Matura i gimnazjalisci!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 01 wrz 2003, 17:56

A ja zobaczyłam plan o mnie zatkało, potem zaczęłam się śiać, a potem prawie płakać, a na samym końcu stwierdziłam, że idę się powiesić :P 6, 8, 7, 9, 8 ... nic, tylko umrzeć z radości :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 01 wrz 2003, 18:06

mój plan mi odpowiada... całkiem spoko... codziennie na 8:30 i 7 lekcji... tak że w domu powinnam być już ok. 16... współczuję Ci Kat....
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 01 wrz 2003, 18:28

zato ja mam : 9, 9, 6, 7, 8 - tak to jest chodzic do klasy profilowanej :?
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 01 wrz 2003, 18:50

U mnie w klasie jest 15 osób (nie ma to jak szkoła prywatna ;) ) i plan lekcji też mi odpowiada :) 6,6,7,7,7 :)
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 01 wrz 2003, 19:50

Hej, a mnie myślałam, że zwali z krzesła, tylko już sama nie wiem czy ze szczęścia, czy ze złości... lekcje zaczynam o 7:10 lub 8:00, a najpóźniej kończę zaraz po 14, wszystko byłoby wporządku, bo generalnie plan lekcji mam dobrany dobrze, ale poziom tej szkoły mnie coraz bardziej przeraża, bo jest bardzo ciężko i nauczyciele też są wymagający, więc choćby plan ułożony byłoby idealnie to człowiekowi ledwo starcza czasu na jakiekolwiek hobby, no chyba, że masz streszczenie i dar szybkiego łapania choćby minimalnej ilości wiedzy. No ale skoro juz poradziłam sobie pierwszy rok to poradzę sobie i nastepny... bo kto powiedział, że nauka jest łatwa?? choć powiem, że czekała na mnie wspaniała wiadomość... moja poje... nauczycielka od angola nie uczy juz w tej szkole, wreszcie nie będę musiała patrzyc na jej wredna mordę, qrwa taki szczyl o głowę niższy, a rządził sie jak... :evil: :twisted: Jestem szczęśliwa, że nie będę musiała jej ogładać. Teraz żałuję, że nie wyklnęłam jej na zakończenie :? .
Życzę wszystkim "spokojnego" (na swój sposób) roku szkolnego... sylwia;-)
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 01 wrz 2003, 20:34

fajnie macie, ze podali wam od razu plan... u mnie w szkole zawsze jest tak, ze na poczatku roku podaja go z dnia na dzien... i pozniej po jakims tygodniu znow zmiana... wiec plan jest ustabilizowany dopiero po kilku tygodniach...
Awatar użytkownika
słoneczko

Postautor: słoneczko » 01 wrz 2003, 21:48

Ja z mojego planu jestem bardzo zadowolona, bo jakimś cudem zapomnieli o fizyce :twisted: a to mój "najukochańszy przedmiot" :) To jednak pewnie tylko mały błąd przy tym zamieszaniu na początku roku :( ale wcale nie było by mi przykro gdyby nikt tego nie zauważył :D
Awatar użytkownika
jednorożec
Kontaktowanie:

Postautor: jednorożec » 01 wrz 2003, 22:18

wielkie dzięki za trzymanie kciuków :D napewno się przydadzą...w końcu już w listopadzie próbne testy ...brrr.... nie chcę nawet tych próbnych...ale mówi się "trudno", zaciska się zęby i brnie się dalej przez życie... Jeszcze raz dzięki ;) I przy okazji , ja też za was wszystkich będę trzymała kciuki :)
"Zamknięte we wspomnieniach szczęścia sekundy,
Przetrwają najgorsze świata chwile,
Przetrwają śmiertelne życie,
Przetrwają kolejne odrodzenie...."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 01 wrz 2003, 22:32

ja też dziż poznałam swoją nową klase. w sumie 10 dziewczyn znam bo chodziły ze mną do poprzedniej klasy i szkoły, ale reszta jest mi obca. wszystko można nadrobić. klasa liczy 31 osób w tyl UWAGA tylko 3 chłopaków!!!
no i ten nieszczęsny plan lekcji. już jutro mam ich osiem i tak bedzie przez środei piątek. w czwartek siedem- litości!!! jeszcze wychowawca....germanistka jak zwykle. ja mam szczęście do germanistek i...... literki "d". jestem klasą humanistyczną I "d".
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 01 wrz 2003, 22:52

Justysia pisze:U mnie w klasie jest 15 osób (nie ma to jak szkoła prywatna ;) ) i plan lekcji też mi odpowiada :) 6,6,7,7,7 :)

Tobie to tylko pozazdrościć...
Paula_Jestem pisze:jestem klasą humanistyczną I "d".

Ja jestem ekologiczną I 'd' :D
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 02 wrz 2003, 14:27

jak sie to czyta, to ma sie niesamowita radosc, ze ma sie jeszcze wakacje :)

z tego co widzialam, ze u mnie na studiach tez raczej technomuly beda :)

powodzenia w nowym roku szkolnym!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 02 wrz 2003, 14:41

Hej, Paula napisała, że zna 10 dziewczyn z nopwej klasy, a co Paulik powiesz na to, że jak ja w tamtym roku przyszłam do nowej szkoły to nie znałam ludzi uczęszczających do mojej klasy (no może jednego chłopaka z byłej kalsy- ale to przymuł BYŁ- wyrobił się na szczęście i dwie dziewczyny- ale tylko z widzenia i nigdy wcześniej nie rozmawiałyśmy :? ). Na szczęście po paru dniach doszłedł mój kofffany Gosiaczek- wspaniała dziewczyna, z którą od pierwszej minuty się zaprzyjaźniłam... oj Gosiek ciekawe czy ty kiedykolwiek to przeczytasz?!
Pozdrawiam sylwia;-)
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2003, 15:02 przez Sylwia;-), łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 02 wrz 2003, 14:49

w tamtym roku przyszłam do nowej klasy to nie znałam ani jednej osoby (no może jednego chłopaka z byłej kalsy- ale to przymuł BYŁ- wyrobił się na szczęście i dwie dziewczyny- ale tylko z widzenia i nigdy wcześniej nie rozmawiałyśmy :?

nie pokazuj tego swemu poloniscie :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 02 wrz 2003, 14:58

Ojej... coś źle?? No Chodziło o to, że nie znałam ani jednego człeka, tak jak Paula :P. Nigdy wcześniej z tymi laskami nie rozmawiałam, a jedynie mijałysmy sie na ulicach, a tego gościa to też tak pi razy drzwi... a pies to wszystko drapał!! :P .
PS. Moja polonistka nie bardzo potrafi się posługiwać językiem, tak się zastanawiam jakim cudem ona teraz naucza.
Hehe po prostu ja- juz zmieniłam wypowiedź troszkę chyba dobrze... :twisted: :P
sylwia;-)
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2003, 15:05 przez Sylwia;-), łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 02 wrz 2003, 15:02

wszyscy prawie zadowoleni z planu? za to ja niebardzo...17 przedmiotow...codziennie na 8 rano...a lekcji mam 7, 5, 9, 8, 8 :? Mam nadzieje ze ten paln niedlugo zmienia...poza tym w szkole jest tak jak w tamtym roku...a wiecie czego najbardziej mi brakowalo w wakacje? co 45 min techno na przerwach :? mimo tego bardzo lubie moja szkole :D :P

Wróć do „Różne czyli Inne”