Gryfino.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 04 maja 2003, 21:13

Nic nie mówicie o spotkaniu z zespołem....jako reprezentacja forum chyba mieliście dostep do nich bezproblemowy...???
Sylwia
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 04 maja 2003, 21:15

Bo w sumie spotkania takiego chyba nie było... pstryknelismy sobie pare fotek i tyle.. :D
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 04 maja 2003, 21:34

ta z fanami tylko Ania sie spotkala, i bardzo milo zrobila sobie z nami zdjecie chociaz pan niemily ochroniarz nie pozwolil ;P Adama zlapalismy i Dawida tez tak przypadkowo i tyle.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 04 maja 2003, 21:36

WOgole przesada my mowimy ze chcemy zjdecie a ochroniarz jak krzykną "NIE!!" ale Ania ladnie sie zachowała i pokazała klase i zrobila fotki z nami :)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 04 maja 2003, 21:50

Sylwia pisze:Nic nie mówicie o spotkaniu z zespołem....jako reprezentacja forum chyba mieliście dostep do nich bezproblemowy...???

Heh...szczerze to zespol mnie coraz bardziej rozczarowuje.Napisze wiecej wieczorkiem.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 05 maja 2003, 0:08

Kurka, jeszcze raz usłyszę Miły PAn, to się potnę, Marek jestem
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 05 maja 2003, 0:11

i cześć Ghrave
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 05 maja 2003, 0:12

No dobra konczymy z "miłym panem"... witamy Marku na forum i czesto zaglądaj tutaj... :)
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 05 maja 2003, 0:13

wejdź na gg bo mam sprawę, 1263536
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 05 maja 2003, 1:13

Teraz moje wrażenia:
Zacznijmy od tego że najlepiej wspominam koncert ŁEZ z października.Można było z Nimi normlanie pogadać,rozdawali autografy itp.A teraz?Chowają się po kontach i bardzo trudno z nimi o jaki kolwiek kontakt.Przecież wiedzą że popularnośc sie z tym wiąze.Również dla mnie była głupia sytacja w Warszawie,kiedy ktoś sprycjanie przyjechla na jedna piosenke a pozniej musial nocowac na dworcu ale mniejsza z tym.
Jak już wiecie bylismy w czwórke.Tzn ja Ghrave,sliwka i Karolina.Miałbyć tez Dave ale nadal nie wiemy gdzie On był(mamt tylko przypuszczenia).Minusem ale zarazem i plusem było DUŻO nowych piosenek.Głupio tak skakać nie znając tekstu.Z tego co Ania śpiewała to tez nie wiele było do zrozumienia bo było słabe nagłośnienie.Gdybym starszych piosenek nie znała to by nie było tak fajnie.Najlepiej jest na Anastazji,ludzie mysla że jest koniec piosenki kiedy słychac głos respiratora(czy co to tam jest),wszyscy zaczynaja klaskac myslac ze jest to koniec piosenki :/ .Pare osób na krzyż zanało tesksty piosenek.Szkoda że nie było starzych piosenek-nad tym ubolewam nie tylko ja.
Tak sobie gadalismy po koncercie(mozecie mnie za to zabic ale ja i tak będę stawac przy swoim)ze ŁZY robia sie coraz bardziej komercyjne.Podobno mają tego samego menagera co ich3-to mowi wiele.Nie ma już z Nimi takiego kontaktu jak kiedyś(chocby pół roku temu).Pogadnie z ktoryms z członków zespołu chyba teraz graniczy z cudem.Ochroniarze mogliby byc trochee milsi
No i dziękujemy miłemu PANU ;P za Redsa(nie wiem co Ghrave pil).I jeszcze jedno-sliwka musiala nocowac u Piotrka bo miala pociag dopiero o 5:05 hehe

P.S Nie wiem czy widzieliście Adriana włosy.Fajnie teraz wygląda ;)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 05 maja 2003, 1:17

Ja piłem sobie Lecha :)
I z tym pociagiem byla niezła przesada jak wszyscy zartowli ze nastepny pociag bedzie o 3 albo o 5 :D I okazało sie ze jest o 5 :D I nie wiedziałem ze pewnych panów tak zadowoliło 10gr... jak bardzo sie cieszyli jak mogli kupic tanie winko :)...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 05 maja 2003, 3:02

sliwka pisze:ale ten pociag to zalamka normalnie ;P naszczescie z karzdej sytuacji jest wyjscie ;P

Zależy jak sie na to patrzy :?
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 05 maja 2003, 3:56

[quote="Justysia]Zależy jak sie na to patrzy :? [/quote]
albo zalezy kto na to patrzy
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 05 maja 2003, 4:02

Kasiu, ale czego Ty się spodziewałaś na koncercie otwartym.....że wszyscy będą znali teksty utworów Łezek? Większość osób przyszło bo Łzy były za darmo i nie miało dla nich znaczenia co zagrają, byle poskakać - słyszałaś jak domagali się uparcie Agnieszki. Mnie ta sytuacja po Anastazji też zniesmaczyła nieco....Pozatym też nie możesz mieć pretensji do zespołu że na takim koncercie nie chcieli się poza sceną za bardzo pokazywać....
No nieźle Adrian wygląda w nowym fryzie....;)
"Miałbyć tez Dave ale nadal nie wiemy gdzie On był(mamt tylko przypuszczenia)." - ależ ja byłem gdzie byliście Wy ???? Wykazaliśmy zupełny brak organizacji......

PS. Jak nazwał się utwór, który jako pierwszy zagrali ??? "Dla miłości" czy jakoś tak ??? Bardzo mi się spodobał....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 05 maja 2003, 4:03

sliwka pisze:albo zalezy kto na to patrzy

Na jedno wychodzi :roll:

Wróć do „Koncerty”