NAJGORSZA PIOSENKA ŁEZ!! GŁOSOWANI!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 13 kwie 2003, 20:31

Przynajmniej jeden temat w którym nie muszę się zastanawiać......nie ulega wątpliwości (jeśli chodzi o moje zdanie :lol: )

NAGRODA DLA 8 SERC....hm......jednak muszę pomyśleć....co z KOCHAM TO NIC DZIŚ NIE ZNACZY.....ech.....REMIS :P

A co tego czy temat jest przykry dla zespołu

ABSOLUTNIE.....przecież Oni chcą uniknąć tyc kawałków które nam się nie podobają.....WIĘC NIECH TO CZYTAJĄ :wink: ...I ZAPAMIĘTAJĄ..... :evil:
Sylwia
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 13 kwie 2003, 20:48

Mi sie jeszcze żadna z piosenek, które lubię nie znudziła...
a "Dilera" bardzo lubie, bo ma oryginalny tekst i wpada w ucho...
a "Przebój" jakoś nie... :lol: :lol: :lol: :lol:
;]
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 14 kwie 2003, 1:24

Mnie sie nie podoba 8 serc nie pasuje do zespołu, jest jakaś taka dziwna. Co do Przeboju fajna melodia tylko troszkę dziwny tekst, ale ogólnie może być
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 14 kwie 2003, 5:17

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie "Kocham to nic dziś nie znaczy". Sam nie rozumiem co mieliśmy na myśli pisząc tę piosenkę.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 kwie 2003, 5:24

podsumuwując to "głosowanie" można dojść do wniosku, że nie podobają siępiosenki zco weselszym akcentem :wink:
obejętnie, czy to bedą wesołe słowa, czy weselsza muzyczka :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 14 kwie 2003, 8:16

Hmmmmm mi sie podobaja wszytkie przeboje choc przez jakis czas baaaardzo nie trawilem "Lukrecji" ale zrozumialem sens te piosenki i jest oka :wink: Jedynie mysle ze te "8 serc" i "Kochac to dzis nic nie znaczy" jakos nie pasuja do klimatu naszego zespolu .... :?
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 14 kwie 2003, 13:11

mnie najmniej się podoba "Kocham to nic dziś nie znaczy".... kojarzy mi się z Tercetem Egzotycznym...... :roll: :roll:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 14 kwie 2003, 13:50

Moim zdaniem to najmniejpopularna piosenka to Kocham to nic dziś nie znaczy
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 14 kwie 2003, 18:48

Adrian a co wogóle myślisz o głosowaniu tu na najgorszą piosenkę?? Chyba nie jesteście wkurzeniu?? ;) Robimy to dla waszego dobra :) :twisted: [/b]
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 14 kwie 2003, 18:56

myśle że nie są źli. w końcu po to jest forum żeby nie tylko chwalić ale i krytykować a poza tym my nie krytukujemy ich tylko piosenke która najmniej nam sie podoba. to chyba nic złego. bedzie ok.
ale "Kocham to nic dziś nie znaczy" w tej kategorii jest moim zdaniem bezkonkurencyjne
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 14 kwie 2003, 20:02

Myslę, że napewno nie sa źli !!!!!!!! GDYBY BYLI TO CHOĆBY ADRIAN NIE PODAŁBY SWOJEGO TYPU !!! ;)
...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 14 kwie 2003, 23:14

Najgorsza piosenka Łez jaką słyszałam to " Dziś będziesz mój " ( masz rację Saruś ... ahh ta czkawka ... i po co było tyle pić :wink: ) - powiem wręcz, że pomimo całkiem fajnej muzyki, w moim odczuciu ta piosenka jest odrażająca ((( - Sabina -> " Dziś będziesz mój .. do ucha " ....... - ja -> " Sabina ... nie znoszę tej piosenki " ..... - Sabina -> " Hyhy ... wiem " :D ))) ... Ja Nie Lubię Nikogo też było beznadziejne zanim powtsał do tej melodii nowy tekst - niestety tylko dla ludzi z poczuciem humoru ... ale do mnie piosenka zaczęła przemawiać :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 14 kwie 2003, 23:26

kathleen_kelly pisze: Najgorsza piosenka Łez jaką słyszałam to " Dziś będziesz mój " ( masz rację Saruś ... ahh ta czkawka ... i po co było tyle pić :wink: ) - powiem wręcz, że pomimo całkiem fajnej muzyki, w moim odczuciu ta piosenka jest odrażająca ((( - Sabina -> " Dziś będziesz mój .. do ucha " ....... - ja -> " Sabina ... nie znoszę tej piosenki " ..... - Sabina -> " Hyhy ... wiem " :D ))) ... Ja Nie Lubię Nikogo też było beznadziejne zanim powtsał do tej melodii nowy tekst - niestety tylko dla ludzi z poczuciem humoru ... ale do mnie piosenka zaczęła przemawiać :lol:

Racja ''Diler'' jest nawet fajny ale naj,naj gorsza to zgadzam się z kilkoma osobami ''Dziś będziesz mój ''.....
Awatar użytkownika
FIEND

Postautor: FIEND » 14 kwie 2003, 23:37

"Kocham to nic dzis nie znaczy" wedlug mnie nie pasuje do Łez i tej piosenki nie lubie :(
A co do piosenki "Przeboj" to ona chyba wlasnie taka miala byc, smieszna, poprostu w jakis sposob moze ma rozweselic fanow Łez:)
"Osiem Serc" w sumie tez nie pasuje do reszty piosenek, ale ten tekst ma jakis sens...wiec jak dla mnie moze byc :D Temat rzeczywiscie lepszy od najlepszej piosenki, bo z tym mialbym problem aby wybrac...prawie wszystkie piosenki mi sie podobaja :)
Pozdrawiam zespol i fanow :)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 15 kwie 2003, 3:17

"Nie wiem i nie wiem" Okropnie mnie ta piosenka denerwuje

Wróć do „Łzy”