Za dużo tego wszystkiego....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 16 kwie 2003, 0:03

Proponuję abyście dramatyzowanie odłożyli na chwilę, w której owa zmiana będzie chociażby zauważalna ... Bo narazie robicie tragedię, z czegoś, co jest tylko planem ... Myślę, że szkoda nerwów ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 16 kwie 2003, 2:50

Dave pisze:Lubimy Łezki za ich indywidualne podejście do muzyki, nutkę tajemniczości, za niepowtarzalny styl, brak granicy pomiędzy nimi i fanami.....Jeśli miałoby tak się stać, że "zdryfują" ku komercji pokroju ICH3, ku pustej popularnści..., będzie oznaczało, że nie byli warci swych fanów, swych prawdziwych fanów

Święte słowa, idealnie to ująłeś
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 16 kwie 2003, 3:19

Niestety nie mam tyle szczęścia do oglądania tylu programów z Łzami. Co do zmiany ich stylu.
Zespołu właśnie zacząłem słuchać bo podobało mi się że są oryginalni, własny styl, nikt im nie może narzucić swojej woli. Jeśli to co mówi Martynka jest prawdą i tak się stanie nie wiem czy zespół tak będzie mi siępodobał jak kiedyś.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 16 kwie 2003, 3:50

A mi tam zmiany image nie przeszkadzają.
Co najwyżej nie kupię następnej płyty tylko sobie skopiuję, bo po co mi okladka z pomalowanymi gębami? :P (bo sluchac pewnie bede nadal he he), moze na którys kolejny koncert się nie wybiorę, jeśli mnie będzie image Łez denerwowal, może nie będę oglądał w telewizji programów ze Łzami, jesli mi sie ich zachowanie/wygląd będzie za bardzo kojarzył z czerownymi włosami i metalem...

Ale oni niech sobie wieszaja kolczyki gdzie tylko dusza zapragnie i gdzie bedzie im wygodnie he he
Ja przecież nie musze tego oglądać, mi ostatecznie wystarczy muzyka, o ile będzie mnie wciągała nadal tak jak niektóre kawałki do tej pory...
GrzeGorz

Postautor: GrzeGorz » 16 kwie 2003, 4:20

Tylko kiedyś Adam na pytanie czy nie boi się że kiedyś się sprzedadzą (zmienią styl dla kasy itp.) odpowiedział że mają dużo pieniędzy... Chyba że Mu ciągle mało :)
Może Łzy z nowym image będą bardziej 'medialne'? Tylko czy to nadal będą Łzy?
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 16 kwie 2003, 5:05

oj... widze ze nizla burza sie rozpetala... ale jesli Łezkom naprawde zalezy na NAS... na najprawdziwszych fanach... to moze jakos sie opanuja i nie dojdzie do takiej rewolucji... juz samymi postami w tym temacie powinnismy im dac do zrozumienia ze kochamy ich takich jakimi sa i nie potrzebujemy zadnego przeistaczania sie, ze tak powiem... :roll: nie wiem co oni chca osiagnac tym ze beda sie malowac, kolczykowac itd... moze chodzi tez o wzbudzanie jakichs kontrowersji (jak lider ich3)... nie wiem... gubie sie... juz nie wiem co mam sobie myslec... po co ta niepotrzebna zmiana... po co upodabniac sie do kogos gorszego... :cry:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 16 kwie 2003, 15:17

Ale czegoś tu nie rozumiem... Dlaczego tak nagle się zmieniają? W moim mniemaniu nic tego nie zapowiadało... Nie wiem, nie znam ich prawie wogóle osobiście tak jak np. Sylwia.... Wydaje się, że te zmiany mogą im przynieść więcej szkody niż pożytku... bo lepszy jednej prawdziwy fan niż 100 beznadziejnych...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 16 kwie 2003, 16:11

Syriel pisze:Wydaje się, że te zmiany mogą im przynieść więcej szkody niż pożytku... bo lepszy jednej prawdziwy fan niż 100 beznadziejnych...

W kwestii czysto finansowej wszelkie zmiany "na bardziej kontrowersyjne" przynoszą pożytek, bo zwracają uwagę milionów ludzi, którzy inaczej nigdy nawet nie skojarzą piosenki "Agnieszka" z nazwą Łzy.

Jeden prawdziwy fan to jedna sprzedana płyta (może dwie?) i najwyzej kilka osób na koncercie (1 fan + kilku jego znajomych)

100 beznadziejnych fanów = ok. 10 (lub więcej) sprzedanych płyt + 50 piratów, ktorych posiadacze prawdopodobnie pojawią się na koncercie.

Rachunek jest prosty:
100 beznadziejnych fanów opłaca się około dziesięć razy bardziej niż jeden prawdziwy fan.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 16 kwie 2003, 17:41

Myślałam, że Łzy lubicie za muzyke a nie za to jak wyglądają :roll:
Poza tym Oni nie mówią Nam jak mamy wyglądać i się ubierać, więc jakim prawem MY mamy IM narzucać jak mają wyglądać? :roll:
Zachowujecie się jak byście byli ich rodzicami.... :roll:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 kwie 2003, 18:16

Moniczka pisze:Może sobie zafarbują włosy na nkebiesko??

Pomysł z farbowanem włosów ostatnio mi chodzi po głowie...ale ciiii :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 16 kwie 2003, 18:43

Wiesz Justyś jedna zmiana pociąga za soba drugą ... najpierw wygląd, później muzyka ....

Jesoos jakie "ciii"?? Rozwiń ten temat :twisted:
Obrazek
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 16 kwie 2003, 19:16

kathleen_kelly pisze: Proponuję abyście dramatyzowanie odłożyli na chwilę, w której owa zmiana będzie chociażby zauważalna ... Bo narazie robicie tragedię, z czegoś, co jest tylko planem ... Myślę, że szkoda nerwów ...

My niedramatyzujemy Kasiu....My tylko mówimy to co może być,a i może jednak będzie.... :)
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 16 kwie 2003, 19:16

czytam piate przez dziesiate ten temat.... i postanowilam wyrazic swoje zdanie

udalo mi sie obejrzec przeboje druga czesc z tasmy. nie wiem, mzoe sie mysle, ale Anka wydala mi sie bardzo sztuczna w tym programie. jakos nigdy tak sie nie ubierala.... usilowala byc jakby smielsza, ale wygladala jakby nie czula sie z tym dobrze. jakby bylo to zrobione na sile. ja wole Anie w jakiejs ladnie dobranej, skromnej jak wczesniej ale podkreslajacej jej nienaganna sylwetke bluzce. rowniez z paskiem, jakos w ogole bym go nie zauwazyla, gdyby nie kathlen. ta szmatka byla conajsmniej dziwna i ekstrawagancka. jakos nie podpasowala mi. wole normalna Anie.

u chlopcow zmian jak na razie nie zauwazylam,wiec nie komentuje.
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 16 kwie 2003, 19:36

Mi się bluzka Ani podobała.
Po prostu ja, przeczytaj dokładnie temat. Mówimy o zmianach które mają nastąpić dopiero ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 16 kwie 2003, 19:45

sara pisze:Wiesz Justyś jedna zmiana pociąga za soba drugą ... najpierw wygląd, później muzyka ....

Popieram opinię Sary..... Czy tak będzie..??? Mam cichutką nadzieję, że nie...
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...

Wróć do „Łzy”