UWAGA !!! UWAGA !!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 16 maja 2002, 14:54

Nie przejmujmy się Ich Troje. Jak się postaramy to w przyszłym tygodniu Łezki będą na 1:D
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 16 maja 2002, 14:59

Ale cio można widzieć w Ich Troje??? Może ktoś mi powie, bo jakoś nie mogę tego pojąć...
Buziaczki dla Kochanych Słoneczek z FFc
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 16 maja 2002, 15:01

Nio wiesz niektórzy ludzie nie mają dobrego gustu..;) jeśli chodzi o muzyke.
Dla mie ŁZY ARE THE BEST!!!!!!:D :D :D
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 16 maja 2002, 15:30

Z pewną taką nieśmiałością pozwole sobie zauważyc, że takie opinie o gustach są warte tyle samo, co opinie innych na temat gustu "któremu sie podobają Łzy":sarc
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 16 maja 2002, 15:34

Hmmm.... Ale Łzy przynajmniej mają fajna muzykę... I ładnie się prezentują... a Ich Troje to... A nic zresztą.. bo znowu Adaś okrzyczy...:sarc
Buziaczki dla Kochanych Słoneczek z FFc
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 16 maja 2002, 17:33

:D
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 16 maja 2002, 17:35

No dobra, niech będzie- Ci co słuchają Ich Troje mają gust muzyczny odmienny od naszego...;)
Teraz to już się chyba się nikt nie przyczepi:)
Awatar użytkownika
MALWINA:-)))

Postautor: MALWINA:-))) » 16 maja 2002, 17:50

zgadzam sie z toba dorotko "maja troszke inny gust" ale nie mozemy az tak bardzo krytykowac fanow Ich troje bo jedna z naszych siosrzyczek "byla" jedna z nich:D
(ale nie myslcie o mnie)
JESTEŚCIE WSPANIALI!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
MALWINA:-)))

Postautor: MALWINA:-))) » 16 maja 2002, 17:55

ludzie jeszcze tylko 58 glosow i przebijemy "hunter" (zespol o ktorym slysze pierwszy raz:D ) juz 196glosow
szkoda ze glosowanie w super jedynkach nie jest jawne wtedy wiedzielibysmy jak tam uklasowaly sie nasze kochane"ŁEZKI"!!!!!!!!!!!!!!;)
JESTEŚCIE WSPANIALI!!!!!!!!!!!!!!
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 16 maja 2002, 18:03

No właśnie szkoda... Wiedzielibyśmy jakie ŁeZki mają szanse:(
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 16 maja 2002, 18:04

tak hihi przyznaję się do tej zbrodni .. kiedyś lubiłam ICH TROJE , więc mogę Wam obiektywnie powiedzieć co ludzie w nich widzą ... to z pewnością chodzi o to , że swobodnie i normalnie gadają z ludźmi ( tak się wydaje na początku ) ... po drugie na pewno Wiśniewski przyciąga ... no i w sumie mają ciekawe show na koncertach ... a potem wychodzą z koncertu przez okno hihi .. i już ich ludzie nie lubią :D ... ale tak serio jest ciekawa historia związana z tym i z Anią naszą :) Bo wtedy jak po koncercie gadaliśmy z ŁEZKAMI ( mnie akurat przy tym nie było , bo gadałam wtedy w aucie z Adasiem ) ... to moja przyjaciółka gadała o tym z Anią .. i rozmowa wyglądała mniej więcej tak hihi :

Justyna : No jak jakieś ICH TROJE wygrało w opolu rok temu to Wy na pewno wygracie .

Ania : Ich Troje ? Hihihihhihi ....

Justyna : No ... mam nadzieję , że Wy nie zrobicie nigdy tak jak oni ...

Ania : Jak ?

Justyna : No po koncercie w Budkowicach wyszli przez kibel ...

Ania ( z niedowierzaniem ) : Jak to ... przez kibel ...

Justyna : No normalnie ... przez okno ...

Ania ( znów z niedowierzaniem ) : Przez okno ?!?!?!?

Hihihih ... tak żałuję , że mnie przy tym nie byłó ... potem wróciłam i już nie wiedziałam o co chodzi hhiihi .. ale potem mi opowiedzieli :)
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 16 maja 2002, 18:05

Ale na mój gust to nie przebijemy Ich Troje:(
Dużo ludzi ich lubi...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 16 maja 2002, 18:07

Wy chyba serio chcecie się mnie pozbyć na następny tydzień ... bo coś słabo to głosowanie idzie ... kurcze ... całe 7 dni wolnego hihi .. w sumie to Wam się nawet nie dziwię hihi :D
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 16 maja 2002, 18:13

kathleen my wcale nie chcemy się Ciebie pozbyć, po prostu można głosować tylko 1 raz na godzinę... a 2 kompów w domciu nie mam...
A wracając do Ich Troje to ja po koloniach też trochę ich słuchałam:D Powracały różne wspomnienia, ale dość szybko mi przeszło... Kupiłam "W zwiąsku z samotnością" i resztę możecie się domyślić... zwariowałam;) :D
Awatar użytkownika
Rafael

kilka słow o Ich Troje, a dokładnie Michale Wisniewskim

Postautor: Rafael » 16 maja 2002, 20:12

Co do Ich Troje: Michał nie jest tuzinkową osobą-wiele przeszedł w zyciu (Dom dziecka w Niemczech), nie był prorokiem we włąsnym kraju - został zauwazony po wygraniu konkursu z Norwegii.
Poza tym jest normalnym facetem, nie lubiącym układów i układzików i dlatego pominietym podczas Fryderyków, a przeciez to Oni sprzedali gigantyczna ilosc plyt.
To nie jest pean na czesc Ich Troje, tylko kilka spostzrezen
made by Rafael.

A oto co Michał powiedzial po "Gali" Fryderyków:

"To dramat. Było gorzej niż sobie wyobrażałem. Nie żałuję, że nie dostałem Fryderyka. Zresztą i tak mieliśmy go oddać zespołowi Łzy, któremu się należał. Zespołowi Ich Troje nigdy nie przyznano żadnego Fryderyka i ta dobra passa została konsekwentnie utrzymana. Bardziej martwią mnie dwie tragedie, czyli brak nagrody dla zespołu Łzy i Magdy Femme."

Nic dodac, nic ując

Pozdr/Rafael
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."

Wróć do „Łzy”