Matura i gimnazjalisci!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 14 maja 2004, 19:09

no to ja wam powiem bo niewiem czy wszycy już wiecie.. wojewódstwo opolskie będzie pisać jeszcze raz maturke z polskiego i z matmy.. poniewarz były baaaaaaaaardzo duże przecieki i niektórzy tematy mieli 2dni przed maturą.. no i takim sposobem wtopili całe wojewódstwo.. hehe i znowu ten stres...mogli by historie odwołaś bo oblałam :(
Awatar użytkownika
Daga
Kontaktowanie:

Postautor: Daga » 14 maja 2004, 19:35

Słyszałam, że były przecieki, ale póki co śledztwo nie jest skończona i jeszcze nie wiqadomo, czy w łodzkim bedą pisać... :?
"Czas.
Mój wróg.
Wszystkie piękne dni
Posyła w nicość."
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 15 maja 2004, 18:07

hehe pisze jeszcze raz-polski w środe a matma w czwartek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 15 maja 2004, 20:31

19 i 20 maja pisza matury w opolskim.......Protestują maturzyści w Opolu..ale wątpię czy to coś da.....

Szkoda mi naprawde, bo przeciez nie wszyscy mieli dostęp do tych przecieków.....i większość pisała uczciwie....i ponoć dobre oceny były....bo tematy proste.
No ale panuje zasada.....jeden za wszystkich......wszyscy za jednego.
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 15 maja 2004, 20:54

Ja sie dowiedzialam od jednej nauczycielki... ze nie wiadomo co bedzie z testami gimnazjalnymi. Bo podobno dzien wczesniej był znany juz temat rozprawki... i był on przesyłamy przez gg w calej Polsce :roll:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 15 maja 2004, 21:37

morelka trzymam kciuki żebyście nie powtarzali testów a czy w ogóle do Ciebie dotarł te przecieki??

Aga :* będzie dobrze
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 16 maja 2004, 2:13

Syriel pisze:Jak dla mnie nałatwiejsze były w Opolskim... na szczeście w Ślaskim nie było tak źle... :roll: ... :roll:

Nie pisalas to nie gadaj... w slaskim byly najtrudniejsze - w gazetach pozniej nauczyciele wypowiadali sie ze to najtrudniejsza matura od 10 lat!! a uczniowie raczej tez nie sa zachwyceni - bo tematy tylko na pierwszy rzut oka sie wydawaly latwe...
Napisalem 8,5 strony na temat pierwszy i czekam na wyniki we wtorek - tragedia :cry: dobrze ze angielski byl banalny
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 16 maja 2004, 10:43

Qbiak pisze:
Syriel pisze:Jak dla mnie nałatwiejsze były w Opolskim... na szczeście w Ślaskim nie było tak źle... :roll: ... :roll:

Nie pisalas to nie gadaj...

A właśnie, że 'gadać' sobie będę... 8) ... Podkreślam, że napisałam DLA MNIE... Więc nie rozumiem Twojego oburzenia... :? ... Pierwszy temat był spoko, można 'upchnąć' tu dużo romantyzmu, a to moja ulubiona epoka.... Człowiek w liryce - jak się ktoś interesuje poezją to też może spokojnie pisać.... Poza tym uczniowie w mojej szkole są w większości zadowoleni, a moja nauczycielka mówiła, że tematy były ciekawe i wcale nie trudne.... Pierwszy raz się spotykam żeby ktoś w Śląskim tak narzekał na polski jak Ty... 8)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 16 maja 2004, 13:25

To prawda......w opolskim były łatwe tematy....a zwłaszcza dla mojej szkoły, bo mieli akurat przygotowanie z tematu o młodości i wolności. Ponoć większości bardzo dobrze poszło.......a tu prosze...powtarzać będą... :(
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 16 maja 2004, 14:51

przecierz to nie wina maturzystów :roll: nie fair jesli beda powtarzac :roll:
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 16 maja 2004, 14:53

mloda.jg pisze:
morelka trzymam kciuki żebyście nie powtarzali testów a czy w ogóle do Ciebie dotarł te przecieki??

Do mnie nic nie dotarlo... ale kto wie czy wogole takie przecieki był czy nie :roll:

Ale ja bym chyba chetnie napisała jeszcze raz... bo poszło mi tragicznie :P
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 16 maja 2004, 15:13

Jasne...czego to nie wymyślą...Zaraz powiedzą, że wszędzie były przecieki..I każdy miał pytania...to na maturę..to na egzamin...Ktoś puszcza plotkę, media to podłapują...a potem stresują uczniów...Głupota i tyle.... ;/
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 16 maja 2004, 15:18

Iwonka...ale z tymi maturami w opolskim to nie plotka.....sama słyszałam jak w dniu matury chłopak mojej koleżanki mówił, że w nocy dostał pytania na mature....i się odpowiednio przygotował.
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 16 maja 2004, 15:29

No dobrze, z tymi opolskimi maturami, to się zgadzam. Jednak to co napisała Morelka, to już przesada, żeby jeszcze coś z egzaminami nie tak było. Dodatkowo czytałam gdzieś, że wszystkie woj. będą sprawdzać...i coś tam....Wszędzie tylko słyszę jedno słowo.... "przecieki..." .... Trzeba było wszystko bardziej pilnować, Wtedy nie było by tego dodatkowego stresu....
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 16 maja 2004, 15:34

No... mi tez sie wydaje ze to przeasda... ale mi tak powedziała moja nauczycielka z polskiego, która jest w komisji... :? I to jakies dziwne troche mi sie wydawało... Bo sama jakos nie do konca w to wierze... myslałam, ze moze ktos z was wie co o tym :roll:

Wróć do „Różne czyli Inne”