Wielka NUDA....

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 06 kwie 2003, 2:28

Dla mnie jest chyba to lepsze......"jak mam pisać "no"..."aha"....."własnie".....to wolę nie pisać....to logiczne że są "martwe" okresy z życiu zespołu......a ja wychodzę z załozenie "WOLĘ NIC NIE MÓWIĆ NIŻ MÓWIĆ GŁUPIO".......ALBO "MÓWIĆ ŻEBY TYLKO MÓWIĆ"...to też nie w moim stylu....

Z pewnością nie miałam na myśli pisania takiego jak wyżej zasugerowałaś :roll: Chodziło o to, że moim zdaniem zabrakło troche tematów do dyskusji...
Ale nie masz sie co martwić......przed nami koncerty na Śląsku....więc relacje się powinny pojawić........no i Warszawa.....do której to znowu jedzie dużo forumowiczów......więc opisów z tych widowisk się jeszcze naczytasz .....nie wspomnę już że za miesiąc pierwszy singiel promujący nową płytę zaczną puszczać stacje radiowe......w tym też RMF

No właśnie o to chodzi.... Teraz TYLKO o tym jest rozmowa... I to już zaczyna się robić nudne... :roll: Bo mam wrażenie, że wypowiadają się tylko osoby które biorą udział w tych wyjazdach... I tylko na te tematy.. :roll:
Ale tu mi pachnie niekonsekwencją......czyżbyś wolała PISANIE DLA PISANIA???? Może nie byłoby nudno......ale na pewno NIECIEKAWIE......a że ludzi pisze mniej......to może nie jest wina forum tylko ich lenistwa....

Nie wolałabym.... Ale przynajmniej przez takie tematy coś się działo..... I widze, że nic złego nie mieli na celu... Ale oczywiście też bez przesady :) A lenistwo? Przecież internet ma to do siebie, że odpręża.... I są tu osoby, które lubią pisać... Tak sądziłam przynajmniej do tej pory :?
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 06 kwie 2003, 2:33

Martynka_Pajonczek pisze:Dla mnie nie jest nudno ,Sylwia ma racje ,a w ogole to pewnie za czesto wchodzisz i jest Ci nudno :P (tylko sie tym nie uraz :( ) ,bo forum to przeciez nie czat internetowy ,zeby pisac co 5 minut tak jak Sylwie mowila "tak" , "yhy" i.t.d. A moze sie myle :) Pozdrowionka:)

Właśnie ostatnio prawie wogóle tu nie wchodze :roll:
Co do reszty - już napisałam.. Wcześniej....

sara pisze:A może zamiast narzekać, ze nudno wypadało by jakiś ciekawy temat założyć? Wtedy nudno by nie było Wydaje mi się, że nie musimy tylko i wyłącznie rozmawiać o zespole i o tym co robia

Sara..... Oczywiście masz racje.... Zaraz założe jakiś temat.... Myślę, że teraz bardzo aktualny.... A poza tym.... Może reszta też by się zajeła dbaniem o forum? :roll:
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 06 kwie 2003, 3:24

Trzeba przyznać jest lekki zastuj, ale za niedługo Warszawa, koncert w Rybniku i znowu wszystko ruszy.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
marigell

Postautor: marigell » 07 kwie 2003, 17:33

No przecież o tym właśnie Justysia pisze :roll: ludzie bioracy udział w tych imprezach będa mieli o czym pisać a reszta? Pozostaje im tylko czytać i ewentualnie napisać "Bede Was w TV oglądać" :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 08 kwie 2003, 21:04

Teraz to dopiero zrobiło się nudno...jak powstały nowe temty....ja wolę się nie wypowiadać... :roll:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
marigell

Postautor: marigell » 08 kwie 2003, 21:07

Dlaczego?
A skoro tamte tematy Cię nie interesują to może załóż jakiś ciekawy?
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 08 kwie 2003, 21:12

ja nie zakładam nowych tematów bo boje się że zostane objechana. :roll: zreszta ostatnio nie mam czasu na komputer. ale może to nadrobie :wink:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 08 kwie 2003, 21:26

sara pisze:Dlaczego?
A skoro tamte tematy Cię nie interesują to może załóż jakiś ciekawy?
Sara...nie powiedziałam, że wszystkie mnie nie interesują...
Tak...właśnie nad tym myślałam, żeby założyć temat "Stopa bezrobocia w Polsce" albo "Sytuacja polityczna Polski" bardzo ciekawe tematy przecież...oby takich więcej powstawało.... :?
marigell

Postautor: marigell » 08 kwie 2003, 21:35

O co Ci chodzi? Nie podobają Ci się te tematy to się w nich nie wypowiadaj, widać innych interesują :roll: co mamy non stop o Łzach gadać? :?
Obrazek
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 08 kwie 2003, 21:45

ja bym się tutaj zgodziła z sarą... jeśli komuś te tematy nie odpowiadają to niech się nie wypowiada... sama tak robię bo po prostu się zbytnio na polityce nie znam i nie mam zamiaru pisać o czymś o czym nie wiem zbyt wiele... ale jeśli komuś się te tematy podobają to prosze bardzo... oczywiście to jest fajne jeśli jest tyko kilka tematów odbiegających od Łez, bo nie zapominajmy że to jest Ich forum...
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 08 kwie 2003, 21:46

Przepraszam...a zauważyłaś moze gdzieś moje wypowiedzi???Bo z tego co pamiętam to nie wypowiadałam sie w tematach, które mnie nie interesują.... :roll:
Dobrze....mnie nie interesują te tamty...innych może tak...niech się wypowiadają na nie...tylko jeśli powstanie takich tematów więcej...to napewno ludzie bedą tu częściej zaglądać i chyba forum będzie musiało zmienić nazwę... :?
Ja nie twierdzę, że musimy pisać tylko o Łzach....piszcie o czym tylko sobie chcecie.... :roll:
marigell

Postautor: marigell » 08 kwie 2003, 21:56

Jak na razie powstały dwa tematy nie związane z Łzami a Ty już masz jakieś pretensje :roll:

Narcyzek pisze:Ja nie twierdzę, że musimy pisać tylko o Łzach....piszcie o czym tylko sobie chcecie....

No to sobie piszemy, więc o co Ci chodzi? :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 08 kwie 2003, 22:08

O co mi chodzi?
Dokładnie o to, że akurat te dwa tematy są nudne...a jak powstanie jeszcze kilka podobnych to to wtedy będzie WIELKA NUDA....Nie dziwię się już teraz, że niektóre osoby już tu nie zaglądają... :?
marigell

Postautor: marigell » 08 kwie 2003, 22:10

Zapewne powstanie nowych tematów nie jest powodem dla ktorego niektore osoby już tu nie zaglądają - jak to napisałaś.
I zauważ, że nowe tematy są nudne dla Ciebie, skoro się tym nie interesujesz to już nie moja wina, załóż jakiś ciekawy temat a nie mów innym że zakładają nudne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 08 kwie 2003, 22:29

Wiesz co Sara....jak już powiedziałam nie będę wypowiadać się na tematy które mnie nie interesują...i nie założe nowego tematu...bo nie czuję takiej potrzeby...
Niektóre osoby przestały tu zaglądać od jakiegoś czasu...a niektóre może nawet teraz przestaną...chociaż wcale nie musi tak być...
Nie zamierzam się kłócić,ani kontynuować dalej tego...swoje zdanie wyraźiłam i chyba było mi wolno, bo w końcu to jest forum,a ono właśnie do tego służy....chyba, że się mylę... :roll:

Ah...i podkreślenie wyraźnie mojej osoby nie było konieczne...

Wróć do „Różne czyli Inne”