja w żadnym fanclubie jak do tej pory nie byłam, ale wydaje mi sie, że chodzi tu przede wszystkim o wspólne wyjazdy.. identyfikatory dobra rzecz, koszulki i inne gadżety też... ale to chyba chodzi o to byśmy byli jedną wielką rodziną...[/b]
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 29 mar 2003, 7:01

...Jedna wielka rodzina :D Dobrze powiedziane Syriel :wink: A wiec tak wogole kiedy rusza nasz fanklub??? :mrgreen:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 29 mar 2003, 14:23

Iwan narazie o tym mowimy , Sylwia prosila nas zebysmy tu skladaliinformacje na temat Fan-Clubów :P
Awatar użytkownika
Dario
Kontaktowanie:

Fun-club

Postautor: Dario » 29 mar 2003, 14:40

Uważam że założenie fun-clubu jest świetnym pomysłem!!! :D
Awatar użytkownika
#Bartek

Postautor: #Bartek » 29 mar 2003, 17:15

Ja oczywiście byłbym vhetny jesli powstałby taki fan club łez...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 29 mar 2003, 18:00

nie widze sensy posiadania identyfikatorów :?
fajnie by było jakby FC był taki że byłyby konkursy, zdjęcia zespołu, plakaty i takie tak gadżety... właśnie ta tym polega FC. żeby mieć duzo informacji na temat zaspołu.
Martynka

Postautor: Martynka » 29 mar 2003, 19:16

Szczerze? W ogóle mi sie nie podoba ten pomysł..... Ja wole forum..... :roll: :roll: :roll:
P.S. Martyna, kogo miałaś na myśli, mówiąc że codziennie chodzi ubrany na czarno :lol: ? Bo zdaje mi sie że o sobie nie mówiłaś :lol:
BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 29 mar 2003, 19:37

Martyna mialam na mysli prawiena codzien :P ,ale sama przeciez dobrze wierz ,ze preferuje ciemne kolory np. zgnila zielen ,ciemny granat, czern :D

Wróć do „Łzy”