***Pytania dla zespołu Łzy***

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

***Pytania dla zespołu Łzy***

Postautor: Adrian-LZY » 02 kwie 2003, 6:25

Witam. Temat ten powstał w związku ze zbliżającą się premierą nowej płyty. Mamy poważny problem z kwestią pytań które razem z odpowiedziami miały by się ukazać w postaci multimedialnej na tymże krążku. Próbowaliśmy już u paru osób mających coś wspólnego z dziennikarstwem ale nie udało się. Dlatego chcieliśmy was prosić o pomoc w wymyśleniu pytań ciekawych a najlepiej nie zbyt oczywistych. Z pośród pytań wybierzemy te które będą się nam wydawały najlepsze. Każdy z członków zespołu będzie musiał wybrać parę pytań dlatego najlepiej kierować pytania do konkretnej osoby. Liczymy na to, że każdy z nas będzie posiadał komfort wyboru z podobnej liczby pytań a nie tak, że każdemu wymyślicie po 2 pytania a Ani 1569. Spodziewamy się dużo pomysłów więc najlepiej korzystać z tego tematu w formacie;
Imię osoby dla której kierowane jest pytanie; pytanie.
Np.

Rafał; opowiedz nam o swoim dzieciństwie kiedy to musiałeś iść z owcą do barana przez środek miasta.

lub;

Adam; jak to jest pierdzieć, bekać i zachowywać się jak oblech w zespołowym samochodzie?

To były oczywiście żartobliwe przykłady :twisted: Najlepiej unikać zbędnych komentarzy jak najbardziej skracając posta i pamiętać o wstawieniu pytajnika na końcu zapytania. W przeciwnym wypadku w życiu nie domyślimy się, że chodziło o pytanie. :wink:
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 02 kwie 2003, 15:04

Aniu, co uważasz za największy sukces swego życia?

Adam, czy masz zastrzeżenia do swojego życia, tzn czy chciałbyś coś nieosiągalnego?

Rafał, jesteś bardziej skrytą osobą z zespołu. Powiedz coś o sobie (? :))

Zespole Łzy, kto jest głową zespołu?
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 02 kwie 2003, 15:48

Ja wysłałem juz pytania do KARINKI więc tutaj nie będę pisał bo nie ma sensu, zresztą chyba lepiej aby te pytania były nieujawniane.. bo jakoś fajnie bedzie czytac je dopiero na płycie :)
...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 02 kwie 2003, 15:59

Ja mam pytania:

Adam; Czesto podkreślasz, ze nie do końca jesteś zadowolony z wcześniejszych studyjnych dokonać zespołu. Czy teraz możesz powiedzieć już z pełną odpowiedzialnością: "Tak, nowa płyta spełniła moje oczekiwania"?

Ania; Teksty na nową płytę... Które napisałaś ty i co w nich chiałaś przekazać słuchaczowi?

Adrian; Kiedy piszę to pytanie do premiery płyty zostało jeszcze kilka miesięcy, jednak z waszych zapowiedzi wynika, że na krążku znajdą się partie dla instrumentów smyczkowych (czego wcześniej nie było). Czy to jakiś krok dla zespołu w stronę troche innych gatunków muzycznych np. tzw. art rocka, lub rocka gotyckiego?

Arek; Instrumnty smyczkowe mają się znajeść na płycie, ale jak będzie wyglądać rozwiązanie tego problemu na koncertach, czy jakiś zespół grający na tych właśnie instrumentach będzie z wami wystepował??

Rafał; Z tego co wiem płyta będzie nosic tytuł "Nie czekaj na jutro..." Czyj to był pomysł i skąd się wziął?

Hmmm i jeszcze dla Dawida nie wymyśliłam, ale obiecuje, że jak coś w miare normalnego wymyśle to podam...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 03 kwie 2003, 0:52

Więc pytanko do Rafałka :mrgreen: :
Rafałku czy początki w zespole były dla Ciebie trudne ,a może już wczesniej przyjaźniłeś sie z kimś z zespołu ,a i jeszcze jedno czemu jesteś taki cichutki? :?
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 03 kwie 2003, 1:00

Pytanie do Rafała :mrgreen:
Mam 2 pytania:
Tak jak koleżanka
Dlaczego jesteś taki cichutki :?: :?:
I
Rafał czy grałeś w innym zespole zanim doszedłeś do Łez :?: :?:
Jeśli tak to w jakim :?: :?:
I jeszcze coś do całego zespołu
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 03 kwie 2003, 1:00

Pytanie do Rafała :mrgreen:
Mam 2 pytania:
Tak jak koleżanka
Dlaczego jesteś taki cichutki :?: :?:
I
Rafał czy grałeś w innym zespole zanim doszedłeś do Łez :?: :?:
Jeśli tak to w jakim :?: :?:
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 03 kwie 2003, 1:44

no wiec.... mam nadzieje, ze wymyslilam cos w miare ciekawego :)

do zespolu pytan kilka tzn do kazdego z zespolu takie samo pytanie) :)

1. jakie jest motto zyciowe Twoje?? jakimi zasadami kierujesz sie w zyciu??

2. kim bylbys/bylabys (niepotrzebne skreslic) :) gdybys niie bral / brala udzialu w czyms takim, czym jest projekt muzyczny Łzy??

3. kim chcialbys, chcialabys byc, gdybys nie byl, byla we łzach?? (pytania z pozoru takie same, ale jednak inne)

4. czy gdybys mial, miala jeszcze raz podjac decyzje, czy wstepujesz do Łez, zrobilbys, zrobilabys to?? czy wybralbys, wybralabys inna droge zycia??

5. jak Ci sie wydaje, jak popularnosc zmienila Twoje zycie?? spotkania z fanami, koncerty, i tak dalej, czy jakos wplynely na twoja psychike, wartosci jakie wyznajesz??

6. Kim chciales/chcialas byc, jak bylas dzieckiem??

i koniec pytan do zespolu, teraz do poszczegolnych jednostek:

7. Adamie, czy sadzisz, ze choroba serca jakos decydujaco wplynela na wartosci, jakie wyznajesz?? czy nauczyla Cie czegos?? na przyklad inaczej patrzysz na to co robisz, na kazdy dzien itd?? (nie bardzo wiedzialam, czy powinnam pytac o to, i jak pytanie sformulowac)

8. Aniu, jak Tobiasz zmienil twoje zycie?? czy pokazal Ci jakies wartosci, o jakich zapomnialas, nie mialas pojecia?? czy czujesz sie inna, bogatsza przez Tobiaszka, przez macierzynstwo??

9. Rafale, naprawde prowadziles w dziecinstwie owce do barana przez miasto?? :P jak to bylo? :D

10, znow do Rafala : jako jedyny w zespole masz krotkie wlosy, nie zal Ci??

11.... jjesczez o czysm myslalam, zapomnialam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 03 kwie 2003, 2:07

Ja mam takie dość obszernie pytanie do wszystkich grających na instrumentach we Łzach:

Na ile oceniacie subiektywnie własne umiejętności gry na instrumencie - także te techniczne ale nie tylko (może np. jakieś emocjonalne?;) albo związane z dopasowaniem do zespołu, do tworzonej muzyki), czy nie macie kompleksów i jak się rozwijacie pod tym względem w miarę upływu czasu/lat/wspólnej gry w zespole?
Najchetniej widziałbym opinię/porównania każdego z zespołu na zasadzie:
na początku wspólnego grania - i dzisiaj, gdy zespół jest już sławny.

Oczywiście wiadomo, że Łezki nie należą do wybitnych wirtuozów w sensie indywidualnych umiejętności;), ale chciałbym wiedzieć jak na to patrzą członkowie grupy w bardziej konkretnym ujęciu, niż tylko tyle, że "umiejętności nie są najważniejsze" - bo to słysze sam słuchając muzyki Łez.
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 03 kwie 2003, 4:01

Pytanie do całego zespołu :D :
Czy sądzicie ,że my fani pomagamy Wam w tworzeniu zespołu :roll: ,czy jakoś czasem na koncertach i.tp. "podbudowujemy" Was w wytrwałości? :) (nie wiem czy dobrze sformuowałam to pytania mam nadzieję ,że zrozumiecie o co mi chodziło :P )
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 03 kwie 2003, 22:18

Pytanie do Ani:Aniu czy Tobiasz bardzo zmienił twoje zycie :?:
Pytanie do całego zespołu:Kim chcieliście być gdy byliście dziecmi :?:
Pytanie do Adama:Czy gdybyś miał szanse przejść do innego zespołu zgodził byś się :?:
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 04 kwie 2003, 21:23

Ania; Czy kiedy brałaś udział w Szansie na Sukces przypuszczałaś, że powalisz wszystkich na kolana swoim wykonaniem piosenki? I czy wiązałaś z tym wystąpem jakieś nadzieje?

Adam; Czy w dzieciństwie miałeś plany w związku z założeniem zespołu takiego, jak dzisiejsze Łezki?

Zespół; Czy gracie swój ulubiony rodzaj muzyki, czy na codzień słuchacie innych kawałków od tych, które znajdują się na Waszych płytach?
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 kwie 2003, 22:34

Kiedy przyjedziecie do Jeleniej Góry???? (to był żarcik)

A teraz na poważnie:
1. Co by było gdybyś nie był/a w zespole Łzy???

2. laczego tak mało Was w mediach,głównie w prasie???

3. Jak zespół zmienił Wasze życie???

4. Nie współpracujecie z żadną firmą fonograficzną. Chcielibyście aby było inaczej???

Narazie starczy. Dziękuje
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 04 kwie 2003, 23:21

mi jak na razie nic nie przychodzi do glowy 8)
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 05 kwie 2003, 0:38

no, wymyslilam cos jeszcze:

1. do zespolu: jak sobie wyobrazaliscie prace w zespole na poczatku waszej dzialalnosci?? na ile sie to sprawdzilo?? co bylo dla was najwiekszym zaskoczeniem??

2. do zespolu rowniez: dzialacie juz dobrych kilka latek. co bylo dla was najwiekszym osiagnieciem, a co najwieksza porazka?? czy mielsiscie jakies chwile zwatpienia?? w jakich sytuacjach??

tyle.
Obrazek

Wróć do „Łzy”