Odnawiamy Nadzieję

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Odnawiamy Nadzieję

Postautor: Marcin-Moon » 25 kwie 2003, 23:08

Odnawiamy nadzieję - finał akcji

W niedzielę 27 kwietnia na Torze Wyścigów Konnych Służew odbędzie się całodniowy WIOSENNY PIKNIK ODNAWIAMY NADZIEJE. Podczas festynu będzie można zobaczyć m.in. występy największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, pokaz woltyżerki i wiele innych atrakcji. Imprezę uświetnią swoją obecnością prezes fundacji "Porozumienie bez barier" Jolanta Kwaśniewska, prezes Fundacji TVN "nie jesteś sam" Bożena Walter oraz wiele znanych i osób życia publicznego. Dla tych, którzy nie będą mogli dotrzeć tego dnia na Służew, będziemy przez cały dzień przekazywać relacje na żywo z przebiegu tej wielkiej publicznej zbiórki funduszy na rzecz odnowy szpitala Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

www.odnawiamynadzieje.pl
www.tvn.pl

27 Kwiecień TVN

27 Kwiecień 2003

11.25 - Odnawiamy Nadzieję (chyba zwykły program)
12.25 - Odnawiamy Nadzieję ( - II - )
13.00 - Odnawiamy Nadzieję ( - II - )
15.05 - Odnawiamy Nadzieję ( - II - )
16.15 - Odnawiamy Nadzieję ( - II - )
17.30 do 19.00 - Odnawiamy Nadzieję KONCERT
19.40 - Odnawiamy Nadzieję - "otwarte studio"
21.55 - Pod napięciem - "Odnawiamy Nadzieję"
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2003, 0:37 przez Marcin-Moon, łącznie zmieniany 1 raz.
...
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 25 kwie 2003, 23:33

Idem oczywiscie na impreze. nie tylko ze wzgledu na Łzy ale w ogole z tego względu ze bedzie fajna zabawa i na bardzo dobry cel. jesli ktos z forumowiczow tez idzie i chcialby sie spotkac to piszcie :D Jak ja dawno nie slyszalam Łez. Tak szczerze mowiac, to nawet nie mam czasu sluchac ich CD. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 26 kwie 2003, 0:24

Bardzo fajna akcja i na bardzo fajny cel. ja niestety będę musiał zadowolić się telewizję i ich relacjami. Mam nadzijeę że będiecie się dobrze bawić. :):)
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 26 kwie 2003, 3:10

A ja nieide bo 27 jade na Zielona SZkołę...Chętnie bym poszła...Ci co idą życze miłej zabawy :wink:
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 26 kwie 2003, 14:55

Rzeczywiście akcja jest OK. Szkoda tylko, że emisja naszego koncertu podobno będzie trwała tylko 2 minuty 30 sekund :cry:
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 26 kwie 2003, 15:07

Adrian-LZY pisze:Rzeczywiście akcja jest OK. Szkoda tylko, że emisja naszego koncertu podobno będzie trwała tylko 2 minuty 30 sekund :cry:

Dla mnie super :D Duzo przynajmniej niestrace...A wogule jakie piosenki gracie :?: :?:
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 26 kwie 2003, 21:04

hmm... a dla mnie klapa... wolalbym dluzsza transmisje...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 26 kwie 2003, 22:12

Szkoda :( Ale bede ogladala obiecuje :)
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 26 kwie 2003, 23:14

Tylko dwie minuty i 30 sekund szkoda. A pewnie Wiśniewskiego puszczą całego wwrrrrr. Ale ten świat jest sprawiedliwy :? :twisted: :evil:
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 27 kwie 2003, 0:50

Hmmm tak tez myslałem.. nawet jak w TV reklamują to Łezkach nie wspominaja :(
...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 27 kwie 2003, 1:08

Moon wspominaja o Łezkach wspominaja dzisiaj slyszalam w aucie w radiu 2 razy wczoraj w TVN'ie i przed wczoraj...... Ale niestety na stronie http://www.odnawiamynadzieje.pl nie ma ich zdjecia w dziale "ZNANI POMAGAJA" ,a np VARIUS MANX dali :evil:
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 28 kwie 2003, 3:15

no i po koncercie... rzeczywiscie za dlugie to to nie bylo :/ ale ciesze sie ze uslyszalam nowa piosenke :D Ania wygladala calkiem inaczej... to przez fryzurke chyba :)
Martynka

Postautor: Martynka » 28 kwie 2003, 3:27

Nieee, Ally :lol: To przez te kolczyki i rękawiczki [i harleya - Kasia, Ty wiesz :wink: :wink: :wink: ] :lol: To taki żart ;P
BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 28 kwie 2003, 4:36

Hmm... no i właśnie wróciłam z koncertu. Bawiłam sie całkiem nieźle.... ale neistety publicznosc byla okropniscie sztywna. Dostalo mi sie pare razy za to, ze chcialam sobie poskakac, czy poruszac sie w ogole troche. Niestety wszyscy stali jak na bacznosc jakby przyszli na pielgrzymke.
Ania wygladała ciut dziwnie i nawet zachowywala sie dziwnie. Jak chcialam z nia pogadac po koncercie to calkiem mnie zbyla. Wszystko bylo w ogo,e jakies dziwne. A włosy Adama... hjeh... ach te czerwonbe pasemka. Dla mnie okropnosc. Ale moze wam sie podoba, kto wie.
Ale tak w ogole to ok. Uslyszalam nowe piosenki, ktore musze sie przyznac slyszalam po raz pierwszy. Coz nie moge chodzic na zloty wiec nie jestem tak na czasie jak wy.
Ale chyba najbardziej rozsmieszyla mnie grupka ludzi pchajaca sie do Ani po autograf. Hihi... 3/4 l;udzi to byly lyse dresy i 10 rozowe panienki. Mowie wam... hihi....
Ale ogolnie tlumy mnie naprawde mocno zadziwily. Myslalam, ze bvedzie troche mniej osob. Ale na Łezkach krzyczalam jak sie dalo. Mam nadzieje, ze chociaz trpoche bylo mnei slychac :D Ah te moje piski....
Mowie... zaluje tylko, ze Ania troszke mnie zbyla. Nie wiem czemu... chyba zawsze taka byla... jak ja pamietam rok temu... ale dobra juz nie bede nic mowic, bo nie chce zeby mi sie dostalo. Ale przynajmniej sie normalnie ubrala... nie tak jak ostatnio... hehe... ale niestety widac, ze bardzo sie zmieniaja i wydaje mi sie ze chyba wcale nie na lepsze....kiedy wszyscy robili sobie we wlasnym zakresie wydaje mi sie ze byli jacys... inni. Nie wiem jak to wyrazic. Ci ktorzy sluchali Łe\z kiedy jeszcze nie byly znane chyba wiedza o co chodzi....
No ale wracajac do koncertu... Nowe piosenki fajne... ale juz nie takie Łzowe... ale i tak uwazam ze fajne... Heh... coz mam jeszcze powiedziec.... Cala impreza charytatywna byla okropnie droga. Jedzenie kosztowalo okropnie duzo....
A w ogole VIP'y... eh..... mieli w swoim oddzielonym miejscu kelnerow rozdajacych im winko i szampanika. Biale obrusy, na ktorych stal szwedzki stol. Wcinali sobie wszystko co najlepsze. Tropche mnie to zirytowalo, poniewaz zamiast uzadzac im taki bufet, mozna bylo im zrobic zwyklego grila, a te pieniadzae z bufetu przelozyc na szpital. Ale nie ja bylam organizatorem imprezy... i moge sobie jedynie pogadac... A tak w ogole... to jestem naprawde zadowolona.
Co\z... to chyba byloby na tyle, bo mama mnie goni...
Buziaczki fo all.... a szczegolnie dla mojej coruni Ally, ktora jest zawsze ze mna :D BUZKI!!!! KOCHAM WAS!!!!! KATHLEEN CIEBIE TEZ!!!! I DOROTKE ROWNIEZ... chociaz chodza ciagle naburmuszone....
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 28 kwie 2003, 4:51

dziekuje Olciu!! corka zawsze powinna byc z matka :D hehe...

Wróć do „Łzy”