UWAGA !!! UWAGA !!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 16 maja 2002, 20:57

No już dobra...
Troszkę pogadaliśmy o Ich Troje, wymieniliśmy poglądy- o.k.
Ale lepiej już zakończmy ten temat, w końcu nie o tym zespole mamy tu rozmawiać:)
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 16 maja 2002, 21:37

nie uwierzycie jaki hit hihihihhi ... właśnie Was informuję , że coś się chyba schrzaniła na tym barometrze , ale na naszą korzyść .. słuchajcie jak numer ... wchodzę .. O.K ... daję " głosuj " .. wyskakuje mi ten napisik ... przepisuję go ... i daję " głosuj " .. a tam mi nie wyskakuje " dziękujemy za oddanie głosu " tylko " wpisz hasło w formularzu takie jak na obrazku " ... no to wpisuję .. a tam mi znów to samo wyskakuje hihihi .. co się okazuje ... że głos się oddał ... i tak właśnie 15 razy z rzędu już hihiih .. jak wchodziłam było 215 , a teraz mamy 230 hihi :) posiedzę jeszcze trochę ... dopóki sie nie naprawi ;)
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 16 maja 2002, 21:50

nie wiem o co tam biega m, ale właśnie osiągnęliśmy magiczny wynik 241 hihi :D
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 16 maja 2002, 23:10

I tym oto magicznym sposobem nasze kochane ŁEZKI znajdują się teraz na miejscu nr.3 ... wyprzedziliśmy tego Hunter'a o 30 głosów hihihi ... niech sobie teraz umiera (" Hunter " Kiedy umieram :D ) .. wybaczcie , że nie mogę już dłużej , ale i tak mam przekopane już ... jak mi mama założy hasło w komputerze to miło było Was poznać hihi ... troszkę się ... hmmm .. zdenerwowała ... no ale teraz tego nie zmarnujecie , że jesteśmy na trzecim , żeby nam pod sam koniec głosowania Hunter niespodzianki nie zrobił i nas nie wyprzedził ... ja zostawiam ŁEZKI z 300-toma głosami ... teraz Wy róbcie swoje :) pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 17 maja 2002, 7:03

słuchajcie ... hmmm ... a może mi się tylko przyśniło , że tam się coś popsuło i tyljko w moim śnie oddałam 85 głosów z rzędu ... ? wiecie co ... a może ktoś z Was wejdzie i sprawdzi ile my właściwie mamy głosów ... :D
Alareel

Postautor: Alareel » 17 maja 2002, 9:36

No ładnie Kathleen :D :D :D
Adaś - to nie ja :sarc
Awatar użytkownika
Rafael

Rosnie!

Postautor: Rafael » 17 maja 2002, 9:43

JUZ 310 głosów!!! hihi, HURRA

Rafael
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 17 maja 2002, 13:49

nie wiem o co chodzi , ale zaczynam powoli kochać mój komputer hihih ... znowu mi się tak zrobiło ... to jak teraz zrobię 400 to już nas raczej do soboty nie przebiją prawda ? :D hihi ... ale super ... kochani !!!! Usłyszymy o ŁEZKACH w telewizji !!!! :hop :hop :hop :hop :hop :hop :hop :hop :hop :hop :hop :hop :hop ... ufff ... moja radość nie zna granic ... i pomyśleć , że tydzień temu nas nawet jeszczenie było na tej liście hihi ... niezwykłe !!!
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 17 maja 2002, 14:01

Już 400?:D Jak to zrobiliście?:) Jesteście kochani!
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 17 maja 2002, 14:10

400 to dopiero będzie ... hmmm .. za jakieś 10 minut .. około hihi :D
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 17 maja 2002, 14:14

kathleen jak ty to robisz??????
Alareel

Postautor: Alareel » 17 maja 2002, 14:16

Kathleen to nie tylko Twój komputer :D :D :D
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 17 maja 2002, 14:18

nie tylko ??? no i Bogu dzięki .. Alareel ... przebijmy ICH TROJE hihi :D ... ja nie wiem jak ja to robię , bo ja tego nie robię ... jak to mawiają : " to się samo " hihi
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 17 maja 2002, 14:28

tak więc ja muszę lecieć ... w tym momencie mamy 395 , więc cała reszta , która się pojawi to juz zasługa naszego kochanegop Alareel'ka będzie , który zostaje i nabija hihi :D
Alareel

Postautor: Alareel » 17 maja 2002, 14:36

Kathleen to ma coś z Tobą wspólnego bo jak poszłaś to się naprawiło... :sarc :sarc :sarc

Wróć do „Łzy”