"Oczy szeroko zamknięte..."

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

"Oczy szeroko zamknięte..."

Postautor: Sylwia » 26 kwie 2003, 20:46

Temat ten zakładam dlatego, że posty o utworze są w kilku tematach....a że 28 kwiecień już pojutrze....to i tak temat taki powinien mieć miejsce na forum....

Mogę się pochwalić, że ja już widziałam teledysk......i powiem szczerze......nie dość że utwór jest profesjonlanie zrobiony......to i clip do tego jest rzeczywiście nagrany.....zawodowo.....Mnie osobiście i scenariusz się podoba......bo dla zainteresowanych powiem, że po raz pierwszy chyba zespoł zdecydował się na "opowiedzenie" typowej historii......z początkiem .....rozwinięciem akcji .......i zakończeniem......i gra zespołu jest dobra...

Teraz kilka słów o zespole.....Ania wygląda jakoś inaczej......może dlatego że makijaż jest taki rzeczywiście rzucający się w oczy ....jeśli chodzi o kolory......(chyba że to Adaś miał telewizor popsuty :wink: )....ale nie ulega wątpliwości że (to moje zdanie oczywiście) wygląda prześlicznie ........a co do chłopców.....to fakt.....nie ma Arka i Dawida......ale jest Adam Adrian i Rafał.....i muszę powiedzieć że może rzeczywście są krótko na ekranie.....ale z pełna odpowiedzialnością powiem że są zdecydowanie bardziej zauważalni.....niż w innych clipach......może dlatego że się uśmiechają (to raz)....może dlatego że nie są na czarno ubrani (to dwa)....

Co do tego aktora.....to mnie się podoba jak zagrał swą rolę......

Dla ciekawostki dodam że w clipie można nawet zobaczyć Karinę.....choć rzeczywiście trzeba się przypatrzeć.....

A teraz wiadomość która pewnie Was ucieszy....

Od poniedziałku można clip oglądać na Vivie.....i to U W A G A ......85 razy w tygodniu...więc myślę że nie będzie nikogo kto clipu nie zobaczy....w Mtv...też ma być....ale nie wiem dokładnie ile razy.....

Co do Rmf-u to "podobno" (ale od razu mówię że to nie informacja 100%) już w poniedziałek w POPLIŚCIE ma wystartować :lol: ....więc od poniedziałku głosujmy w rmf-e na OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE.....
Sylwia
Martynka

Re: "Oczy szeroko zamknięte..."

Postautor: Martynka » 26 kwie 2003, 20:55

Sylwia pisze:

Dla ciekawostki dodam że w clipie można nawet zobaczyć Karinę.....choć rzeczywiście trzeba się przypatrzeć.....

Cooo? :D Karine? :D O kurde :D Musze zobaczyć ten teledysk :D KONIECZNIE :D Tak więc Kasieńko, przed telewizory! :D Będziemy oglądać Karine :D
a tak btw, myślałam, że chłopaki będą znów na czarno... Ale sie zawiodłam :wink:
BUZIAKI KOCIAKI
P.S. Specjalnie pozdrowionka i buziaczki dla Kariny która występuje z teledysku, ale trzeba sie przypatrzeć :D Teraz to ja nie bede patrzeć na makijaz Ani.... "piękno" aktora... Ubiór chłopaków... Teraz bede szukać Kariny w teledysku :D Ale sie kurde ciesze :D
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 26 kwie 2003, 21:22

No to zmieniłam zdanie - już mi sie podoba :P Wielka tylko szkoda, żę nie mam VIVY, no ale cóż ... może na MTV się trafi :P
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 26 kwie 2003, 23:09

Karina będzie to super. Ja na szczęście mam i Vivę i MTV i napewno będę oglądał cały dzień (może nawet nie pójdę do szkoły ) HHHMMMMMMMMM trzeba się zastanowić. :)
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 27 kwie 2003, 0:24

a ja nie mam vivy ale jakoś myśle ze sobie to zobacze
nio nie moge sie doczekać nawet karine fajnie jeszcze reszta facetów i byłby cały zespól w komplecie...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 27 kwie 2003, 0:36

Sylwia dzieki za to info !!! Naprawdę już nie mogę się doczekać.. tak się cieszę.... :) :) :) To świetnie, że zespół będzie choć przez chwilkę :P no i Karina :P Supcio :P Normalnie jestem w extazie :P

Szkoda, że VIVY nie mam... Ciekawe skąd ta pewność 86 razy :P
...
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 27 kwie 2003, 0:39

ja sie juz doczekac nie moge :) caly dzien leci u mnie rmf-ka, w tle na wylaczonym glosie viva - nie odpuszcze :) musze zobaczyc w poniedzialk. moze po drodze uda mi sie troche pouczyc :) mam nadzieje :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 27 kwie 2003, 0:53

Słuchajcie!!

Widziałam clip...no cudo...jestem dumna z Łezek (byłam, jestem i będę). Tak jak Sylwia powiedziała profesjonalnie zrobione. Moim zdaniem najlepszy clip łez. Naprawdę. Jestem bardzo, ale to bardzo zszokowana (pozytywnie), nie mogę się nasłuchać tej piosenki. Co prawda przypadkiem na nią natrafiłam, ale jestem zadowolona :) Aż sobie nagrałam...cały czas przypatruje się w ten teledysk i chyba ta piosenkę będę pamięta uhuhuhu...w ogóle to pierwszy raz słyszałam piosenkę i bardzo mi sie podoba... no dobra chyba koniec moich zachwytów.

Rzeczywiście Ania ma inny makijaż, ale za to jaki :P Bardzo fajnie wygląda. A te sceny :P :P :P :P Nie no żartuję :) Aktor swoja rolę zagrał OK, nie ma nic do tego... Chłopcy, choć mało widoczni naprawdę rzucają się w oczy...

Dobra czekajcie do poniedziału i wypatrujcie clip...

NAPRAWDĘ WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 27 kwie 2003, 1:29

SLUCHAJCIE.....OGLĄDAJCIE VIVE.......OD DZIŚ .......BO VIVA OCZY ZDECYDOWAŁA SIĘ PUŚCIĆ JUŻ NA WEEKEND.... :D :D :D .....DZIŚ JUŻ LECIAŁY "OCZY....." 3 RAZY I PODOBNO TO NIE KONIEC NA DZIŚ......WIĘC RADZĘ POPRZYGOTOWYWAĆ KASETY VHS...... :wink: :wink: :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 27 kwie 2003, 1:30

Jest widzilam!!!!!!!!!!!! Jezu ,Boze superrrrrrrrrrr Ludzie widzialm nie zwracajcie uwagio na mnie bop ja szaleje!!!!!!! Wlaczajcie VIVE o 20:20 juz gdzies i patrzcie no normalnie superrrrrrrrr!!!!!! nie widzialam calego ,ale kawalek ,ale jest swietny!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 27 kwie 2003, 2:08

ja tez widzialm i uwazam ze to najlepszy clip Lez ;DDDDDD
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 27 kwie 2003, 2:32

..... nie mam Vivy... :cry:
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Bursztyn
Członek FFC

Postautor: Bursztyn » 27 kwie 2003, 2:35

:D :D :D Tak ! Ja też widziałam tej clip, dziś na Vivie. Jest O.K.
A wyrazisty makijaż Ani to już zasługa stylisty i wizażysty.
P.s. jestem ciekawa kto był reżyserem teledysku.
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 27 kwie 2003, 2:48

A ja też nie mam Vivy :sad:, no cóż będe czekać do poniedziałku, może pokażą na TVP1 :wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 27 kwie 2003, 3:07

Ehhhh.....ja nie mam Vivy ani MTV.Dopiero mi zakładją tzn są w trakcie.Ktoś wie o jakich porach bedzie to lacilo na TVP1?

Wróć do „Łzy”