FAN-CLUB

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
evelynka

Postautor: evelynka » 08 maja 2003, 17:05

jak cos to ja sie tez zapisuje, nie ma glupich :lol:
Jestem schrypłym głosem
milczącym głucho
nade mną dni
o wielkich pystych skrzydłach
mijają...
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 08 maja 2003, 17:50

A ja szczerze powiem, że troche się boje tego FC...nowi ludzie w dodatku po wydanie nowej płytki...boje sie, że nam sie to rozleci, ale mam nadzieje, że chociaż w mniejszym gronie zostanie tak jak jest!
Obrazek
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 08 maja 2003, 18:18

Chyba nie bedzie tak zle :) Nowi pojawiaja sie i znikaja a starsze osoby sa stale i nigdy nie opuszcza forum :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
marigell

Postautor: marigell » 08 maja 2003, 18:52

iwan - nigdy nie mów nigdy :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 08 maja 2003, 19:12

Eeeee tam, nawet jak forum zniknie (czego nigdy bym nie chcial!!!!!!!!) to i tak mysle ze sie bedziemy trzymac razem :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 08 maja 2003, 21:31

musimy sie 3mać razem :D
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 08 maja 2003, 21:37

Muślę że ludzie z forum są do siebie już tak przyzwyczajeni, że przyjaźnie tutaj zawarte będą nadal istnieć. A zawsze fajnie jest poznać nowych ludzi. Popatrzcie teraz też przyłączają się nowi urzytkownicy forum :):)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
GrzeGorz

Postautor: GrzeGorz » 09 maja 2003, 2:20

sara pisze:Hmm ... bardzo trudna kwestia do wytłumaczenia no ale kto jak kto Ty napewno potrafiłbyś to świetnie opisać :D

Sara bo mi jeszcze kamuflaż zepsujesz:)

Jędrek pisze:Muślę że ludzie z forum są do siebie już tak przyzwyczajeni, że przyjaźnie tutaj zawarte będą nadal istnieć.

A to mi coś przypomina... chyba mam deja vu :D
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 09 maja 2003, 7:40

Heh....wreszcie znalazłem dośc czasu i przeczytałem cały ten temat post po poście. Niech i ja wyrażę swoje zdanie. Ogólnie pomysł z FC nie jest zły, ale jest wiele kwestii które w praktyce moga się okazać "nie do przeskoczenia"... Ale zacznę od dwóch uwag. Po pierwsze FC ma służyć nam forumowiczom mającym dostęp do netu, ale rówież (przede wszystkim) osobom, które z tego dobrodziejstwa nie mogą często korzytać, a chcą poznać ludzi o takich samych upodobaniach muzycznych i nie tylko. Druga bardzo ważna sprawa: NIE MOŻE TO BYĆ TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI !!!! Każdy nowy chętny musi być ciepło wiatny; FC musi być otwarte na nowych członków. Nie może być tak, że parę osób zna się b. dobrze i utrzymuje bliski kontakt między sobą, a inni są pozostawieni sami sobie.... (coś podobnego czasami da się zaobserwować na Forum). Nie może też być tak że jestem w FC, czasmi coś tam napiszę, a poza tym liczę na innych. Chodzi mi tu o osoby dorosłe, obyte już kontaktem z zespołem, i które mogą podejmowć wiążące decyzje, by potrafiły, ale przede wszystkim chciały załatwić sprawy związane np. ze zlotami, wspólnymi wyjazdami itp.... Chodzi mi też o to by grono takich osób stale powiększało się. I tu dochodzimy do podstawowego problemu: Kto zechce wziąć na siebie obowiązki związane z FC ?? Każdy z nas szanuje swój czas, a że przeważe nam go brakuje na nasze osobiste sprawy, a do tego obowiązki związane z FC. Wydaje mi się że pewnym rozwiązniem mogły by byc koła FC w kilku punktach Polski, gdzie działałyby osoby które mogłyby się dosyć często spotykać w celu uzgodnienia, czy wspólnego załatwnienia czegoś i żeby nowi członkowie mieli lepszy kontakt z FC. Chodzi o rozsądny podział obowiązków. Oczywiście niezbędne byłyby spotkania ogólne całego FC, ale rozsądną częstotliwością. Takie rozwiązanie wiąże się jednak z paroma problemami min. finasowymi. No właśnie kasa....te sześć dych w FC ICH3 to chyba żart ??? Składki członkowskie powinny obowiązywać w FC, ale powinny być symboliczne max. powiedzmy 8-10 zl/rok, głównie po to by jak napisał Adam, ludzie na poważne zapisywali do FC, ewentualnie na jakieś ksera czy niezbędne materiały.... FC powinno być wspierane przez zespół, bo to ono promuje go, a nie odwrotnie.... (wsparcie oczywiście w granicach rozsądku, żadne tam wielkie pieniądze).
No to chyba chwilowo wszystko. Zanim założymy FC trzba wszystko przemyśleć dobrze, bo istnienie FC dla satysfakcji paru osób jest bezsensu....Kurczę moja wypowiedź zrobiła się kosmicznie długa i nie wiem czy to przeczytacie, ale jeśli tak to co wy na to ??
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
GrzeGorz

Postautor: GrzeGorz » 09 maja 2003, 13:04

Chyba dobrze to podsumowałeś.
Według mnie siedziba główna Fan Clubu powinna być tam gdzie jest dużo fanów z dostępem do internetu, którym moglibysmy zaufać i których byśmy znali. Dzięki temu nie będzie sytuacji kiedy to 1 osoba będzie miała na głowie wsio:) Powinien być jednak pewien 'zarząd' który by przejmował listy, odpowiadał na nie, miał stały kontakt z zespołem, przy okazji taki który nie byłby zadufany w sobie i żeby nie było elyty:D jak do Adaś ładnie określił:)
Czyli trzeba stworzyć utopię gdzie wszyscy będą sobie pomagali, przy minimalnych kosztach :D
Pozdrawiam
PS. Nie wyspałem się i mogę coś przekręcić:)
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 09 maja 2003, 14:17

Chodzi mi tu o osoby dorosłe (...)
----> to mi się nie podoba W OGÓLE ... :? To to ma być fanklub czy klub "Tylko powyżej 20-stki" :?: A poza tym kto powiedział, że osoby "nie-dorosłe" nie są odpowiedzialne ? i że nie mają obycia z zespołem ?

A poza tym zarządem się nie musicie martwić, bo zarząd był wręcz oczywisty - zanim jeszcze powstał pomysł o FC :wink: I zarząd będzie najlepszy :lol: ( TWA :P )
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 09 maja 2003, 14:31

Gdy pisałem o osobach dorosłych nie miałem na myśli, że młodsi nie mogą do FC wstępować, ale o to że starsi mogą załatwić pewne sprawy, który nie mogą młodsi, bo najzwyczajniej są poważniej traktowani przez innych ludzi.... Nie mam tu niczego złego na myśli; wszyscy muszą mieć takie same prawa jak i powinni udzielać się w FC.... No to chyba wiadomo o co mi chodzi :D .
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 09 maja 2003, 14:33

GrzeGorz pisze:Czyli trzeba stworzyć utopię gdzie wszyscy będą sobie pomagali, przy minimalnych kosztach :D

Właśnie o takie coś chodzi....
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 09 maja 2003, 15:03

Aha :D To przepraszam - mam kompleks wieku :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
marigell

Postautor: marigell » 09 maja 2003, 16:22

kathleen_kelly pisze: A poza tym zarządem się nie musicie martwić, bo zarząd był wręcz oczywisty - zanim jeszcze powstał pomysł o FC :wink: I zarząd będzie najlepszy :lol: ( TWA :P )

Czyżbyś miała już jakiś kandydatów? :D
Obrazek

Wróć do „Łzy”