Czym jest dla Ciebie Forum?

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 sie 2003, 23:45

moja rocznica jest dziś :-) kto ze mną poświętuje ... hehe
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 26 sie 2003, 11:26

Paulik ja :) A stawiasz coś? :twisted:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 26 sie 2003, 12:45

jasne, ze stawiam.co chcesz?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 26 sie 2003, 17:33

Paulik :twisted: jak to? Nie wiesz? Przecież wiesz co chcę :twisted:
Awatar użytkownika
mSonic

Postautor: mSonic » 27 sie 2003, 21:43

He he, mi to do rocznicy brakuje kaaaaawał czasu :) Za parę dni mogę się poszczycić miesięczną obecnością na forum :D [ ale czym tu się chwalić ].
Postów też jakoś dużo nie napisałem, ale cały czas staram sie poprawić.
A wracając do tematu, czym dla mnie jest forum ? hmmm
Zdecydowanie częściej jestem na czacie niż na forum, ale bardzo miło powymieniać poglądy z innymi :) mimo tego iż dużo tematów i postów wydaje mi się, mówiąc delikatnie, niepoważne lub trochę dziecinne :) (oczywiście nie urażając nikogo).
Prawie wszystkie chętnie czytam, choć odpowiadam niechętnie bo mógłbym kilka osób urazić :twisted: a wolę je najpierw bliżej poznać a nie oceniać po jednym czy dwóch postach :D
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 28 sie 2003, 19:14

mSonic masz bardzo dobre podejście :) Jeden czy dwa posty nie znaczą nic... tzn nie da się po nich poznać jaki jest człowiek... oj to ogromna prawda... trzeba przyznać :) Sama tego doświadczyłam... Więc potwierdzam te słowa...
Awatar użytkownika
elkeron
Kontaktowanie:

hmmm...

Postautor: elkeron » 31 sie 2003, 17:55

ja tam o jakichkolwiek rocznicach mogę sobie póki co tylko pomarzyć... :cry: a czym jest dla mnie forum? hmmm... pożyję, zobaczę... w końcu jestem tu dopiero od paru dni...
Łzy, Łzy, Łzy, Łezki, Łzy...
Niech płyną...
:cry:
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 31 sie 2003, 18:13

Miejmy nadzieję że pożyjesz i się wciągniesz ;))))
Bo to takie magiczne miejsce...Wchodzisz i już przepadłeś ;p
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 01 wrz 2003, 13:52

Ninona pisze:Miejmy nadzieję że pożyjesz i się wciągniesz ;))))
Bo to takie magiczne miejsce...Wchodzisz i już przepadłeś ;p

elker dopiero jak bedziesz miał stałe łącze... to chyba bedziesz tu częściej nić ja.... :roll: ....
Awatar użytkownika
słoneczko

Postautor: słoneczko » 01 wrz 2003, 22:01

Zgadzam sie,że forum jest magicznym miejscem. Wchodząc tutaj wreszcie mogę podzielić się z kimś zdaniem na tematy związnane z moim ulubionym zespołem, bo w moim otoczeniu nie ma osób, które lubiły by muzykę Łez tak samo jak ja. Szczerze mówiąc wszyscy mieli dość tego mojego "buczenia" a w szczególności mama kiedy kolejny raz słyszała, że chcę jechać na ich koncert :) Dlatego cieszę się, że jest takie miejsce a na pewno jeszczej bardziej będę się cieszyć jeśli kiedyś będę miała okazję poznać kogoś z forum osobiście :D
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 03 wrz 2003, 20:50

FORUM
duzo znaczy ale to juz moj 400 post!!!!!!!
czyje sie dumny:)
hehehehe
ale jestem juz stary nie obrazajac cien aniola justysi sary (1500) lol niegdy tyle nie bede mial
ale liczy sie jakosc a nie ilosc!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
elkeron
Kontaktowanie:

Postautor: elkeron » 04 wrz 2003, 9:23

Syriel pisze:elker dopiero jak bedziesz miał stałe łącze... to chyba bedziesz tu częściej nić ja.... :roll: ....

syriel, kochanie, wiesz, że jesteś (i będziesz) u mnie w domciu zawsze mile widziana... zawsze, kiedy mojej matki nie ma... :wink:
Łzy, Łzy, Łzy, Łezki, Łzy...
Niech płyną...
:cry:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 01 lis 2003, 22:35

dla mnie forum jest czyms waznym...bardzo waznym..kiedy weszlam tu pierwszy raz pomyslalam sobie...ot tak zwykle forum..nic specjalnego....ale z czasem zaczelam tak sie do niego przywiazywac, ze nie bylo dnia zebym tu nie wchodzila, Napewno forum ogdyrwa jakas rrole w moim zyciu, skoro siedze tutaj zawssze gdy jestem na kompie a na kompie jestem 6 h dziennie..a w weekendy duzo wiecej....ale gdybym nie weszla na ta strone i nie dowiedziala sie o forum to napewno zylabym dalej :) najgorzej to jest jak mi strony nie chodza..normalnie siedze wkurrzona bo chce chociaz na chwilke wejsc i zobaczyc czy jest tutaj cos nowego..:P a czasem nawet zastanawiam sie czy forum Łez nie jest dla mnie nałogiem, tak jak GG :D
tylko wiecie co....ostatnio to forum stalo sie dla mnie..hmmm "nudne"...nie ma nowych tematow..ciekawych tematow...a napewno nie w rozne..co wchodze to to samo..czasem sie cos pojawi nowego, ale zwykle nie jest to dla mnie na tyle ciekawe, tylko kolejny taki hm..bezsensowny temat..niewiem moze to tylko moje odzczucie...ale takie wlasnie mam, ciagle zastanawiam sie co by tu wymyslic nad czym by sie fajnie dyskutowalo..ale nic nie przychodzi mi do glowy :/ Nie wiem moze w koncu to sie zmieni i bedzie dla mnie tutaj "ciekawie" tak jak kiedys...co oczywiscie nie oznacza ze przestane tutaj wchodzic :D
I co do tych rocznic...10 listopada mija u mnie pol roku (wiem wiem..malo :P)
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 26 mar 2004, 11:34

FORUM DALMNI JEST WAZN I NAJWAZNESZE TU MAM JE4DYNYCH PRZYJACIŁ
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 26 mar 2004, 11:53

odkopujemy stare tematy:) dla mnie forum jst tez bardo wazne... czuje sie na nim bardzo dobrze, panuje tu mila atmosfera, choc zdarzaja sie sprzeczki :twisted: :wink: wchodze tu codziennie i prawie zawsze mam co poczytac :) :D ciesze sie ze znalazlam ta stronke i ze poznalam takich fajnych ludzi jak Wy. buziaki :**** :wink:
moje serce jest jak ognia zar... moje slowa sa jak wiatru szept... szkoda, ze dopiero teraz wiem, ze nie warto jest kochac za dwoje....

Kto mnie nie zna i chce to zmienić zapraszam na GG:5798142 ;)

Wróć do „Różne czyli Inne”