pogoń za kasą?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 19 maja 2003, 20:41

Osobiście jak mam 5 osób na GG, to mam trudności, żeby nadążyć ... a co dopiero gdybym była takim Średniokochanym Adasiem Konkolem i miała tych osób ze 40 ... o ile nie więcej ... Czy Ty naprawdę nie masz wyobraźni ? :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 19 maja 2003, 20:49

kathleen_kelly pisze: Osobiście jak mam 5 osób na GG, to mam trudności, żeby nadążyć ... a co dopiero gdybym była takim Średniokochanym Adasiem Konkolem i miała tych osób ze 40 ... o ile nie więcej ... Czy Ty naprawdę nie masz wyobraźni ? :lol:

Eh.... Teraz ja... Się tu zgadzam.... Ty wiesz ;)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 19 maja 2003, 21:10

Hmmm :roll:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 19 maja 2003, 21:29

Justysia pisze:Co do postu Kasi itd : Chodzi raczej o to, żeby oni tak samo traktowali wszystkich - i tych ktorych znają lepiej i tych których w mniejszym stopniu lub wogole. Bo inni dostrzegli, że zespół jest inny dla jednych i drugich.....

że się wtrące... a czy Ty w równym stopniu trakrujesz tych których znasz lepiej i tych których w ogóle??
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 19 maja 2003, 21:34

Cień Anioła pisze:Moje słowa krytyki nie sa może mądre jeśli to w ogóle krytyka.

fajnie że to zauważyłaś...teraz spróbuj nad tym popracować...pomyśl zanim coś napiszesz albo poprostu....postaw sie na ich/jego miescu...Powodzenia.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 maja 2003, 21:59

kathleen_kelly pisze: Osobiście jak mam 5 osób na GG, to mam trudności, żeby nadążyć ... a co dopiero gdybym była takim Średniokochanym Adasiem Konkolem i miała tych osób ze 40 ... o ile nie więcej ... Czy Ty naprawdę nie masz wyobraźni ? :lol:

Ja mam 70 osoób na gg z czego dostępnych koło 15-20.I zawsze gadam jak ktos napisze.Jak nie mam czasu to mówie że pozniej pogadamy a nie w ogole sie nie odzywam.Wiec wbrew pozorom mam wyobraźnie :?
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 maja 2003, 22:05

jesoos pisze:że się wtrące... a czy Ty w równym stopniu trakrujesz tych których znasz lepiej i tych których w ogóle??

Tych których nie znam staram sie poznawac, jeśli wykazują inicjatywe.Więc traktowanie nowych i starych znajomych jest inne,ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 19 maja 2003, 22:07

Cień Anioła! zgadam się z Toba. w prawdzie kiedyś pisałam do Adama i mi odpisał, ale i tak pewnie nie jestem w jego liście kontaktów...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 maja 2003, 22:18

jesoos pisze:
Cień Anioła pisze:Moje słowa krytyki nie sa może mądre jeśli to w ogóle krytyka.

fajnie że to zauważyłaś...teraz spróbuj nad tym popracować...pomyśl zanim coś napiszesz albo poprostu....postaw sie na ich/jego miescu...Powodzenia.

Zadnych slow w tym teamcie nie zaluje wiec poki co nie mam sie nad czym zastanawaic.Próbowalm sie w Ich/Jego sytaucji postawić.Jednak wszystkiego zrozumieć nie mogłam....

P.S Można cytowac w jednym poście parę osób żeby się nie rozdrabniać?
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 19 maja 2003, 22:21

Hmm... mnie Adam nie zna w ogóle, ale ile razy do niego zagadałm tyle razy mi odpisał... nawet jak był ukryty i nawet niespodziewałam się, że go zastanę :roll:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 maja 2003, 22:29

No ja się raczej z czym innym spotkałam.Wiele razy do Adama pisałam i wiele razy mi nie odpowiedział.Ale skończmy z tym-nie męczmy biednego Adasia,nic przeciw Niemu nie mam.Tylko irytują mnie pewne sprawy.I wpisał mi sie na bloga.Wilelomiesięczne ataki dały skutek :P Dzięki Adam :D
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 19 maja 2003, 22:30

ja uważam że człowiek nie jest w stanie odpisać na baaardzo dużą ilość wiadomości. to samo możecie im zarzucić jeśli chodzi o e-maile.
ciężko jest odpowiedzieć na wszystko i z wszystkimi o wszystkim pogadać.
wcale im sie nie dziwie jak komuś nie odpiszą bo niestety oni nie komputerki.
a jesli chodzi o to że do znajomych piszą a do obcych już nie to:
ja zawsze wole gadać z kimś kogo znam. przeciez to logiczne że lepiej sie rozmawia z kimś znajomym, wspólne tematy i takie tam. a może poprostu nie potrafisz do niego zagadać???
no niewiem. ja bym tyle nie narzekała tylko próbowała dalej, kiedyś napisze
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 maja 2003, 22:37

Paula_Jestem pisze:a może poprostu nie potrafisz do niego zagadać???
no niewiem. ja bym tyle nie narzekała tylko próbowała dalej, kiedyś napisze

Ja tam pisałam i kiedyś gadałam,ale to dawno było.Nie chodzi tu o mnie tylko o osby z forum ,które się tak często nie udzielają.Pisałay do Niego i rzadnej odpowiedzi nigdy nie dostały.I myśle że Adam natłoku ludzi na gg nie ma skoro wciąż na niewidocznym siedzi.
Awatar użytkownika
mar-r

gg Adamowe

Postautor: mar-r » 19 maja 2003, 22:58

To się dołączę do dysputy. Moim skromnym zdaniem, jeśli Adam nie Chce odpisywać na gg, to po kiego czorta Podał swój numer??
A że zespół mam coraz mniej czasu dla fanów to było do przewidzenia. Po co się mają starać, przecież i tak Kupicie płytę....
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 20 maja 2003, 2:01

Cień Anioła pisze:I myśle że Adam natłoku ludzi na gg nie ma skoro wciąż na niewidocznym siedzi.

No to właśnie chyba siedzi na niewidocznym po to, żeby ludzie nie wiedzieli, że on jest?

Wróć do „Łzy”