ŁEZKI RAZEM Z ICH TROJE ???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

ŁEZKI RAZEM Z ICH TROJE ???

Postautor: Martynka_Pajonczek » 30 mar 2003, 5:07

Jak jush za pewne wiecie Łezki znowu beda w Wawie na PRZEBOJACH JEDYNKI nio i Ich3 tesh maja podobno byc , a wiecie ,ze Adam qmpluje sie z Wisniewskim nio i Łzy i Ich3 maja miec w Wawie razem pokoj (tak przynajmniej slyszalam) co o tym sadzicie?? , moze macie inne informacje??
Ciekawi mnie to dosc zobaczymy ,moze to tylko plotki do mnie dotarly ,ale jakos nie moge sobie tego wyobrazic ,no ale w koncu jak ogladalam program Wisniewskiego "JJJ" (pierwszy odcinek) i sie wypowiadal tak ,cos w tym stylu "Nasi kochani przyjaciele ze slaska... Kochane Łezki.."
No i zagrali (a Adam mi mowil ,ze dlugo sobie gadali po programie) No to moze to prawda ,ze beda mieli razem pokoj...
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 30 mar 2003, 5:21

o Bosheeeeeeeee
Nie mogę sobie tego wyobrazić i jestem przeciwny takim roziwązaniom!!
To da pretekst moim rodzicom do stwierdzenia, jakiej to ja muzyki słucham...
Upokarzające :cry: :cry: :cry:
;]
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 mar 2003, 5:24

Ale ja tui na razie nic nie widzę o muzyce?
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 30 mar 2003, 5:29

[quote="Adas"]Ale ja tui na razie nic nie widzę o muzyce?[/quote]
Co Adas?? Nie rozumiem Cie... :?
Ostatnio zmieniony 30 mar 2003, 5:34 przez Martynka_Pajonczek, łącznie zmieniany 1 raz.
GrzeGorz

Postautor: GrzeGorz » 30 mar 2003, 5:33

A jakie tutaj ma znaczenie muzyka? Przecież to co gra Ich3 a to jakimi ludźmi są wykonawcy wcale nie musi się pokrywać tak więc ja nie widzę powodu dlaczego Łezki nie mogłyby się przyjaźnić z Ich3... :P
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 mar 2003, 5:36

Martynka_Pajonczek pisze:
Adas pisze:Ale ja tu na razie nic nie widzę o muzyce?

Co Adas?? Nie rozumiem Cie... :?

No, to sie niczym nie przejmuj:)

A mi chodzi o to, że kazdy sie ma prawo znac z kim chce, rozmawiac z kim chce, i nawet spać z kim chce (o ile tylko skonczyl 18 lat :P )
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 30 mar 2003, 9:11

Hmmm Adam i Wisniewski??? Jakos sobie to nie wyobrazam :D Chyba 2 inne charaktery hehe ale spox jak sie lubia .... :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 30 mar 2003, 17:00

nie widze powodu dla ktorego Lzy i ich3 nie moga byc razem w pokoju czy w czyms innym, tym bardziej za Adam i Michal (chyb tak go zwa) sie zanja i z tego co tu widze lubia.
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 30 mar 2003, 17:09

Tylko ja nie chcialam zebyscie to zrozumieli ,ze ja to biore negatywnie ja tam do tego nic nie mam to ich sprawa tylko chciala sie dowiedziec jak to odbieracie....(a tak w ogole ja do Wisniewskiego jako czlowieka nic nie mam ,alenie lubie tego zespolu i tej muzyki jaka graja i spiewaja :P) tesh malo ich znam to czemu mam do nich(konkretnie niego) negatywne nastawienie??.. :?
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 30 mar 2003, 20:27

Po pierwsze....jeśli chodzi o moje zdanie na ten temat....to mnie tylko będzie w sytuacji gdy Michał będzie w garderobie ze Łzami....przeszkadzał fakt...że Ci którzy pojadą do Warszawy i będą mieli ochotę porozmawiać z zespołem....będą mieć NIEWĄTPLIWIE zadanie utrudnione ze względu na co nie ulega wątpliwości większą trudność gdyż będzie trzeba "przeciskać" się przez fanów zespołu ICH3....

Po drugie......ja bardzo się cieszę że Wiśniewski będzie gdzies w pobliżu bo może będę mieć okazję zobaczyć jego kontakt z fanami....może będę miała okazję zobaczyć tę "Wiśniewsko-manię" :) ...i poznać ludzi z fan-clubu ICH 3.....pytając przy okazji jak taki fan-club działa u nich :wink: ...bo Karina twierdzi że Ona chcąc założyć fan-club troszkę się zworuje na fan-club zespołu Ich 3 :) ......

Bedrock napisał:

Nie mogę sobie tego wyobrazić i jestem przeciwny takim roziwązaniom!!
To da pretekst moim rodzicom do stwierdzenia, jakiej to ja muzyki słucham...
Upokarzające

Może ja się na ten tem at nie będę wypowiadać ....bo po pierwsze już temat ICH 3 przewijał się na forum niejednokrotnie.....a po drugie dla mnie upokarzające jest już mówienie w taki sposób w jaki to wyraził Bedrock...a co dopiero pisanie o jakiejkolwiek muzyce w taki sposób...a tym samym dawanie świadectwa o swojej tolerancji...może napisałam niegrzecznie ale wiesz......przeraziło mnie takie stwierdzenie faktu na to że Adam z Michałem będą w jednej garderobie.....

A tak na marginesie.......ja osobiście nie jestem ani fanką.....ani antyfanką Ich 3.....ale jeśli tylko pojadę to cieszę się że zobaczę show które podobno Wiśniewski robi na scenie podczas swojego koncertu.......choć sama muzyka to dla mnie nic innego jak tradycyjny....najnormalniejszy.....zwykły...POP.....określany tylko i wyłącznie przez zawistnych "KICZEM"......bo ja w tej muzyce widzę normalność :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
Szatanek

Postautor: Szatanek » 30 mar 2003, 21:39

Wedlug mnie Ich3 jest typowym zjawiskiem medialnym, promowanym najpierw przez telewizje publiczna a teraz przez tvn... i ta promocja po prostu stworzyla ten zespol... nie jest ani wybitny ani orginalny.. tworzy po prostu prosta i przyjemna muzyke... a to ze Łzy tak ostatnio identyfikuja sie z nim... nie wiem, moze chca zeby skapnelo im tez troszke tej popularnosci?... Chociaz uwazam ten pomysl za chybiony... ich3 jest chyba najbardziej opluwanym zespolem w Polsce... a zespol Łzy podczepiajac sie pod niego trafic moze do tej samej szufladki... i jak tak dalej pojdzie napewno trafi... a wiec uwarzam, ze jesli zespol chce zachowac swoja indywidualnosc powinien lepiej dobierac przyjaznie.. chociaz ze wzgledu na publike i fanow...
Miłość zmieniła moje życie na lepsze... Kocham Cie Olu :)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 mar 2003, 22:20

Szatanek, jakakolwiek popularna muzyka - w czym jest oryginalna lub wybitna? Proszę o przykłady czegoś popularnego - a wyraźnie bardziej wybitnego lub oryginalnego od hitów Ich Troje.
Przydałby się też przykład czegoś popularnego - a jednocześnie pomijanego przez media (tzn. wyraźnie nie wypromowanego przez media).

...bo jak się zastanowić głębiej (i olać opinie tych zawziętych na Ich3), to się może okazać, że Ich Troje tworzy muzykę NIE MNIEJ oryginalną niż inne pop grupy, i że Ich Troje wcale nie jest wypromowane przez media w większym stopniu niż inni wykonawcy grający muzykę popularną (czyli pop).
Moim zdaniem IchTroje nie jest wypromowane ani odrobinę bardziej niż Krawczyk czy Steczkowska. Od Steczkowskiej nawet mniej, bo jednak Ich Troje dopiero CZWARTĄ płytą przebili się do mediów, gdy taka np. Steczkowska czy Reni Jusis ( :P ) były promowane nawet wtedy, gdy miały na koncie jedną lub dwie piosenki, ani nie oryginalne, ani tym bardziej nie wybitne.
Awatar użytkownika
Szatanek

Postautor: Szatanek » 30 mar 2003, 22:50

Juz Ci daje Adaś przyklady czegos wybitnego i popularnego... Taki na przyklad pan Fisz..., synek pana Waglewskiego pietnowany przez sluchajacych muzyki rockowej bo to hiphop, i pietnowany przez sluchajacych hiphopu, bo nie mowi o tym jak zle jest na osiedlu, jak to pali sie trawke i jak wszyscy to "ziomale", po prostu pisze o swoich doswiadczeniach, o tym co przezyl i co mysli, tylko ubiera to w stylistyke popularnego teraz nurtu... i jakos mimo tego zyskuje popularnosc, nie tylko wsrod fanow, ale i w powaznych pismach oraz wsrod krytykow gatunku... Nie jest pomijany przez media.. raczej pomijany przez typowych sluchaczy tego gatunku...
A jesli chodzi o pania Steczkowska, a jakze, zostala wypromowana... moze pamietasz pewien program "Szansa na sukces", ktory promuje, a jakze, gwiazdy... nie mowie, bardzo mi sie podoba jej stylistyka... a Ich 3 rzeczywiscie, moze i nagrywali plyty... podobaly sie wielu.... ale takim zjawiskiem medialnym staly sie dopiero wtedy gdy wlaczyla sie do tego telewizja publiczna.. i gdy zostala wypromowana piosenka "powiedz"... pozniej Ich 3 bylo wszedzie, az balem sie otworzyc lodowke ;) Koncerty, teledyski, pogadanki... Nie byly czyms szczegolnym, po prostu ktos zwachal kase i zaczal korzystac z tego... ale jak widac Adasiu, zbaczamy z tematu, bo ani w Twoim ani w moim poście nie bylo slowa o Łzach... Pozdrawiam :)
Miłość zmieniła moje życie na lepsze... Kocham Cie Olu :)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 31 mar 2003, 9:05

Przykład jakiegoś pana Fisza do mnie zupełnie nie przemawia, bo ja pierwszy raz o nim słyszę.

Czy on jest popularny? Czy ktoś go słucha? Czy jest to liczba większa niż kilkadziesiąt tysięcy osób? (tyle mniej więcej osób słucha na przykład grupy Tres, do której mogę porównywać, bo mimo tej liczbby słuchaczy nie jest to zdecydowanie grupa popularna).

Szatanek, ja rozmawiam w tym temacie o muzyce pop, czyli POPULARNEJ.

Gdybym mówił o muzyce ambitnej i oryginalnej, a niekoniecznie popularnej, to nie rozmawiałbym tu o Ich Troje, tylko na przykład o The Creatures, Ontario Blue, Paradise Motel itp.

Ty wspomniałeś coś o oryginalnej lub wybitnej muzyce POPULARNEJ - mimo że nie promowanej w mediach - i tego ja nie rozumiem - bo w moim odczuciu nie istnieje taka muzyka.

Wg mnie muzyka oryginalna lub wybitna:
- albo jest promowana i wtedy jest popularna
- albo nie jest promowana - i wtedy nie jest popularna.

Nie znam ani jednego przykładu muzyki oryginalnej lub wybitnej - ktora byłaby popularna bez promowania w mediach.

A raczej znam....Chopina, Bacha, Bethovena, Mozarta...niektorzy z nich byli popularni za zycia, rownież bez promocji w mediach :) Tyle że ich muzyki nie mozna chyba nazwac popem nawet przy baaardzo rozszerzonych kryteriach szufladkowania ;)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 31 mar 2003, 17:57

ja uważam że jak ktoś nie lubi Ich3 to nie znaczy że Łzy nie mogą sie z nimi znać i zadawać. kazdy ma prawo do własnych znajomości. ja na przyklad nie znoszę Ich3 ale nie mam nic przeciwko żeby Łezki sie z nimi znały i były z nimi w pokoju. to ICH sprawa.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”