Na wesoło.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Lokalizacja: Miasto biznesu i seksu. "Niech się walą Ci, co nie znają Pidżamy!" - Małgoś.
Kontaktowanie:

Postautor: Nietoperzyca » 09 mar 2007, 12:59

I tylko takie reklamy powinni dawać w TV! Nic mnie tak nie wk***rwia jak reklama ING. Załatwiacie? Załatwiamy!
Obrazek
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 09 mar 2007, 13:45

Mam konto w ING :D
Obrazek
Awatar użytkownika
marta2000

Postautor: marta2000 » 09 mar 2007, 19:38

ciacho pisze:Z cyklu meteorologiczne przysłowia :-D

"Jak na Marcina deszcz,to na Hieronima jest mróz,albo go nima" \m/

ja znam inaczej: "Na swietego Hieronima jest deszcz, albo go ni ma, to pod koniec listopada pada, albo nie pada..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 10 mar 2007, 15:33

Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 11 mar 2007, 22:54

moj rekord w tej gierce to 1597,6 :) a walnęłam go może 5 razy :D Ale fajne :D
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Lokalizacja: Miasto biznesu i seksu. "Niech się walą Ci, co nie znają Pidżamy!" - Małgoś.
Kontaktowanie:

Postautor: Nietoperzyca » 12 mar 2007, 10:10

Obrazek
Awatar użytkownika
gwiazdeczka
Członek FFC

Postautor: gwiazdeczka » 12 mar 2007, 11:04

Para w restauracji. Facet ogląda kartę dań, w której zostały już same
najdroższe. W pewnej chwili z czarującym uśmiechem zwraca się do
partnerki:
- No i co zjemy, kochany grubasku?
:D :D :D
Skoro już jestem tu, nie zatrzymujcie mnie
Jeśli mnie znasz, to wiesz, zrobię co chcę

Postautor: ally » 13 mar 2007, 21:00

dostalam to na gg:

>1 wejdź na www.google.pl
> 2 wpisz debil
> 3 nie wciskaj enter ale wciśnij szczęśliwy traf
> 4 podaj dalej

:lol:
Awatar użytkownika
wampirek999
Członek FFC

Postautor: wampirek999 » 13 mar 2007, 21:17

ja mam jeszcze inne:
>1 wejdz na www.google.pl
> 2 wpisz idiota
> 3 nie wciskaj enter ale wciśnij szczęśliwy traf
> 4 podaj dalej
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 13 mar 2007, 21:19

Można też wpisać "pedał".
Ale to stare jest strasznie.
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 13 mar 2007, 21:22

Nemo pisze:Wpiszcie w google "kutas" i wciśnijcie "Szczęśliwy traf" :twisted:
:wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 15 mar 2007, 1:15

Na Uniwersytecie Jagiellonskim było czterech bardzo dobrych studentów, radzili sobie świetnie na wszystkich egzaminach i testach. Zbliżał sie egzamin z chemii, miał być w poniedziałek o 8.00, wszystkim z ocen wychodziła 5. Byli tak pewni siebie, że przed egzaminem zdecydowali poimprezować u kolegów z uniwersytetu w Poznaniu. Było super ale zapili ryja w weekend i jak zasneli w niedziele po południu, obudzili sie w poniedziałek koło 12.00. Na egzamin oczywiscie nie zdążyli, postanowili zabajerować profesora. Tłumaczyli się, że w weekend pojechali do kolegów na uniwersytet do Poznania, aby pogłębić wiedze i wymienić doświadczenia, niestety w drodze powrotnej gdzieś w lasach złapali gumę, nie mieli koła zapasowego i długo nie mogli znaleźć nikogo do pomocy. Dlatego niestety przyjechali dopiero koło południa. Profesor przemyślał to i mówi:
- OK możecie przystąpić do egzaminu jutro rano.
Studenci zadowoleni, że się udało go zbajerować, pouczyli sie jeszcze trochę w nocy i na drugi dzień przyszli jak zwykle pewni siebie. Profesor posadził ich w czterech osobnych pokojach, zamknął drzwi, a asystenci rozdali pytania. Cały test byl za 100 punktów. Na pierwszej stronie było zadanie za 5 punktów, które wszyscy rozwiazali bez wysiłku. Na drugiej stronie było tylko jedno pytanie za 95 punktów:
- "Które koło?"
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 16 mar 2007, 17:05

"LIST OTWARTY DO ROMANA GIERTYCHA

Drogi Panie Pośle,
ostatnio słyszałem w którymś z Pana licznych wywiadów, że dla
Pana, praktykującego katolika, homoseksualizm jest odrazą, tak jak jest to napisane w 3 Ks. Mojżeszowej 18:22 i nie można tego ominąć. Dziękuję za wszystko, co Pan robi, by edukować ludzi w zakresie Prawa Boskiego. Dużo się dowiedziałem, słuchając Pana wypowiedzi, i staram się podzielić tą wiedzą z jak największą liczbą ludzi. Gdy ktoś usiłuje bronić homoseksualistów na
przykład, przypominam mu po prostu, że 3 Ks. Moj. 18:22 mówi jasno, że jest to obrzydliwość. Koniec rozmowy. Mimo tego potrzebuję Pana pomocy odnośnie kilku specyficznych praw, by móc je wdrażać w czyn.

1. Gdy spalam byka na ołtarzu ofiarnym, wiem, że to powoduje woń, która jest Bogu przyjemna (3 Ks. Moj. 19). Problem jest z moimi sąsiadami. Mówią, że dla nich zapach ten nie jest przyjemny. Czy mam ich ignorować?

2. Chciałbym sprzedać swoją córkę jako niewolnicę, za karę, jak to
opisuje 2 Ks.Moj. 21:7. W tych czasach, jaka byłaby, według Pana, najlepsza cena?

3. Wiem, że nie powinienem mieć kontaktu z kobietą podczas jej
nieczystości miesięcznej (3 Ks. Moj. 15:19-24). Problem jest, jak się tego dowiedzieć? Usiłowałem zapytać, ale one często były obrażone moim pytaniem.

4. Moja żona po wielu latach straciła upodobanie w moich oczach.
Znienawidziłem ją, gdyż odkryłem w niej odrażającą cechę, gadulstwo. Wypisałem jej list rozwodowy (5 Ks. Moj. 24) i chcę ją odprawić, tylko nie wiem, jak go jej wręczyć. Osobiście, czy przez policję?

5. Mam jednego sąsiada, który uparcie chce pracować w dzień szabatu. W 2 Ks.Moj. 35:2 jest jasno powiedziane, że ma być skazany na śmierć. Czy moralnie jestem zobowiązany, by go zabić sam?

6. Jeden z moich przyjaciół twierdzi, że nawet jeżeli jedzenie owoców morza jest obrzydliwością (3 Ks. Moj. 11:10), to mimo wszystko jest mniej gorsze od homoseksualizmu. Nie zgadzam się. Czy może Pan osądzić?

7. W 3 Ks. Moj. 21:20 jest powiedziane, że nie mogę się zbliżać do
ołtarza Boga, jeżeli mam problem ze wzrokiem. Muszę zdradzić, że noszę okulary do czytania. Czy muszę mieć wzrok 20/20 lub czy można negocjować?

8. Większość moich przyjaciół obcina sobie włosy, również w tzw. kołka, mimo że jest to jasno zabronione 3 Ks. Moj. 19:27. Jak oni maja umrzeć?

9. Wiem, że wg 3 Ks. Moj. 11:6-8, jeżeli dotknę skóry martwego wieprza, staję się nieczysty. Ale czy mogę nadal grać w piłkę nożna, jeżeli będę nosił rękawice?

10. Mój wujek nie respektuje 3 Ks. Moj. 19:19, ponieważ sieje dwie różne rośliny na tym samym polu. Jego żona zresztą również, ponieważ nosi ubrania z dwóch różnych materiałów (mieszaninę bawełny i poliestru). Ma również zwyczaj przeklinania. Czy naprawdę muszę zebrać całe miasto, by ich kamienować (3 Ks. Moj. 24:10-16). Czy nie moglibyśmy ich po prostu spalić żywcem podczas prywatnego zebrania rodzinnego, jak to zrobiliśmy dla tych,
którzy sypiają z ich rodziną? (3 Ks.Moj. 20:14).

Wiem, że wnikliwie Pan przestudiował te tematy, i jestem pewien, że mi Pan pomoże. Dziękuję Panu jeszcze raz, za przypominanie nam, że słowa Boże są wieczne niezmienne. "
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 16 mar 2007, 19:08

Nie pamiętam dokładnie skąd jest ten tekst, ale omawialiśmy to w zeszłym roku na etyce, bo jest to fragment jakiegoś artykułu :wink: Więc ktoś tylko zmienił adresata :wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Kontaktowanie:

Postautor: Nietoperzyca » 16 mar 2007, 22:15

http://www.youtube.com/watch?v=uT4dpFpiTgk Może podnieść samoocenę ^^'
Obrazek

Wróć do „Różne czyli Inne”