Rybnik.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 17 wrz 2006, 19:51

Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 17 wrz 2006, 20:22

Malvina pisze:Mnie śmieszyło to, że faceci z zespołu sami do nas podeszli i z nami rozmawiali, a on wyglądała tak, jakby za wszelką cenę nie chciała dopuścić do spotkania FFC ze Łzami ;P

W Gostyniu było tak samo :D Jak ja gadałam z Adamem Ona podbiegła wystraszona jakby chciała Go własnym ciałem obronić, a jak ja bym miała co najmniej pistolet w ręku Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2006, 20:24 przez Martuś, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 17 wrz 2006, 20:23

A ja już dotarłąm do domu....ale musze zjesc obiad potem cos napisze :)
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 17 wrz 2006, 20:43

Ja wrócilem przekimałem 3h przesiedzłem w budzie 10 wrócilem i dalej u wazam ze koncert był najgorszy na jakim kiedykolwiek byłem i widze ze nei jestem sam. No nic do zoabczenia kiedys gdzies jakos :p

a co do nowej szefowej to mzoe jej tak szybko nie skreślajcie?
skoro mówiecie ze dotychczzas była u techno mietkow :roll:
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 17 wrz 2006, 20:55

Koncert średni...
Też jakoś mi się dłużył i wogóle dziwnie było...
Może ze zmęczenia...
Relacja jutro :P

A Kasi powinnyśmy napisać sms z podziękowaniem że nas wpuściła :evil:
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 17 wrz 2006, 21:12

sylwiiaa pisze:Koncert średni...
Też jakoś mi się dłużył i wogóle dziwnie było...
Może ze zmęczenia...
Relacja jutro :P

A Kasi powinnyśmy napisać sms z podziękowaniem że nas wpuściła :evil:

Zacznijmy od mejli :twisted:
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 17 wrz 2006, 21:51

Gdzie są jakieś zdjecia i podziękowania :>??
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 17 wrz 2006, 22:10

No właśnie Aga - gdzie są? :D
Awatar użytkownika
Evelina

Postautor: Evelina » 17 wrz 2006, 22:30

Ja mam fotki z koncertu który się odbył w Kraśniku, pewnie Was nie interesują.... Ale jakby co dajcie znać, prześlę z chęcią :lol: Szkoda,ze nie zdązyłam przybyć na ten koncert :( Ale do stolicy pojade :P przynajmniej tym razem bede sie badziej starac :lol: Wiecej relacji z koncertu prosze !! :oops:
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 17 wrz 2006, 22:38

Evelina pisze:Ja mam fotki z koncertu który się odbył w Kraśniku, pewnie Was nie interesują....

Interesują ;>
Daj, ale w odpowiednim temacie :wink:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
gregorikos

Postautor: gregorikos » 17 wrz 2006, 23:54

Zdycham... Skrobnę coś jak się wyśpię...:)
Obrazek
"kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd..."
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 18 wrz 2006, 15:57

Moze i sam wystep byl taki sobie, ale ludzie po prawej strony od sceny bawili sie FANTASTYCZNIE :D :D :D a co za tym idzie ja rowniez bawilem sie swietnie (ostatni raz tak dobrze chyba z 2lata temu :P ). Wiec z samego koncertu jestem zadowolony :)

Czego nie podaruje FFC to zmarnowania 1calej butli sangrii :evil: brakowało męskiej czesci starego skladu, bo wtedy zadna kropla by sie nie zmarnowala :twisted:

Drugi niewypał to szampan. Wiekszosc tak strasznie upierała sie zeby go kupic dla zespolu, ale pozniej jak nas nie chcieli wpuscic z nim na teren kampusu to wszyscy sie zmyli (została Aja, Natalia i ja) i czekalismy na niewiadomo kogo bo chyba nikogo w tej chwili on nie obchodzil. Ale oczywiscie po koncercie wszystkim sie przypomnialo ze Kajo powinien miec szampan :roll: :? Jedynie Sylwia wrocila sie i jakos go przemycilismy.

No ale bylo minelo...ogolem koncert uwarzam za udany :wink:
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 18 wrz 2006, 16:15

Adas pisze:Przepraszam wszystkich znajomych fanow ktorych nie rozpoznałem ;) Za szybko sie zmieniacie, normalnie same nowe twarze widzialem, jak Martynka mi powiedziala kim jest, to mi szczena nieco opadla ;P

a tam szybko, daaawno się nie widzieliśmy.
Kajo pisze:Czego nie podaruje FFC to zmarnowania 1calej butli sangrii :evil:

no nie mów żeście to wylali?!

w ogóle, Kajo na ulicy bym Cię nie poznała, tak jakoś.. sporządniałeś. ;p

a co do koncertu/ów to jakoś coraz bardziej nie podobają mi się łzowe koncerty..
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 18 wrz 2006, 16:22

ja 1,5l wina nie wleje w siebie na eks. i tak jeszcze tam siedzielismy i troche zloilismy jak wszyscy sie rozbiegli bo gdzies z boku przejechał radiowóz i panika :? :? A jak darlem kape ze jest jeszcze w cholere picia to slyszalem tylko docinki 'to sobie wypij!' 'smacznego!' 'wrocisz pozniej i sobie golniesz' to mnie szlak trafiał :x :? :|
A co do wygladu to koncowki tylko troche przycialem i glany sciągnąłem :P

EDIT
a no i nie było możliwości kupienia DVD-minus! :twisted:
Awatar użytkownika
gregorikos

Postautor: gregorikos » 18 wrz 2006, 16:44

Do Katowic podróż minęła nadzwyczaj szybko. W trakcie czekania na dworcu pojawiła się Aga i WhereMan oraz Qbiak, który o mały włos a nie pojechałby do Rybnika :) Na miejsce dotarłem razem z Sabą, Sylwią i Tynką. Po wyjściu z pociągu spotkaliśmy Anię i wspólnie wybraliśmy się do pubu "PRL". Trafiliśmy, że niedługo miało odbywać się karaoke, ale nie skorzystaliśmy :twisted: Umówiliśmy się z Agą i resztą ekipy na rybnickim rynku. Czas czekania umilała nam grająca kapela podwórkowa :) Po zebraniu kompletu wyruczyliśmy z pielgrzymką do Biedronki. Weszliśmy tam całą gromadą tylko po to, żeby kupić szampana i kilka win (które później zostały skonsumowane, choć nie do końca, w pobliskim parku). Gdy już stwierdziliśmy, że można by było pójść na koncert (tak jakoś pół godziny przed rozpoczęciem) cała wycieczka skierowała się w stronę kampusu. Na wejściu mniej luba bardziej szczegółowa kontrola plecaków przez ochroniarzy i można było pójść z boku sceny do barierek. Kilku osobom udało się tymczasowo wejść za barierki (sposobem :twisted: ). Nie trwało to jednak długo, gdyż ochroniarze łaskawie zechcieli wyprosić je z powrotem przed barierki. [----] [(Ustawa z dnia 31.07.1981r., O kontroli publikacji i widowisk, art.2 pkt.3 (Dz.U. nr20 poz.99, z późniejszymi zmianami)] Ostatecznie niektórzy bawili się przed, a niektórzy za barierkami. Mogło być lepiej, ale nie było najgorzej.
Po koncercie prawie wszyscy poznajdowaliśmy się i poszliśmy z tyłu sceny, żeby lepiej widzieć pokaz sztucznych ogni. Po definitywnie skończonej imprezie zaczęliśmy tradycyjne wyczekiwanie na Zespół. Rafał i Asia pojechali od razu. Reszta Zespołu pojawiała się "na raty". W końcu udało się nam zebrać Anię, Adama, Adriana i Dawida i po krótkiej mowie wręczyliśmy im podarunek w postaci szampana. Od tego momentu rozpoczęły się rozmowy i robienie zdjęć. Po pożegnaniu się z Zespołem i technicznymi, "uzbrojeni" w pozostałą część szampana poszliśmy każdy w swoją stronę - Daga i Aga na rynek, Saba, Sylwia, Jola, Robert i ja wybraliśmy się do mieszkania Joli przeczekać noc przed przyjazdem pociągu. Przy herbacie, świecach i kadzidełku spędziliśmy czas na rozmowach i żartach. Dowiedzieliśmy się m.in. jakie są skutki uadku kota z 9 piętra i jak można mu pomóc, gdy okaże się że przeżył :twisted: Rozmowom nie było końca, nawet gdy zostaliśmy "przegonieni" przez Miśkę i Dagę do innego pokoju :) Po krótki objaśnieniu nam drogi wyruszyliśmy (Saba, Sylwia, Tynka, Robert i ja) ok. 3-ej na dworzec. Daga i Miśka postanowiłyjechać póżniejszym pociągiem. O 4.01 wyjechaliśmy z Rybnika. W drodze powrotnej do Katowic odbył się pokaz tresury muszki "Ziuty", która podkoniec uległa nieszczęśliwemu wypadkowi :twisted: Ogólnie cała podróż do Katowic minęła nam bardzo wesoło :) Jedyną spokojną osobą był WhereMan, który większość drogi przespał. Sylwiiaa wysiadła wcześniej, Robert został w Katowicach, zaś nasz rtójka pojechała dalej w kierunku Gliwic. Z każdym kilometrem i godziną podróży ci, którzy pozostali odczuwali przebytą drogę i nieprzespane godziny :) Aha, nie można nie wspomnieć, że w drodze z Gliwic do Opola zabrakło w pociągu prądu i "na ratunek" przybyła lokomotywa spalinowa (kolejny dowód na to jak PKP są biedne :twisted: ).

objaśnienie: cytowana ustawa za czasów "zamierzchłych" (czyt. przed 1989r.) była równoznaczna z cenzurą, którą postanowiłem użyć

Pozdrowienia i podziękowania:
Saba - za kolejny wspólnie spędzony koncert, za czas podróży i narzekania:)
Sylwiiaa - za poznanie i świetny humor :)
Tynka - za kolejne spotkanie, rozmowy i podróż
WhereMan - za kolejny koncert, za poczucie humoru
Jola - za poznanie, przechowanie nocą, herbatę, rozmowy i w ogóle :)
Kajo, Pajonk - za poznanie
Zespół - za kolejny udany koncert i spotkanie po
Miśka, Daga - za kolejne spotkanie
Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam i też pozdrawiam

[img=http://img242.imageshack.us/img242/353/simg3092xz8.th.jpg]
[img=http://img242.imageshack.us/img242/7306/simg3085alj9.th.jpg]
[img=http://img242.imageshack.us/img242/8913/simg3088aar2.th.jpg]
[img=http://img242.imageshack.us/img242/7672/simg3093agf1.th.jpg]
[img=http://img242.imageshack.us/img242/3728/simg3094aek7.th.jpg]
[img=http://img242.imageshack.us/img242/8831/simg3095ayc9.th.jpg]
[img=http://img242.imageshack.us/img242/8219/simg3098abj1.th.jpg]
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2006, 17:33 przez gregorikos, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd..."

Wróć do „Koncerty”