Metamorfozy

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 13 maja 2003, 20:27

moon pisze:Syriel z kąd ta nagła zmiana zdania...? :?

Jaka nagła zmiana?? Przecież w poprzedniej wypowiedzi pisałam, że lepiej niż na "Słońcu", czytaj uważnie... :? A zresztą widziałam tylko Adiego z daleka... nad czym oczywiście ubolewam...
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 18 lis 2003, 22:49

wiele bym dał, zeby wyglądali, grali, mieli taki styl jak 2-3 lata temu za czasów Wielkiego W Związku Z Samotnoscią czy ewentualnie JJJ. Boze ile bym dał, aby to przedurna fryzura Wyszkoni (kiedys mowilem zartobliwie Ania W. ale teraz zasluguje tylko na tyle) czy cghocby ten nieszesny Adrian, albo Adam. Ciesze sie, ze przynajmniej Arek i Rafał nie zmienili sie nigdy. No i jeszcze Dawid z tymi (nawet nie wiem jak to sie nazywa).

Oczy Szeroko Zamknięte - Sukces w Opolu - Anka, ot tak - pieniądze - Julia - mnostwo ,,fanów,,

niech bedą zawsze przeklęte, bo one dobrpowadziły nasze kochane Łzy do tego co jest teraz.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Izma wróciła
Awatar użytkownika
TrocheWspomnien

Postautor: TrocheWspomnien » 18 lis 2003, 22:55

Mam cichą nadzieję, że zespół weźmie sobie do serca, to o czym piszemy na forum, i w jakikolwiek sposób, spróbuje wrócić do korzeni. W końcu, grają nie tylko dla pieniędzy, ale przede wszystkim dla nas. Zdanie fanów powinno być istotne.
Zamykam oczy i udaję, że nie widzę..
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 18 lis 2003, 22:58

zdanie fanow sie liczy, jak najbardziej, ale tych ktorzy mają pieniązki i dają na tace
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 18 lis 2003, 22:59

wd5 pisze: przedurna fryzura Wyszkoni (kiedys mowilem zartobliwie Ania W. ale teraz zasluguje tylko na tyle)

Heh przedurna...aż tak zła nie jest - włosy odrastają :wink:
wd5 pisze:czy chocby ten nieszesny Adrian,

Czy to, że sciął włosy jest nieszczęsny... :roll: chyba nie...nie znasz Go i nie możesz mówic jaki jest. Jeśli coś to nieszczęsna fryzura...
wd5 pisze: No i jeszcze Dawid z tymi (nawet nie wiem jak to sie nazywa).

Z dredami :twisted:
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 18 lis 2003, 23:01

Cień Anioła pisze:
wd5 pisze: przedurna fryzura Wyszkoni (kiedys mowilem zartobliwie Ania W. ale teraz zasluguje tylko na tyle)

Heh przedurna...aż tak zła nie jest - włosy odrastają :wink:
wd5 pisze:czy chocby ten nieszesny Adrian,

Czy to, że sciął włosy jest nieszczęsny... :roll: chyba nie...nie znasz Go i nie możesz mówic jaki jest. Jeśli coś to nieszczęsna fryzura...
wd5 pisze: No i jeszcze Dawid z tymi (nawet nie wiem jak to sie nazywa).

Z dredami :twisted:

1. Tak, ale mozna je znow sciąc
2. Jak zwał tak zwał :)
3. Dzieki.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
TrocheWspomnien

Postautor: TrocheWspomnien » 19 lis 2003, 9:35

Chyba zbyt dużą wagę przywiązujesz do wyglądu artystów. Na płycie i tak nie widać, jakie Ania ma włosy, jaką koszulę ma Adam, jakie buty ma Dawid itd. Sprawa zupełnie podrzędna. Może to zabrzmi banalnie, ale muzyka przede wszystkim, reszta schodzi na dalszy plan (wygląd tym bardziej).
Zamykam oczy i udaję, że nie widzę..
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 19 lis 2003, 12:00

Ja uważam tak samo jak "Troche wspomnin
nienawidze alkoholików....
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 19 lis 2003, 16:12

O ile pamiętam to Dawid miał dredy kiedy poznawałam Łzy czyli 2 lata temu ponad, potem chyba miał normalne włosy a teraz znów dredy wiec nie wiem o co Ci chodzi...
...i powiedz, czy Ty nie lubisz zmieniać swojego wyglądu? Ania miała pewnie zawsze dłuższe włosy więc je obcięła, a teraz wygląda mi nato że znó je zapuszcza...
...ich wygląd nie jest wcale tak tragiczny...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lis 2003, 18:26

Niestety Łzy są skazane na opinie różnych ludzi. Dużo osób najpierw ocenia wygląd a później charakter. Wiele fanów nie będzie miało okazji Ich 'poznac' więc oceniają choćby na podstawie wyglądu.

Na szczęście jak ktoś z nas zetnie włosy to nie ubolewa nad tym poł Polski :wink: :P
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 19 lis 2003, 19:43

TrocheWspomnien pisze:MW końcu, grają

No właśnie. GRAJĄ dla Nas. A nie ubierają...
Dlatego odpuście sobie, w końcu ich sprawa jak wyglądają..
Ponoć fani słuchają muzykę ich a nie oglądają ich ubiór i fryzury :roll:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 19 lis 2003, 19:47

Zgadzam się.
Owszem, ja też uważam, że np. Ania wyglądała lepiej w długich włosach i w czerni.. Ale żeby się tak od razu bulwersować?
Najważniejsza jest muzyka..
Awatar użytkownika
Martusia

Postautor: Martusia » 19 lis 2003, 20:36

cyt. od wd5 "Oczy Szeroko Zamknięte - Sukces w Opolu - Anka, ot tak - pieniądze - Julia - mnostwo ,,fanów,,

niech bedą zawsze przeklęte, bo one dobrpowadziły nasze kochane Łzy do tego co jest teraz.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:[/quote]" sorry wd5 ale piepszysz głupoty, doczego doprowadziły totalnie cię nie rozumiem, tak naprawde to ty chyba sam siebie nie do końca rozumiesz. A co do fryzur to każdy ma prawo do odmiany, zespół to też ludzie a nie małpki czesane na pokaz tak jak każdy by sobie tego życzył. Weź sam sobie noś jedną fryzure przez całe życie może tobie by to odpowiadało??? :roll:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 19 lis 2003, 23:25

a znasz wd5 takie przysłowie "nie szata zdobi człowieka" ??
to jest ich sprawa jak sie ubierają i jak wyglądają. jedni uważają że Ani lepiej w dłuższych włosach inni że w krótszych ale to i tak ona sama decyduje jak wygląda. to samo z dredami Dawida czy fryzurą Adika. wiesz nie dziwiłabym Ci sie gdyby to były naprawde złe czy kompromitujące fryzury, ale przecież nie ma w nich nic złego i nic co by przyniosło im wstyd.
dobrze ze mają swój styl! dobrze ze ubierają sie dla siebie. dla mnie ważne jest ze grają dla nas. a na temat wyglądu już nie bede sie wypowiadać.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 20 lis 2003, 15:30

Martusia pisze:cyt. od wd5 "Oczy Szeroko Zamknięte - Sukces w Opolu - Anka, ot tak - pieniądze - Julia - mnostwo ,,fanów,,

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
" sorry wd5 ale piepszysz głupoty, doczego doprowadziły totalnie cię nie rozumiem, tak naprawde to ty chyba sam siebie nie do końca rozumiesz. A co do fryzur to każdy ma prawo do odmiany, zespół to też ludzie a nie małpki czesane na pokaz tak jak każdy by sobie tego życzył. Weź sam sobie noś jedną fryzure przez całe życie może tobie by to odpowiadało??? :roll:[/quote]

kurde, to nie jest kwestia samego wyglądu. oni po prostu sie zmienili na innych. Sami mowicie, ze powoli idą na komercje i nie przejmują sie zdaniem prawdziwych fanów. A co do wyglądu to mam prawo marzyc, aby bylo jak wczesniej.
Izma wróciła

Wróć do „Łzy”