Nastawiajcie budziki....;)

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 14 maja 2003, 2:27

buuu własnie muszą wystąpić wczesnie, bo ja też musze wychodzić o 7.30 :smile:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 14 maja 2003, 2:32

Aniołek pisze:buuu własnie muszą wystąpić wczesnie, bo ja też musze wychodzić o 7.30 :smile:

Ja wychodze 7:45 ..... Wiec bede oglądać mniej więcej od 7:00 ..... Więc może jednak trafie.. ;)
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 14 maja 2003, 2:42

Sylwia, jak się tylko dowiesz, o której mniej więcej będą to napisz oki??

....mniej więcej....miezy 6.00...a 8.00.....hehe.... :wink: :wink: i zaśpiewają dwa kawałki.......ale nie pytałam jakie......bo ja też w końcu chcę na coś czekać :roll: :roll: .......od razu dla zainteresowanych mówię żeby nie liczyć na występ live.... 8)
Sylwia
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 maja 2003, 2:44

Oj ! ja wolę później... ale chyba i tak sobie nastawię ngrywanie... :D wstanęsobie spokojnie o 8 i obejrzę przy śniadanku ;-)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 14 maja 2003, 3:09

heh...a ja akurat chora jestem i mialm nadzieje sie wyspac.Nadzieja matka glupich.Chociaz watpie zebym na 6 wstala...jak cos to prosze o relacje
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 14 maja 2003, 11:18

a mi się tak spać chce... ale nie ma... Dorota wytrzyma... nie zaśnie.... ja chyba jestem nienormalna :wink: teraz tylko czekam na Łezki
Są łzy, które jak ogień palą...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 14 maja 2003, 12:21

właśnie obejrzałam... i takim sposobem mam dobry humor od rana... co prawda nie podobało mi się jak Ania wyglądała... dobrze że na "Anke" przebrała spodnie, bo tamte były.... ekm... takie nie za bardzo.... ale ogólnie podobało mi się :) "...ludzie Was kochają..." tak.... kochają... i to jak bardzo.... :D
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 14 maja 2003, 14:06

Na szczęście udało mi sie zwlec z łóżka (co wcale nie okzało się łatwe;)) i ogłądnęłam KczyH... Nie wiem, czy to ja byłam zmęczona i zaspana, cz może zespół (nie dziwiłabym sie im), ale "oczy" jak dla mnie wyszły dość sennie... Lepiej "Anka", może ze względu na jej bardziej żywiołowy charakter... Ogólnie podobało mi sie... Śmieczna była ta pani, kóra hcyba z 5 razy powtarzała txt o Opolu: " wyślijcie sms o cyfrze E :)" heheheh...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 14 maja 2003, 14:09

Ja też już widziałem. Co prawda też zwrócił na mnie uwagę strój ani, a raczej spodnie... pomyślałem, że wróciła z porannego jogingu. :) Myślę, że nie zdążyła się przebrać skoro na "ANCE": miała już normalne spodnie :P

Ale nie to przecież było głównym celem oglądania "Kawy czy Herbaty". Na szczęście nie miałem problemu z nagraniem występów Łez bo przed każdym słychać było jakieś głosy, szmery i krzątania się .. :)

Jeśli chodzi o playbeck to to chyba było oczywiste... wiadomo z jakich przyczyn. Poza tym to "Kawa Czy Herbata", a nie koncert w "GLIWICACH" :P

Mimo, że słyszałem Ankę na koncercie, to teraz dopiero mogę ocenić tę piosenkę... Hmm... nie podoba mi się :P Ale w swojej klasie jest fajna... Fajny jest moment piosenki od.. "TYLE MI OBIECYWAŁEŚ...." ale całość nie zabardzo. na koncercie była jakaś lepsza :)
...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 14 maja 2003, 14:23

No wrescie na forum bo dlugiej nieobecnosci i sp******ym Windowsie :evil:
Ogladalem bylo niezle choc rzeczywiscie troszku sennie to brzmialo ale podobalo mi sie :wink: Oczy tak strasznie mnie szczypia od braku snu :( bo w nocy zakuwalem do 2 :cry: ale warto bylo wstac na KczH :P
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
marigell

Postautor: marigell » 14 maja 2003, 17:57

Mam nadzieje, ze mi sie to nagrało i po powrocie do domku sobie pooglądam :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 14 maja 2003, 18:17

Mi się bardzo podobał występ, tylko troszke krótka ta rozmowa była z Łezkami :wink: Ale ważne, że byli. Nagrałam sobie i teraz moge spokojnie obejrzeć, bo niestety rano troszke przysypiałam :smile:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 14 maja 2003, 18:57

Do szkoły miałam na 8.00 z domu wychodze zawsze 15 po. O 7.00 dostałam sms że będą o 7.10 jak się zerwałam.... szybko za pilot i zaczeło się oglądanie, ja róznież musze stwierdzić ze nie bardzo podobało mi się wykonanie Anki a ten saksofon to nie ulepszył zbytnio no i jakoś za wolne mi się to wydawało, ale to moje skromne zdanie. Było 18 po a ja jeszcze oglądałam KczH jak wybiegłam z domu, biegnąć myślałam sobie oby tylko zdążyć na autobus oby tylko zdązyć na autobus ahhh to był bieg. Oczu niestety nie udało mi się obejżeć. Przynać musze że bardzo ładnie opowiedziała o Łzach pani prowadząca KczyH a następnie wszystkich pokolei przedstawiła.
Jestem bardzo zadowolona oby częsciej można było ich spotkać w TV każdy występ coraz bardziej ich promuje.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 14 maja 2003, 19:29

Widziałam...i ogólnie to mi sie podobało :D
Trochę tylko dziwnie wyszły "Oczy..." miałam wrażenie, że Ania była jakaś niewyspana i nie pokazła uczuć jakie zawsze wyraża...
Anka...hmmm...fajna piosenka :P Oczywiście spodobała się najbardziej mojemu ojcu...tak on uwielbia takie piosenki :D Myśle, że jak wydadzą ją na singlu, to napewno ludziom się spodoba...
Ogólnie występ był dobry...szkoda tylko,że pytania i wypowiedzi się powtarzały...w każdym programie gdzie występują Łzy o to samo ich pytają...cóż...to są właśnie uroki wywiadów...
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 14 maja 2003, 20:09

ja tradycyjnie zaspalam na program ;P

Wróć do „Łzy”