Słodkie winogrona

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

mondrala

Postautor: mondrala » 20 maja 2003, 21:40

CIEKAWE..CZY OCZY ...SA ULUBIONA PIOSEKA ANI.....CIE :?: KAWE... :?: :?: :?: :?: :?: CZY LUBI TO SPIEWAC :?: :?:
CIEKAWE ...PRAWDA :?: :?:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 21 maja 2003, 1:39

mondrala pisze:CIEKAWE..CZY OCZY ...SA ULUBIONA PIOSEKA ANI.....CIE :?: KAWE... :?: :?: :?: :?: :?: CZY LUBI TO SPIEWAC :?: :?:
CIEKAWE ...PRAWDA :?: :?:

Nie :roll:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 21 maja 2003, 1:41

Nie :roll:
:P ;)
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 21 maja 2003, 15:39

Są Oczy, są Winogrona, jest Anka, a według mnie najlepszą piosenką na nowej płycie będzie "Twoja od tak" (czy coś w tym stylu) słyszałem ją na koncercie w Rybniku i Gliwicach i jest poprostu THE BEST!!!
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 22 maja 2003, 0:11

Slaweeek pisze:Są Oczy, są Winogrona, jest Anka, a według mnie najlepszą piosenką na nowej płycie będzie "Twoja od tak" (czy coś w tym stylu) słyszałem ją na koncercie w Rybniku i Gliwicach i jest poprostu THE BEST!!!

na koncercie to wszystko jest the best...jesli nie jestes sztywniakiem..ponurakiem...jak mozesz porownywac klase oczu....do jakis innych pios. z tej plyty...oczy sa poza konkurencja...no chyba ze znowu paliles to swinstwo....i cos ci sie pop.......paliles :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 22 maja 2003, 0:27

Zgadzam się, z piterem że na koncercie to całkiem inaczej wszystko brzmi niż na płycie... ale teksty z stylu "coś ci sie po..." nie są na miejscu... troche kultury... :?
mondrala

Postautor: mondrala » 22 maja 2003, 0:40

MASZ RACJE PITER TROCHE PRZEGIAL...ale nie dziwie mu sie...on po prostu chyba uwielbia oczy..i nie znosi krytyki tej piesni....i ma duzo racji....to szcegolny utwor...i chyba trudno teraz lzom dogonic ten poziom na calej reszcie plyty...tak to juz jest...nie wszystko mozna robic genialnie.... :idea: :idea: :idea: :idea:
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 22 maja 2003, 0:45

Syriel pisze:Zgadzam się, z piterem że na koncercie to całkiem inaczej wszystko brzmi niż na płycie... ale teksty z stylu "coś ci sie po..." nie są na miejscu... troche kultury... :?

mam inne wyznaczniki kultury...np.czyste zeby i buty...ok...co do koncertow sie zgadzamy....a jak kto ma innne zdanie...chyba zaraz ....w......dostanie..
z pelna kulturka.....oczy the best....ohh.yes :!: :!: :!: ....
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 22 maja 2003, 2:20

piter42 pisze:mam inne wyznaczniki kultury...np.czyste zeby i buty..

Od kiedy to kultura tyczy się najbardziej wyglądu?
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 22 maja 2003, 2:31

Nie no, ze niby "Oczy..." takie wyjatkowe? najlepsze na plycie?
He he dobre sobie;P
Gdyby to byl najlepszy kawalek na plycie, to ja bym tu dzisiaj stype nad Lzami robil;)
Wg mnie gdyby nie poetycko napisany chwytliwy tekst - to Oczy by sie nie miały szans obronić w polskiej muzyce.
Opinie tych, którzy słuchają pierwszy raz i "nie słyszą" jeszcze tekstu są najczesciej takie: "to ma byc przebój??? to piosenka jak każda inna..."
To tekst jest decydujący w tej piosence, dzięki tekstowi ta piosenka się wyróżnia, a muzyka jest poprawna, nie zepsula piosenki, i tyle ;)
Na szczescie na plytce są kawalki ciekawsze muzycznie....i przy odrobinie wyrozumialosci niewiele odbiegajace tekstowo:) A niektore teksty są nawet lepsze od Oczu, choc niekoniecznie tak przebojowo trafiające do umysłu....:)
mondrala

Postautor: mondrala » 22 maja 2003, 2:43

Adas pisze:Nie no, ze niby "Oczy..." takie wyjatkowe? najlepsze na plycie?
He he dobre sobie;P
Gdyby to byl najlepszy kawalek na plycie, to ja bym tu dzisiaj stype nad Lzami robil;)
Wg mnie gdyby nie poetycko napisany chwytliwy tekst - to Oczy by sie nie miały szans obronić w polskiej muzyce.
Opinie tych, którzy słuchają pierwszy raz i "nie słyszą" jeszcze tekstu są najczesciej takie: "to ma byc przebój??? to piosenka jak każda inna..."
To tekst jest decydujący w tej piosence, dzięki tekstowi ta piosenka się wyróżnia, a muzyka jest poprawna, nie zepsula piosenki, i tyle ;)
Na szczescie na plytce są kawalki ciekawsze muzycznie....i przy odrobinie wyrozumialosci niewiele odbiegajace tekstowo:) A niektore teksty są nawet lepsze od Oczu, choc niekoniecznie tak przebojowo trafiające do umysłu....:)

tak...masz racje co do tekstu w 1000000procentach...co do muzyki...nie trzeba bic sie w piersi...jest ok..ale polaczenie tego w jedno z glosem ani jest super...co do reszty plyty...trudno powiedziec...masz lepsze dojscia do zorodla...ale te teksty..ktore sa juz szerzej znane...znacznie odbiegaja od poetyckich oczu....i nie jest to roblem odrobiny wyrozumalosci...czyzbys sie tlumaczyl :?: :?: z czego.....adasiu..... :?: :?: :?: :wink:
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 22 maja 2003, 5:35

Zgadzam się z Adasiem w 100%.....Własnie z taką reakcją ludzi spotykam sie gdy pierwszy raz słyszą "Oczy....". Żeby docenić te utwór trzeba sie przysłuchać słowom, bo to one stanowią w głównej mierze o jakości "Oczu...", a po takiej reakcji nie wszystkim się chce słuchać nowego kawałka Łez, gdy znów przypadkiem natrafią na niego w radiu, czy TV......
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
mondrala

Postautor: mondrala » 23 maja 2003, 1:38

Dave pisze:Zgadzam się z Adasiem w 100%.....Własnie z taką reakcją ludzi spotykam sie gdy pierwszy raz słyszą "Oczy....". Żeby docenić te utwór trzeba sie przysłuchać słowom, bo to one stanowią w głównej mierze o jakości "Oczu...", a po takiej reakcji nie wszystkim się chce słuchać nowego kawałka Łez, gdy znów przypadkiem natrafią na niego w radiu, czy TV......

no wlasne...bo to jest taka piosenka lez..ktora rowniez ma zajebisty..i poprawnie napisany po polsku tekst....i ma klimat...ale rozumiem ze jezyk polski was nie kreci....prawdziwifanilez@wp.pl..mam racje... :?: :?:
mondrala

Dave pisze:Zgadzam się z Adasiem w 100%.....Własnie z taką reakcją ludzi spotykam sie gdy pierwszy raz słyszą "Oczy....". Żeby docenić te utwór trzeba sie przysłuchać słowom, bo to one stanowią w głównej mierze o jakości "Oczu...", a po takiej reakcji nie wszystkim się chce słuchać nowego kawałka Łez, gdy znów przypadkiem natrafią na niego w radiu, czy TV......

no wlasne...bo to jest taka piosenka lez..ktora rowniez ma zajebisty..i poprawnie napisany po polsku tekst....i ma klimat...ale rozumiem ze jezyk polski was nie kreci....prawdziwifanilez@wp.pl..mam racje... :?: :?:
mondrala

Wróć do „Łzy”