FAN-CLUB

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 cze 2003, 17:39

Sylwia pisze:DRUGA SERIA PLAKIETEK BĘDZIE ROBIONA OK.25 CZERWCA....WIĘC CHĘTNI I ZAINTERESOWANI NIECH SIĘ SPRĘŻĄ :)

Sylwia pisze:PS.ZAPOMNIALAM DODAĆ ŻE NASTEPNĄ SERIĘ BĘDZIEMY ROBIĆ PO 20 CZERWCA...

tak nie wiem czy do końca rozumiem... tu chodzi o jedno i to samo? :roll:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 13 cze 2003, 21:35

Tak, raczej o to samo.
...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 13 cze 2003, 21:45

Muszę zrobić zdjęcie. Mam nadzieję ze nie będę wyglądał jak staruszek :):)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 13 cze 2003, 21:51

Ale wiecie, że sama karta nie daje dużej satysfakcji, tak jak np. wspólne wyjazdy, zloty, koncerty, ogniska... to jest magia FFC... i niestety wiem, że nie karzdy może w niej uczestniczyć. Ale pomarzmy, że już niebawem FFC będzie jeździć po całej Polsce.... bez ograniczeń :P Marzenia :P
...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 cze 2003, 1:19

tak marzenia piękne... a marzenia są po to żeby się spełniały :D szkoda tylko że ognisko było wtedy kiedy było i że nie do końca mogłam tam być... ale jeszcze tylko dwa tygodnie i będę wolna :d i będę mogła jeździć po Polsce
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 14 cze 2003, 20:11

Fan club w raciborzu? To by bylo dobre tylko ze mialbym klopot ze znalezieniem fanow w moim miescie. Ale jakby wypalilo to by bylo na sreio niezle
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 15 cze 2003, 5:55

no tak... plakietki nie daja takiej satysfakcji co wyjazdy, koncerty i te sprawy, ale jednak sa jakims dowodem na to, ze istniejemy :D
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 15 cze 2003, 6:09

ally pisze:no tak... plakietki nie daja takiej satysfakcji co wyjazdy, koncerty i te sprawy, ale jednak sa jakims dowodem na to, ze istniejemy :D

a jak jeszcze niedługo koszulki beda zdecydowanie łatwiej sioę będzie poznawac :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 15 cze 2003, 14:49

Może dzięki tym plakietkom czy koszulkom nie będzie już takich przypadków że ochrona (jak np w Chorzowie) nie będzie nas chciała wpuścić za barierki lub do Kariny, bo jednym słowem mnie to WKURZA!!!... Rozumiem innych ludzi nie wpuszczać, ale FFC to już lekka przesada... chyba się ze mną zgadzacie, co???...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 15 cze 2003, 18:49

Ja może wyjaśnie czemu mają służyć plakietki (bo nie jestem w stanie każdemu wyjaśnić tego na GG.....czy odpisać na maila).....Z tego co ja bym chciała wynegocjować u zespołu (choć częściowo się już to udało)......to mniej więcej ich obecność (znaczy plakietek oczywiście) oczywiście zapiętych i widocznych powinna dawać:
-tańsze bilety na koncertach (tych biletowanych .......ale tych na których grają tylko Łzy)...
-łatwiejsze dojście do zespołu (co miało miejsce już np. w EMPIKU w Rybniku podczas podpisywania płyt....gdzie kolejka była bardzo długa a członkowie Fan-clubu......nie musieli w niej stać tylko mieli możliwość bycia w pobliżu zespołu dzieki Karinie...no i plakietkom)....
-może raz lub dwa razy d roku spotkania z zespołem na impreazch tupu OGNISKO czy SPOTKANIE PRZY PIWKU....
-zorganozowanie zlotu przed koncertem w mieście gdzie akurat zespół gra....jak to ma mieć miejsce ok.5 lipca w Szczecinie.......gdzie organizuje go CIEŃ ANIOŁA.......a ja w tym troszkę pośredniczę......znaczy telefonicznie będę umawiać chętnych organizatorów zlotu........z zespołem....
-możliwość otrzymania singla czy pocztówek z autografami....które dostarczy POCZTA POLSKA......

Narazie więcej nie wiem.....ale myślę że nie na tym się skończy bycie członkiem FFC......
Sylwia
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 15 cze 2003, 20:24

ja nie odczuwam raczej niecheci "starych" do "nowych" mysle ze jest normalnie na tym foum! ja akurat nic nie zauwazylem!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 15 cze 2003, 20:46

Slaweeek pisze:Może dzięki tym plakietkom czy koszulkom nie będzie już takich przypadków że ochrona (jak np w Chorzowie) nie będzie nas chciała wpuścić za barierki lub do Kariny, bo jednym słowem mnie to WKURZA!!!... Rozumiem innych ludzi nie wpuszczać, ale FFC to już lekka przesada... chyba się ze mną zgadzacie, co???...

Też mnie to wkurzało zwłaszcza we wrocławiu gdzie ochrona broniła przejścia obok samochodu pana Maćka D. własną piersią...
Ale nie spodziewam się istotnych zmian po wprowadzeniu plakietek z tego względu że akurat poleceń kogo ochrona ma wpuszczać raczej nie wydaje zespół...ochrona jak zauważyłem może 'ugiąć' się na prośbę zespołu lub Kariny...może kiedy zespół będzie wcześniej uzgadniaj z ochroną że "ludzi z plakietkami proszę nie zatrzymywać" coś się w tym względzie zmieni :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 15 cze 2003, 20:49

no wlasnie trzeba by bylo rozmawiac z ochrona przed koncertem zeby wpuszczali ale organizatorzy moga sie nie zgodzic! ale karina przeciez moze wszystko!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Martynka

Postautor: Martynka » 16 cze 2003, 2:35

benektorun pisze: ale karina przeciez moze wszystko!

Tak? :roll:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 16 cze 2003, 2:50

Sylwia pisze:-tańsze bilety na koncertach (tych biletowanych .......ale tych na których grają tylko Łzy)...
-łatwiejsze dojście do zespołu (co miało miejsce już np. w EMPIKU w Rybniku podczas podpisywania płyt....gdzie kolejka była bardzo długa a członkowie Fan-clubu......nie musieli w niej stać tylko mieli możliwość bycia w pobliżu zespołu dzieki Karinie...no i plakietkom)....
-może raz lub dwa razy d roku spotkania z zespołem na impreazch tupu OGNISKO czy SPOTKANIE PRZY PIWKU....
-zorganozowanie zlotu przed koncertem w mieście gdzie akurat zespół gra....jak to ma mieć miejsce ok.5 lipca w Szczecinie.......gdzie organizuje go CIEŃ ANIOŁA.......a ja w tym troszkę pośredniczę......znaczy telefonicznie będę umawiać chętnych organizatorów zlotu........z zespołem....
-możliwość otrzymania singla czy pocztówek z autografami....które dostarczy POCZTA POLSKA......

mi juz nic więcej do głowy nie przychodzi co mogłabyś wynegcjować :D
a propo biletów to idąc do Ticket Office by kupić bilet przed koncertem kilka dni, też mi uwcględnią tą "plakietkę"?

Wróć do „Łzy”