***Pytania dla zespołu Łzy***

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 05 kwie 2003, 0:51

Pytanie do zespołu: Jak łączycie pracę w zespole z zyciem prywatnym? Czy jest to trudne?
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 07 kwie 2003, 16:32

pytan kilka znowu:) do kazdego z czlonkow zespolu:

1. co chcielbyscie powiedziec, doradzic osobom, ktore wlasnie usiluja zaistniec na rynku muzycznym??

2. czy jest jakis wykonawca, ktory jest dla was idolem?? kto to taki i dlaczego wlasnie on??

3. czy masz jakis ulubiony film, wiersz, ksiazke?? co to takiego i co Cie w tym urzeklo??

4. Ania zadedykowala plyte JJJ "sensowi w bezsensie", a chodzilo tu o jej synka. a kto dla reszty zespolu jest takim sensem w bezsensie??

5. czy macie jakies szczegolne wspomnienie ze swojego zycia, ktorym chcielibyscie siepodzielic z fanami?? co to takiego??

6. Adam, dlaczego JJJ zadedykowales "złu"?? juz jakis czas temu mnie to zaintrygowalo, tak samo, jak nastepne pytanie:)

7. Arek dlaczego JJJ zadedykowales "usmiechowi po drugiej stronie lustra"? o co codzilo i dlaczego wlasnie tak?

8. jak uwazacie, jaka jest kazdego z was najwieksza wada i zaleta??

9. jakich cech poszukujecie u innych ludzi?? jakiej nie jestescie w stanie zaakceptowac u drugiego czlowieka??

10. do tatusiow w zespole: na ile zmienilo was ojcostwo?? (pytanie takie same jak do Ani o Tobiaszka, ale zapomnialam wtedy o tatusiach:))

11. Aniu, co sadzisz o mosliwosciach wokalnych, interpretacji, w ogole warunkach do spiewu Georginy Tarasiuk i inych laureatow "szansy na sukces"" kto wg Ciebie byl najlepszy??

12. czy jest jakas osoba, ktora dla was jest idealem w zyciu?? ktos taki, ze chcielibyscie byc tacy sami?? nie chodzi mi tu teraz o muzyke, lecz ogolnie o zbior wartosci, o zycie.

24 pytania (czy cos kolo tego) mojego autorstwa, chyba wystarczy?? moze ja sie jednak opanuje?? a bede sie smiala, jak zadne pytanie nie zostanie wykorzystane:)
Obrazek
Martynka

Postautor: Martynka » 07 kwie 2003, 20:12

Ja mam po pytaniu do każdego.....
1) Do Ani : Czym są dla Ciebie fani? I prosze o rozwinięcie odpowiedzi :P
2) Do Adasia: Co czujesz, gdy widzisz, że na koncertach ludzie się świetnie bawią? Co wtedy myślisz? Masz wrażenie, że robisz to dla nas(dla fanów) i chcesz to robić dalej jeszcze dłuuuugo, dłuuuugo?
3) Do Adriana:/te pytanie jest głupie troche, ostrzegam/ Robisz sobie dużo fotek z fanami (szczególnie chodzi mi o fanki). Jedno takie zrobiłeś sobie np. w Rybniku ze mną i Dodą jak chciałyśmy dać Tobie buziaka w policzek ;) Co na to TWOJA ŻONA, MARTA? :D
4) Do Arka: Wszyscy pisza do Ani, co w Jej życiu zmienił Tobiasz.... A co w Twoim życiu zmienił Nataniel?
5) Do Rafała:/Powtórka z pytań;)/Nie szkoda Ci, że jako jedyny z zespołu masz krótkie włosy? I czy masz zamiar je kiedyś zapuścić? :D
6) Do Dawida: Według mnie to właśnie Ty jesteś najcichszy z zespołu... Dlaczego właśnie tak jest? :) /Pytanie na boku;)/ I dlaczego zawsze masz taką groźną mine, że zawsze sie Ciebie boje? ;)
7) Do zespołu: Ile jeszcze zamierzacie dla nas grać? Jak długo? Ile jeszcze chcecie wydać płyt? I co jeszcze chcielibyście zrobić jako zespół? Wyjechać gdzieś za granice? Nagrać przynajmniej singiel z jakimś innym wykonawcą?
No... To na tyle;) Te moje głupie pytania;) Eh...;)
BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
melka
Kontaktowanie:

Postautor: melka » 07 kwie 2003, 22:37

Adam; liczę na to, ze w piosenkach będą występować liczne solówki gitarowe, nie zawiodę

Ania; czy na płycie usłyszymy jakiś inny głos oprócz twojego (np.Arka)?:)))
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 14 kwie 2003, 23:34

Ania : Gdzie się podziała Ania ? :roll: ( nie mogłam się powtrzymać - dla mnie to ważne pytanie :roll: - i tak wiem, że zostanie bez odpowiedzi :P )

Adaś : Czy traktujesz fakt, iż Karina została menadżerem zespołu ŁZY, jako Wasz prezent dla Niej ... czy raczej jako Jej pomocną dłoń, wyciągniętą w odpowiednim czasie w Waszym kierunku ? ( tu liczę na prawidłową odpowiedź :wink: )

Dawid : Jak myślisz, dlaczego wszyscy twierdzą, że jesteś milczący i mało rozmowny ( bo ja tak nie myślę :D zwłaszcza po pogaduchach przed opolskim EMPIKiem :lol: ) ------- i jedno pytanie na marginesie ... pozdrowisz Ty ode mnie swoją Anię ? :D

Adrian : Co Cię skłoniło, by zostać drugim i ostatnim członkiem zespołu ŁZY, który pojawia się tu na forum ? :D I jeszcze : Jak poznałeś Martę ? ( P.S. ---> Gorące pozdrowienia dla Marty :D :D :D )

Rafał : Czy miałeś kłopoty z zaklimatyzowaniem się w zespole i z przywyknięciem do zasad w nim panujących - jako ostatni członek zespołu ... taki " z importu " ? :wink:

Arek : Dlaczego trzymałeś swojego syna w tajemnicy ? :lol: Tzn. myśmy się dowiedzieli chyba z tej gazety, co Ania wyglądała w niej jak Alicja z Big Brother'a :P Czy to dlatego, żeby nie dostawać potem kupy maskotek od fanek ( jak Ania dla Tobiasza :wink: ) ?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 16 kwie 2003, 15:41

CFIEKAWE ILE Z NASZYCH PYTAŃ WRAZ Z ODPOWIEDZIAMI BĘDZIE NA 4 PŁYCIE !!!!
...
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 16 kwie 2003, 19:19

Moon,pewnie żadne :wink:
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 23 kwie 2003, 22:07

To może ja odpowiem na niektóre pytania na forum.
Moon: każdy z nas wybierze sobie jedno z pytań na które będzie chciał odpowiedzieć na płycie, a właściwie to już wybraliśmy. Jakie? to tajemnica, dowiecie się po premierze.
kathleen_kelly; Pewnie nie tylko ja i Adam uczestniczylibyśmy na forum gdyby każdy z nas miał do niego swobodny dostęp. Szczerze mówiąc ja też miałem problemy z łączem przez ostatnie 2 tygodnie. A Martę poznałem tam gdzie czasami organizujemy spotkania z fanami w Rybniku. To właśnie dlatego tam je organizujemy :wink:
Martynka: Po przeczytaniu twojego pytania Marta chce zobaczyć te zdjęcie. Schowaj je bo jak je zobaczy to chyba mnie zabije :D . Tak naprawdę to my z Martą robimy sobie lepsze zdjęcia :wink:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 23 kwie 2003, 23:35

A czy te pytania ktore zostaly wyslne do Kariny tez beda brane pod uwage bo przy pytanich bylo zeby je do Kariny kierowac na nie na forum,albo mi sie cos pomylilo.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 23 kwie 2003, 23:40

Adrian-LZY pisze:To może ja odpowiem na niektóre pytania na forum.
Moon: każdy z nas wybierze sobie jedno z pytań na które będzie chciał odpowiedzieć na płycie, a właściwie to już wybraliśmy. Jakie? to tajemnica, dowiecie się po premierze.

ADRIAN to pytanie było poza "PYTANIAMI na płytę " :)

Cień Anioła: Mam nadzieję, że te pytania które wysyłalismy do Karinki bedą brane pod uwagę.. bo ja tam wysłałem... mam nadzieję, że zobaczę choc jedno moje wraz z odpowiedzia na płycie :) Byłbym heppy bo to zaszczyt :P
...
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 24 kwie 2003, 2:41

tylko po jednym?? to po co ja ponad 20 pytan wymyslilam?? ale bedzie siara, jak zadne nie bedzie moje :lol: :lol: :lol:
Obrazek
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 24 kwie 2003, 3:28

hmm... cyli jak pytania sa jus wybrane to nie ceba wiecej wymyslac???
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 kwie 2003, 4:59

Ehh to ja chyba sie spoznialm z pytaniem a bylam taka ciekawa odpowiedzi.Bo juz z Adamem to nie ma szans pogadac na gg tak samo a Adrainem ehh.....
Martynka

Postautor: Martynka » 24 kwie 2003, 18:53

Adrian-LZY pisze:Martynka: Po przeczytaniu twojego pytania Marta chce zobaczyć te zdjęcie. Schowaj je bo jak je zobaczy to chyba mnie zabije :D . Tak naprawdę to my z Martą robimy sobie lepsze zdjęcia :wink:

Ja nie mam tego zdjęcia :D Marteczko kochana powiedz Dorotce to Ona na pewno Ci pokaże to zdjęcie :lol: Jest na co patrzeć :lol: I tak jeszcze do Adika.... Czy mozna gdzieś zobaczyć te zdjęcia, które robisz sobie z Martą? Chciałabym zobaczyć moją Mamusie i mojego Tatusia :lol:
P.S. Jak tam zdjęcie od Martyny (te z Krakowa)? :lol:
P.S.2. Pozdrawiam moją kochaną Marte - Mamusie :*

Pan Adam Konkol;) pisze:Gdy ludzie szaleją na koncerci to widzę i czuję,że to wszystko ma sens...

Dziękuje za odpowiedź ;) Bardzo wyczerpująca ;P Ale na prawde mnie cieszy, że mi odpowiedziałeś :lol: Pozdrawiam :lol:

BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gitarka

Postautor: Gitarka » 29 kwie 2003, 5:25

Witam....tak przeglądając stronke pomyślałam,że też coś napisze od siebie...

Do Zespołu: Czy zastanawialiście się co by było gdyby coś się stało jednej z osób w zespole,czy zespół istniałby nadal?:( (oczywiście nie życze wam żle bo lubie was BARDZO BARDZO )
No i tak,żeby nie było smutno...
Do Zespołu:To kto z was jest tym Narcyzem?? :)
Marta (ta co lubi gitarki ;))

Wróć do „Łzy”