FAN-CLUB

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 30 mar 2003, 17:13

Ja też podpisuje się pod Dode i Ewke i Adasia :D P. S... JEST NAJLEPSZĄ KANDYDATKĄ :D
BUZIAKI KOCIAKI:)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 30 mar 2003, 18:37

A ja się pod nikim nie podpisuje....bo chyba "dzielicie skórę na niedźwiedziu" :? ..po pierwsze nie ma co mówić o "szefowaniu" skoro nie ma obiektu szefowania czyli fan-clubu .....a po drugie......pani S....musi się nad tym zastanowić....póki co wciąż myśli :) .....zresztą narazie otrzymała tylko propozycję....bez żadnych konkretnych zadań....czy wymagań zespołu... :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 mar 2003, 22:33

iwan pisze: BTW Kim jest Pani S.??? :D Sara, Sylwia czy ktos inny??? :)

No widzisz Iwan, Tobie tylko napoje ;) w głowie...nawet nie zauważyłeś kto zorganizował ten wyjazd w którym uczestniczyłeś :P
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 31 mar 2003, 3:53

Forumowicze! Powiedzcie mi jak to jest z tym FUN-CLUBEM...płaci się coś..ile? I jak można zapłacić? I takie tam najważniejsze info mi dajcie...:)
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 31 mar 2003, 4:07

Nio jak jush wszyscy to wyszyscy, ja tesh siem zapisuje :P
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 31 mar 2003, 4:32

Adas pisze:
iwan pisze: BTW Kim jest Pani S.??? :D Sara, Sylwia czy ktos inny??? :)

No widzisz Iwan, Tobie tylko napoje ;) w głowie...nawet nie zauważyłeś kto zorganizował ten wyjazd w którym uczestniczyłeś :P

Hehe wiem jush wiem bo Sylwie znam :D A napoje byly mniam mniam hehe :mrgreen:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 31 mar 2003, 18:31

W jakimś innym temacie Sylwia napisała, że ten FC by działał na podobnej zasadzie co FC Ich3..... I chce wiedzieć jak działa FC Ich3..... To ja teraz przepisze to, co pisze w Regulaminie FC Ich3.... Który przypadkiem ( ;) ) kiedyś został mi przysłany......

Cele FanClubu
1. Celem FanClubu jest propagowanie muzyki uprawianej przez zespół.
2. Zrzeszanie osób popierających twórczość artystów z zespołu.
3. Obowiązek udzielania rzetelnych i pewnych informacji na temat zespołu (nie udzielamy informacji o życiu prywatnym artystów).
4. Rozpowszechnianie materiałów reklamowych i gadżetów dotyczących grupy.
5. Ułatwianie członkom FanClubu kontaktu z zespołem poprzez przekoazywanie mu listów i przesyłek wysyłanych na adres FanClubu.
6. FanClub zespołu swoje cele realizuje poprzez korespondencję listowną z osobami, które wyraziły chęć przynależenia do klubu.

Kapitał Własny
1. Kapitał własny tworzony jest z:
a) półrocznych/rocznych składek członkowskich
b) na podstawie analizy wydatków poniesionych przez FanClub

Członkowie FanClubu - ich prawa i obowiązki
1. Bez względu na wiek możesz stać się naszym członkiem.
2. Przyjęcie w poczet członków następuje po wpłaceniu składki członkowskiej i wypełnieniu deklaracji.
3. Dowodem przynależności jest karta członkowska FanClubu.
4. Wystąpienie z FanClubu następuje z chwilą złożenia przez członka rezygnacji z przynależności na dołączonym do regulaminu bankiecie.
5. Członek ma prawo do:
a) pomagania w przedsięwzięciach FC
b) zgłaszaniu ciekawych pomysłów
c) wyrażania własnycj opinii, recenzji i uwag w pracy FC i zespołu
d) uczestnictwa w organizowanych przez FC spotkaniach z zespołem
e) zrezygnowania z uczestnictwa w FC, bez podania przyczyn
f) otrzymywaniu w pierwszej kolejności listów od FC
6. Zarząd ma prawo do skreślenia z listy osobę, która na adres FC przysyła korespondencję wulgarną, uwłaszczającą godność zespołu jak i FC

Postanowienia Końcowe
1. Składka członkowska wynosi: 35 zł na pół roku i 60 zł na cały rok
a) składki nie można płacić w ratach
b) jest ona przeznaczona na gadżety FC, oraz materiały papiernicze tj. papier, koperty, cardridge do drukarek, tonery do ksera, znaczki i inne
c) nieuregulowane składki członkowskiej (powyżej 1 miesiąca) może spowodować skreślenie z listy członków
2. Każdy fan zobowiązany jest do utrzymania z nami stałej korespondencji listownej. Inaczej FC nic do danego członka FC nie może wysłać.
3. FC nie odpisuje na listy, w których nie ma znaczka zwrotnego.
4. FC ma 1 miesiąc na odpisanie na list.
5. Karta członkowska upoważnia jedynie do wstępu na organizawane spotkania FC z zespołem. Nie zastępuje ona biletu na koncert, czy identyfikatora.

To oczywiście nie cały regulamin..... Ale teraz mniej więcej wiecie na czym to wszystko może polegać.....
Ja osobiście sądzę, że Łzy nie potrzebują własnego FC......
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 31 mar 2003, 18:49

zacznijmy od tego, że też popieram kandydaturę Pani S. Pani S mieszka w Rybcu zna się z Łezkami i myślę, że to daje jej najlepsze możliwości kierowani FC... oczywiście do niczego Pani S. nie zmuszamy, choć oczywiście było by miło gdyby sie zgodziła, bo już w Kraku zauwaźyłam że ma żyłkę przywódcy ;)... Co do samego obrazu FC to już się wypowiadałam... Choć po części zgadzam się z MARTYNKĄ... jako forum też jesteśmy ok...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 31 mar 2003, 18:57

Nie mam nic przeciwko SYLWI !!!! Wręcz przeciwnie - nie widzę nigogo innego do prowadzenia FAN KLUBU !!!!!
...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 31 mar 2003, 20:53

Mnie się podoba pomysł z Fun Clubem, jeszcze wejdę na stronkę Ich Troje, przeczytam dalszą cześć tego co napisała Justysia ( ;*), dzięki za (mniej więcej) obraz tego fun clubu, teraz wiem o co biega...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 31 mar 2003, 22:14

Mała___ pisze:Mnie się podoba pomysł z Fun Clubem, jeszcze wejdę na stronkę Ich Troje, przeczytam dalszą cześć tego co napisała Justysia ( ;*), dzięki za (mniej więcej) obraz tego fun clubu, teraz wiem o co biega...

Tego regulaminu nie znajdziesz na stronie Ich3.... Jak pisałam, został mi on przysłany..... Zwykłą pocztą..... ;)
Ale za to możesz wejść na strone FC Ich3 : www.ichtroje.fanclub.pl
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 31 mar 2003, 23:16

Ktokolwiek wiedział coś na temat fan-clubu...jakiegokolwiek....podzielił się z nami informacjami......zwłaszcza Justysia przedstawiła taki projekt.....większość z was odebrała te propozycje chyba pozytywne...bo deklarujecie chęć stworzenia i uczestniczenia w nim....nie dziwię sie właściwie...bo akurat dla nas przyniesie on korzyści.....ale mnie osobiście interesuje zdanie Adama .....Martynki.....Justysi....którym ten pomysł się nie podoba.......mam nadzieję że to nie tylko słowo NIE.....ale dacie nam poznać swoje argument świadczące o tym ....że FORUM wystarczy.... :roll:
Sylwia
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 01 kwie 2003, 0:24

hmmm........myśle :P
luzik ludzie
trzeba przemysleć jak bedzie wyglądał cały ten fanklubik
i czy wogule bedzie wyglądał a potem bedziemy sie do niego pisać
bo skończy jak poprzenie........
I trzeba by wymyślić jeśli on jush powstanie jak bedziemy o
wszystkim imformować ludzi ktuzy nie mają netu ?????
przecież o nich najbardziej chodzi .....
rekrutacja na koncertach ????
i nie naciskajcie pani S.... bo sie rozmyśli :wink:
Awatar użytkownika
Dario
Kontaktowanie:

Postautor: Dario » 01 kwie 2003, 0:44

Z ochotą będe współzałożycielem clubu. Mogą pomóc, jeżeli zbierze się grupa kilku osób która mi pomoże to club zacznie istnieć. Może zrobimy spotkanie po koncercie w Rybniku?

:D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 01 kwie 2003, 2:42

Sylwia - oczywiście ;)
Spotkania..... Które miałyby miejsce.....
Mamy zloty..... Które działają na takiej samej zasadzie, jak spotkania FC..... Tak więc to jedno i to samo..... Chyba, że koniecznie chciecie, żeby to miało JAKĄŚ lepszą nazwe..... zamiast "zlot" to "spotkanie FC"....
Poza tym ilość osób na takowych zlotach..... Myślicie, że jeśli byłby FC to tych osób byłoby więcej??
Właściwie to moje główne NIE polega właśnie na ilości fanów....
Nie sądzę, że byłoby ich aż tyle, że jest większy sens w prowadzeniu FC.....
A fani, którzy nie mają dostępu do internetu?
Kilka rozwiązań..... Subskrypcja na stronie jest :) Tak więc, tacy fani mogliby np. raz w tygodniu odwiedzić kafejke.....
Albo z pewnością mają znajomych z dostępem do internetu..... Wystarczy poprosić.... Żeby czasem zajrzeli na strone..... Zresztą...... Dla chcącego nic trudnego..... A takich osób bez internetu jest coraz mniej.....
To takie uogólnione... I nie dokładnie wyjaśnione moje NIE....
Ale sądzę, że tyle wystarczy.....

Wróć do „Łzy”