ŁEZKI RAZEM Z ICH TROJE ???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 31 mar 2003, 19:46

Ja nieprzepadam za Ich3 ale mam Ich pły bo dostałam ją na gwiazdke :wink: .No ale tak w temacie to dlaczego Łzy i Ich3 ''niemają'' lub ''niemogą'' się przyjaźnić :?: :?: :?: :?: :?: ......
Ps.A przy okazji można spytać fanów Ich3 na czym polega fan-club :D
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 31 mar 2003, 20:52

na moje mkoga mieszkac razem! licze tylko na dobry wystep zespolu!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 31 mar 2003, 20:58

Szatanek pisze:Wedlug mnie Ich3 jest typowym zjawiskiem medialnym, promowanym najpierw przez telewizje publiczna a teraz przez tvn... i ta promocja po prostu stworzyla ten zespol... nie jest ani wybitny ani orginalny.. tworzy po prostu prosta i przyjemna muzyke... a to ze Łzy tak ostatnio identyfikuja sie z nim... nie wiem, moze chca zeby skapnelo im tez troszke tej popularnosci?... Chociaz uwazam ten pomysl za chybiony... ich3 jest chyba najbardziej opluwanym zespolem w Polsce... a zespol Łzy podczepiajac sie pod niego trafic moze do tej samej szufladki... i jak tak dalej pojdzie napewno trafi... a wiec uwarzam, ze jesli zespol chce zachowac swoja indywidualnosc powinien lepiej dobierac przyjaznie.. chociaz ze wzgledu na publike i fanow...

Ogólnie zgadzam się z Szatankiem, choć zwrot o "dobieraniu przyjaźni" wydaje mi się chybiony. Przecież to są tylko ludzie, muzycy mogą się przyjaźnić z kim tylko zechcą.... Ale rzeczywiście tak częste pokazyanie sie z ICH3 wygląda mi na "przyklejanie się" do "popularności" tego zespołu. W ten sposób ludzie kojarzyć będą Łezki zawsze z ICH3, a to napewno nie zwiększy uznania dla Łez i ich muzyki.
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 31 mar 2003, 22:21

Mnie nie dziwi, że Łzy teraz z Ich3 się pokazują coraz częściej.... I chyba będą dalej..... Ale co w tym dziwnego..... W końcu mają tego samego managera..... Maciek Durczak..... Zajmuje się Ich3 jak i Łzami..... Więc to logiczne..... Że tak się dzieje......
A zresztą co nas to obchodzi z kim Łzy będą w pokoju? To ich życie i sprawa.....
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 31 mar 2003, 22:40

Głupio mi.... Bo nie chcialam zebyscie to tak zrozumieli ,jak zrozumieliscie ,bo ja tesh nie mam nic przeciwko tylkochodzilo mi o wasze odpowiedzi , a w tym momecie czuje sie jakos glupio jak byscie mieli mi zazle ,ze w ogole zalozylam ten temat ach..... wiem ,ze pewnie tym tematem zasmiecilam forum przepraszam nie gniewajcie sie na mnie prosze... (dobrze?)
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 31 mar 2003, 23:08

W końcu mają tego samego managera..... Maciek Durczak

Po pierwsze....Justysia....chyba wybiegasz.....Durczak jeszcze menagerem nie jest....menagerem jest Karina....i z tego co ja się orientuję....Durczok słuzy pomocą....radą......zaczyna ich troszkę "pchać" do mediów...zajmuje się....ale do menagera to chyba jeszcze droga daleka....chyba że mam stare informacje....a po drugie akurat to czy ICH 3 ma mieć garderobę ze Łzami.....to chyba z menagerem nie ma nic wspólnego...
A zresztą co nas to obchodzi z kim Łzy będą w pokoju? To ich życie i sprawa.....

Nie myśl że się czepiam.....ale z tego co sobie przypominam.....to właśnie Adam nam to zakomunikował......więc to zdanie to powinno być skierowane w jego stronę.....jakiś czas temu :lol:

..... wiem ,ze pewnie tym tematem zasmiecilam forum przepraszam nie gniewajcie sie na mnie prosze...

Martynko.......nie takimi tematami zaśmiecali forum....wiesz mi...byli gorsi :wink: :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 01 kwie 2003, 2:11

Sylwia pisze:Po pierwsze....Justysia....chyba wybiegasz.....Durczak jeszcze menagerem nie jest....menagerem jest Karina....i z tego co ja się orientuję....Durczok słuzy pomocą....radą......zaczyna ich troszkę "pchać" do mediów...zajmuje się....ale do menagera to chyba jeszcze droga daleka....chyba że mam stare informacje....a po drugie akurat to czy ICH 3 ma mieć garderobę ze Łzami.....to chyba z menagerem nie ma nic wspólnego...

Jeszcze nie...... Ale ja nie wiem jak inaczej można nazwać to..... Menager określenie ogólne....... Nazwijmy więc go może menagerem od pomocy? :wink: Albo prosze napisać mi kim on jest.... Bo mi jakoś żadne pojęcie określające jego role nie przychodzi do głowy..... A szkoda...... Bo jak widać powinno.....
A wspólna garderoba - ma coś wspólnego..... Jak sama napisałaś, Durczak pcha Łzy w strone mediów.... Oczywiste jest też to, że pcha również Ich3.... A chyba też lepiej jest od razu gdzieś razem dać te zespoły, którymi się opiekuje..... :)

Nie myśl że się czepiam.....ale z tego co sobie przypominam.....to właśnie Adam nam to zakomunikował......więc to zdanie to powinno być skierowane w jego stronę.....jakiś czas temu :lol:

Owszem, Adam..... Ale nie rozumiem po co niektórzy robią taką sensacje? Od razu, że wstyd itd itp..... A to już nie Adam pisał..... :?
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 01 kwie 2003, 2:31

Witam.
Widzę, że jak zwykle toczą się tu gorące dyskusje. Może wyda się to komuś dziwne ale nasza znajomość z ich 3 nie ma podloża medialnego, nie jest spowodowana popularnością tej grupy. Spotkaliśmy się pierwszy raz na koncercie w Kielcach. Michał po prostu przyszedł do nas do kawiarni hotelowej na imprezę. W Polsce niestety zespoły nie rwą się do przyjaźni z kumplami po fahu czego niestety nie rozumię. Michał i nie tylko on z ich 3 jest otwarty na nowe znajomości, parę razy rozmawiałem z Justyną i muszę przyznać, że ona też prywatnie nie zachowuje się jak "gwiazda". A wspólna garderoba - nie wiem o czym mowa ale takowej nie było, nie będzie i mieszkać z nimi też raczej nie będziemy. Z drugiej strony dlaczego nie rozmawiacie o innych zespołach, znamy też "Irę" nikt nas do nich nie przyrównuje. Dlaczego? Bo nie są tak popularni jak ich 3. Pewnie gdyby byli to po jednym wspólnym występie w TV było by to samo. Sami czasem po kocercie z nieznanym supportem podchodzimy do kolesi i wypijamy wspólnie parę browców. A stwierdzenie, iż chcemy skorzystać z popularności ich 3 z całych szacunkiem ale trochę mnie rozśmieszyło. Myślę, że osoby które tak uważają powinny jeszcze raz to przemyśleć i wyprowadzić się z błędu. Pytanie do szatanka; Czy niewypromowane zespoły które się z nami znają (a jest ich trochę) według ciebie też liczą na to, że skapnie im coś z naszego garnuszka?
GrzeGorz

Postautor: GrzeGorz » 01 kwie 2003, 3:24

Może z 'garnuszka' tak szybko nie skapnie, ale takie nieznane nikomu zespoły korzystają na występach przed znaną grupą - większa widownia i więcej osób ma szansę poznać nowy zespół. Czasem się zdarzy że do kogoś akurat dotrze ich muzyka a bez takiego występu nigdy by się to nie stało :)
PS. Fajnie że żyjecie po USA :)
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 01 kwie 2003, 3:46

Ja już wypowiadałam się na temat ich3, ale nie zaszkodzi powtórzyć. Denerwuje mnie jak ktoś ich krytykuje za to że to ich3, a jak leci powiedz to wszyscy nucą pod nosem. NIe przepadam za postawą pana Wiśniewskiego ale zawsze byłam przychylnie do niego nastawiona, chociaż ostatnio mnie troche denerwuje, wywołane jest to jego programem ,wprawdzie mówiąc widziałam 1 odcinek w którym pokazał się z nie najlepszej strorony.
Zamiast sobie polepszyć tym prograem to jeszcze pogarsza
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 01 kwie 2003, 4:41

Nie mówiłem o występie supportu tylko o znajomości nieznanych zespołów ze znanymi.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 01 kwie 2003, 4:41

Ja tam nie oglądałem ani jedego odcinka tego programu, jakoś mnie nie ciekawi co tam sobie robi wiśniewski, kolczyki i tatuaże to nie jest jak dla mnie interesujący widok, i muszę się silić na tolerancję żeby mi te "gadzety" nie przeszkadzały, a "Powiedz" i tak uważam za wyjatkowy hicior, tym bardziej w połączeniu z teledyskim.
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 01 kwie 2003, 16:27

Adrian, naprawdę chciałbym się mylić w swojej opinii...
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 01 kwie 2003, 20:51

Adrian-LZY pisze:A wspólna garderoba - nie wiem o czym mowa ale takowej nie było, nie będzie i mieszkać z nimi też raczej nie będziemy.
Właśnie to mnie ostatnio zastanawiało, gdzie napisane jest, ze Łzy będe razem w garderobie z ICH3....szukałam na forum i nie znalazłam...przeczytałam wypowiedz Adama, że mają podobno być w garderobie z Michałem...ale Milowiczem, a nie z Michałem z ICH3... :roll:

Adrian jednak rozwiał Wasze wątpliwości i uszczęśliwił tych, którzy nie nawidzą wrecz zespołu ICH3, bo mnie to osobiście w ogóle nie przeszkadza, że akurat Michał W. miałby być z nimi w garderobie...wypowiadałam się na ich temat w innym temacie na forum i podkreślam, że oni są dla mnie neutralni...
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 01 kwie 2003, 21:06

za ich3 nie przepadam. ale Łzy i ich3 to chyba nic strasznego :wink:

Wróć do „Łzy”