Wielka NUDA....

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Wielka NUDA....

Postautor: Dagmara » 05 kwie 2003, 3:54

Od kilku dni zauważyłam, że na forum już kompletnie nic się nie dzieje... "od kilku" to jednak mało powiedziane.... Właściwie zaczeło się od tej afery z niepotrzebnymi postami.... Nie sądziłam, że po tym tak wiele osób zacznie AŻ TAK ograniczać pisanie..... Kilka osób całkiem gdzieś znikło.... Teraz własciwie głównie dyskusje toczą się "kiedy i gdzie" ktoś jedzie.... Reszta tematów powoli znika.... Odnosze wrażenie, że już niewiele osób ma ochote cokolwiek tu pisać.... Ja także troche przestałam.... Ale tu po prostu nie ma gdzie co pisać..... Wielka nuda zapanowała...
Moim zdaniem forum zmierza ku końcowi.... Jakże wielką mam nadzieje, że się myle :roll:
Teraz być może część z Was będzie gadać, ze to temat nic nie wnoszący.... (Jak to ja kiedyś gadałam też o innych tematach ;) ale teraz chętnie bym to cofneła, bo widze, że między innymi takimi tematami forum też żyje).... Ale mi to zaczyna już być obojętne..... Bo odczuwam wielką senność będąc tutaj...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 05 kwie 2003, 3:56

No, racja, nuda jest wielka... brakuje mi tego "ruchu" jaki był na jesieni zeszłego roku;)
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 05 kwie 2003, 3:59

Wszyscy sie wystraszyli ze zostanie im 'delikatnie' zwrucona uwaga za jakis temat albo post niepotrzebny ;P Ale tez juz dawno zaluwazylam ze jest tu troche nieciekawie ;)
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 05 kwie 2003, 4:04

Dla mnie jest chyba to lepsze......"jak mam pisać "no"..."aha"....."własnie".....to wolę nie pisać....to logiczne że są "martwe" okresy z życiu zespołu......a ja wychodzę z załozenie "WOLĘ NIC NIE MÓWIĆ NIŻ MÓWIĆ GŁUPIO".......ALBO "MÓWIĆ ŻEBY TYLKO MÓWIĆ"...to też nie w moim stylu....

Ale nie masz sie co martwić......przed nami koncerty na Śląsku....więc relacje się powinny pojawić........no i Warszawa.....do której to znowu jedzie dużo forumowiczów......więc opisów z tych widowisk się jeszcze naczytasz :wink: .....nie wspomnę już że za miesiąc pierwszy singiel promujący nową płytę zaczną puszczać stacje radiowe......w tym też RMF :)

Jak to ja kiedyś gadałam też o innych tematach ale teraz chętnie bym to cofneła, bo widze, że między innymi takimi tematami forum też żyje)....

Ale tu mi pachnie niekonsekwencją......czyżbyś wolała PISANIE DLA PISANIA???? :? Może nie byłoby nudno......ale na pewno NIECIEKAWIE......a że ludzi pisze mniej......to może nie jest wina forum tylko ich lenistwa....
Sylwia
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 05 kwie 2003, 4:10

Śliwka napsała:

Wszyscy sie wystraszyli ze zostanie im 'delikatnie' zwrucona uwaga za jakis temat albo post niepotrzebny ;P

Już kiedyś Kasia o tym pisała....nie wałkujmy tego tematu.....było minęło.....a nasze lenistwo.......wynika z nas samych a nie ze strachu......bo ostatecznie nikt na nikogo nie wymuszał.....były prośby....wskazówki.....więc to chyba świadczy o ludziach którym się zwróci na coś uwagę......a Oni zamiast się do tego choć trochę dostosować......to się obrażają i znikają....więc nie zwalajmy winy na "pilnowanie porządku"....bo to nie ma z tym nic wspólnego......kompletnie nic......
Sylwia
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 05 kwie 2003, 4:35

Dla mnie nie jest nudno ,Sylwia ma racje ,a w ogole to pewnie za czesto wchodzisz i jest Ci nudno :P (tylko sie tym nie uraz :( ) ,bo forum to przeciez nie czat internetowy ,zeby pisac co 5 minut tak jak Sylwie mowila "tak" , "yhy" i.t.d. A moze sie myle :) Pozdrowionka:)
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 05 kwie 2003, 7:03

kto sie nudzi to sie nudzi... ja nie narzekam :) ostatnio sie wrecz rozkrecam ze tak powiem :)
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 05 kwie 2003, 15:04

mówiłam Ci że po wyjeździe do Kraka się wszystko zmieni :) :)
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 05 kwie 2003, 16:07

Sylwia ma rację...teraz nastąpił tzw."suchy" okres zespołu, bo nagrywają płytę...i praktycznie jak wydadzą swoją płytkę to będzie się działo...poza wyjazdami chyba raczej nic się nie dzieje...ale przecież będą relacje...itd...zaczyna się maj...wydadzą singiel (aż sama jestem ciekawa jak to będzie :D )....później Opole....masę koncertów i nowa od dawna oczekiwana przez nas płyta...poza tym masę koncertów nawet już zaplanowanych na wakacje...dopiero będzie sie działo :!:

Ja często zaglądam na forum, żeby być na bieżąco z tematami, ale to nie zawsze oznacza, że coś piszę...czasami jak nie ma o czym...to po prostu tylko czytam...
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 05 kwie 2003, 17:26

Popraotu gadamy o tym co na czasie... czyli o wyjazdach i wrażeniach. Ale przezież będzie singiel, płyta, Opole, tyle będzie tematów że hej
...
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 05 kwie 2003, 17:59

Justysia ma racje....Ale zgodze się z Sylwią i Martynką-Pajączek że lepiej niech będzie nudno niż każdy będzie pisał ''zgadzam się z tobą SAra''np. czy ''Aha'' albo ciacho napisał ''Asiunciua wejc na czatra'' bez przesady i to zaśmieca forum :wink: :wink: .....A teraz często są wyjazdy to będzie dużo relacji :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 05 kwie 2003, 21:42

Coś jest w tym, co napisała Justysia - ostatnio coraz rzadziej wchodzę na Forum, bo niezbyt dużo się tutaj dzieje... Od czasu do czasu napiszę jakiegoś posta, ale jak pewnie zauwazyliście sami coraz mniej się pojawia tematów ciekawych... Może po prostu potrzebujemy odpoczynku...? :)
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
marigell

Postautor: marigell » 05 kwie 2003, 22:43

A może zamiast narzekać, ze nudno wypadało by jakiś ciekawy temat założyć? Wtedy nudno by nie było :) Wydaje mi się, że nie musimy tylko i wyłącznie rozmawiać o zespole i o tym co robia :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 06 kwie 2003, 1:21

to prawda że ostatnimi czasy forum troche zamilkło, ale nie ma co sie martwić bedzie nowa płyta bedą nowe tematy. A tak swoją drogą to odkąd zwrócono mi uwagę to podzielam zdanie Sylwi że lepiej nic nie pisać niż pisać głupio.
myślę że ten "suchy" okres minie i bedzie ok. sara twierdzi że trzeba założyć nowy temat. ma racje tylko żeby ten temat nie był powtórką jakiegoś innego.
zauwazyłam że nie tylk na forum mało sie dzieje, na czacie też jest pusto. czasem się ktoś pojawi i to wszystko. więc nie sądzę żeby to było spowodowane ostatnią aferą z powtarzającymi sie postami.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 kwie 2003, 2:00

Jak dla mnie to przez pewien czas były nudy, więc nie wchodziła... przyznaje sie zaniedbałam forum ;)... za to teraz mam sporo do czytania...

A może to nie wcale nie jest nudno... tylko to atmosfera nerwowego oczekiwania na płytę... aż sie boję co tu sie będzie wtedy dziać... i jaki rachunek będę miła :)

Wróć do „Różne czyli Inne”