Wojna

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 08 kwie 2003, 23:09

JA jestem na NIE bo chodzi tylio o rope!!!!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 09 kwie 2003, 4:23

Saro, dlaczego tak przekręcasz moje słowa :!: :!: :!: Mi wcale nie chodziło o religie - że wszyscy muzłmanie to źli ludzie. Tak jak napisał Ghrave fundametalistów jest garstka, ale łatwo znajdują zwolenników swoimi hasłami. Z takim zgrożeniami należy walczyć gdy sa w zarodku. "To oczywiste, fanatyzm w kazdej formie jest bardzo niebezpieczny". Przcież nie chodzi o to żeby nawracać siłą ludzi na chrześcijaństwo, czy na jakąkolwiek inną religię. Jak napisałaś Irakijczycy mogą sobie wierzyć w krasnoludki i nikogo nie powinno to obchodzić, bo wolność wyznania jest jednym z podstawowych praw ludzkich. Ale nie można dopuścić do tego by jakiekolwiek państwo wspierało terroryzm, nawoływało do nienawiści i gromadziło broń masowego rażenia. Saddam już pokazał, że potrafi jej użyć...
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
marigell

Postautor: marigell » 09 kwie 2003, 14:53

obecnie największym zagrożeniem dla światowego pokoju jest obecnie fundamentalizm islamski,

Przecież wyraźnie tak napisałeś, niczego nie przekręciłam, być może źle zinterpretowałam ale nie przekręciłam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 09 kwie 2003, 19:55

sara pisze:
Bin Laden ma tyle współnego z Husajnem co i z Tobą :?
A arab arabowi nie równy :?

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
marigell

Postautor: marigell » 09 kwie 2003, 20:02

Asiuncia pisze:
sara pisze:
Bin Laden ma tyle współnego z Husajnem co i z Tobą :?
A arab arabowi nie równy :?

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Bardzo ciekawa i interesująca wypowiedz, oby więcej takich.
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 09 kwie 2003, 20:10

teraz coś powiem i mam w dupie czy mi bedziecie coś gadać.
SARA!!!
zauważyłam jakis czas temu, że mamy zupełnie odmienne poglądy. chyba jeszcze nigdy na forum sie nie zgodziłyśmy z jakimś poglądem. oki, to nic takiego kazdy człowiek jest inny, ale troche mnie wkurwia jak ciągle podważasz moje zdanie. ja sie przed Tobą tłumacze bo nigdy nic nie rozumiesz a Ty mi wciąz piszesz takie posty że mam wrażenie iz ucieszyłabyś sie jak bym opuściła forum. przykro mi, ale go nie opuszcze, bo mam zamiar brać udział w dyskusjach związanych z zespołem.
na tym kończe i więcej nie będe z Tobą prowadzic dialogów.
marigell

Postautor: marigell » 09 kwie 2003, 20:19

No to teraz ja Ci coś powiem.
Nie mam pojęcia, o co Ci chodzi i po co to napisałaś. Przecież to nie o to chodzi, aby każdy z każdym się zgadzał a na to, że mamy odmienne poglądy ani Ty ani ja nic nie poradzę. Nigdy nie podważam Twojego zdania jak już coś to może się dopytuje, taka już jestem ze jak czegoś nie rozumiem to się pytam, a przede mną się tłumaczyć nie musisz. I wcale nie chodzi mi o to byś przestała pisać. Twój ostatni komentarz w postaci " :roll: " był po prostu dziwny i nie mam pojęcia, czego się tyczył. Pytałaś czy Binladen ma związek z Husajnem, więc Ci odpowiedziałam a Ty tu z jakimiś " :roll: " wyskakujesz. Naprawdę był to bardzo ciekawy i interesujący komentarz ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 09 kwie 2003, 20:34

Napisałem o fundamentalizmie islamskim, ponieważ Islam jednyną wielką religią która dopuszcza możliwość zabijania w imię wiary. Nie chodzi mi o same założenia religii,w których powołanie się na dżihad jest obwarowane wieloma warunkami, ale o hasła głoszone przez tych muzułmanów, którzy naginają i deprecjonują słowa Koranu, co rusz nawołując do walki z "niewiernymi". To właśnie o tą małą grupę niebezpiecznych ludzi mi chodziło, gdy pisałem o fundamentalizmie islamskim, a nie o wszystkich wyznawców Allaha.
Wydaje mi się, że źle zinterpretowałaś moją wypowiedź, ale może i ja powinienem inaczej dobrać słowa, bo chyba źle zabrzmiały i wywołały tak ostrą Twoją reakcję. Mam nadzieję, że wyjaśniliśmy sobie tą kwestię...
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Jasiek170

Postautor: Jasiek170 » 09 kwie 2003, 20:42

Moim zdaniem to jest nie dokońca dobre. Ja osobiście popieram Busha bo teh Husajn jest normalnie gorszy niż Hitler. A to jest wojna, ........ na każdej wojnie giną cywile temy się nie da zapobiec.
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
marigell

Postautor: marigell » 09 kwie 2003, 20:43

Wyjaśniliśmy :D Teraz już rozumiem o co Ci chodziło a tamta poprzednia Twoja wypowiedz zabrzmiała zupełnie innaczej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 10 kwie 2003, 2:31

Koniec reżimu Husajna...
Mam nadzieje, że naprawde..... ;)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 10 kwie 2003, 3:53

Ale jeszcze minie troche czasu zanim w iraku zagosci na dobre spokoj.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 10 kwie 2003, 4:31

Aha, i jeszcze taka jedna mi sie mysl nasówa. Moze i Amerykanie mieli w tym konflikcie jakis interes (ropa czy cokolwiek innego) ale kiedy tak sie patrzy po upadku Bagdadu na wreszczie wolnych i szczesliwych Iarkijczuków to widac ze oni chcieli w koncu wolnosci, ale sami nie bylu w stanie przecwstawic sie tyranow. a USa dało im szanse na wolnosc.
marigell

Postautor: marigell » 10 kwie 2003, 15:49

Chyba jest w tym troche racji.
Justysia - mam nadzieje, ze na prawde :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 11 kwie 2003, 2:44

Ghrave pisze:Aha, i jeszcze taka jedna mi sie mysl nasówa. Moze i Amerykanie mieli w tym konflikcie jakis interes (ropa czy cokolwiek innego) ale kiedy tak sie patrzy po upadku Bagdadu na wreszczie wolnych i szczesliwych Iarkijczuków to widac ze oni chcieli w koncu wolnosci, ale sami nie bylu w stanie przecwstawic sie tyranow. a USa dało im szanse na wolnosc.

Szkoda tylko, że tyle osób musiało zginąć...

Wróć do „Różne czyli Inne”