"Anka"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

mondrala

Postautor: mondrala » 30 cze 2003, 12:39

kathleen_kelly pisze:
ALŁE BLADZIC JEST RZECZA LUDZKA ADAMIE...Z WIELU WZGLEDOW..ANKA NIE POWINNA BYC PROMOWANA

TWOJEGO POMYSLU Z ANKA NIE POCHWALAM....POWINIENES SIE Z NIEGO WYCOFAC..Z WIELU WZGLEDOW..NAPRAWDE..

Wiesz ... że pojawiłaś się tu, aby sobie pojeździć po Adamie, zapewne w jakimś konkretnym celu, to już chyba wszyscy zauważyli ... ale miej chociaż jakieś argumenty, bo inaczej Twoje posty są zupełnymi bzdetami ... To nie Adam podejmuje decyzje w zespole ... z tego co mi wiadomo, to osób tam jest 6 ... i to nie pomysł Adama - to pomysł zespołu ... nie Adam błądzi - cał zespól chcę to wydać ... więc weź Ty się zastanów, bo osobiście takiego pieprzenia nie mogę czytać ... Mijasz się z celem mondralo ...

nie jezdze po adamie...specjalnie...a pieprzenie...to brzmi calkiem dwuznacznie....
marigell

Postautor: marigell » 30 cze 2003, 13:29

kathleen_kelly pisze:
ALŁE BLADZIC JEST RZECZA LUDZKA ADAMIE...Z WIELU WZGLEDOW..ANKA NIE POWINNA BYC PROMOWANA

TWOJEGO POMYSLU Z ANKA NIE POCHWALAM....POWINIENES SIE Z NIEGO WYCOFAC..Z WIELU WZGLEDOW..NAPRAWDE..

Wiesz ... że pojawiłaś się tu, aby sobie pojeździć po Adamie, zapewne w jakimś konkretnym celu, to już chyba wszyscy zauważyli ... ale miej chociaż jakieś argumenty, bo inaczej Twoje posty są zupełnymi bzdetami ... To nie Adam podejmuje decyzje w zespole ... z tego co mi wiadomo, to osób tam jest 6 ... i to nie pomysł Adama - to pomysł zespołu ... nie Adam błądzi - cał zespól chcę to wydać ... więc weź Ty się zastanów, bo osobiście takiego pieprzenia nie mogę czytać ... Mijasz się z celem mondralo ...

Napisanie, ze "Anka" nie powinna być promowana jest jeżdżeniem po Adamie?? Hmmm .... no czego to się można dowiedzieć :roll: To przecież wyrazenie opini na temat kolejnego singla ... nic więcej. Nie rozumiem tego "nalotu" na mondrale, tym razem Ona nic nie zrobiła, tak samo jak nie rozumiem wypowiedzi Adama-Lzy dotyczącej używania Jego imienia :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 30 cze 2003, 13:48

Nie podoba mi się już w ogóle to co się porobiło na tym Forum.... jakoś nie lubię już tutaj tak często pisać... wolę poczytać... A ta cała sprawa z "Anką" jako singlem wydaje się dla mnie śmieszna...
...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 30 cze 2003, 16:06

Poza tym, nie wiem czy zauwarzyliście, ale chyba każdy w tym temacie (oprócz Adama) w jakiś sposób obraża "Ankę" - jedni bardziej, drudzy mniej... nie wiem czemu akurat Mondrala jest za to upominana :? Gdybym miał stanąć po jakieś stronie była by to strona Mondrali...

A co do tych 98%, to chodzi o to , że teledysk będzie na 98% rysunkowy, a nie, że teledysk bedzie na 98 % jak ktoś napisał !!!!!

Co do wypowiedzi Kathleen, że "Ankę" wybrał cały zespół.. nie wydaje mi się aby wszyscy byli za "Anką"... może się mylę, a może wszyscy się dogadali ;) no ale ani ja, ani kathleen nie mamy dowodów!
Ostatnio zmieniony 01 lip 2003, 15:28 przez Marcin-Moon, łącznie zmieniany 1 raz.
...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 30 cze 2003, 16:59

nie podobają mi sie rysunkowe teledyski :? ale miejmy nadzieje że zespół wie co robi... :roll:
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 cze 2003, 17:24

sara pisze:
mondrala pisze: ALŁE BLADZIC JEST RZECZA LUDZKA ADAMIE...Z WIELU WZGLEDOW..ANKA NIE POWINNA BYC PROMOWANA

TWOJEGO POMYSLU Z ANKA NIE POCHWALAM....POWINIENES SIE Z NIEGO WYCOFAC..Z WIELU WZGLEDOW..NAPRAWDE.. [/b]

Napisanie, ze "Anka" nie powinna być promowana jest jeżdżeniem po Adamie?? Hmmm .... no czego to się można dowiedzieć :roll: To przecież wyrazenie opini na temat kolejnego singla ... nic więcej.

Ja jednak widzę w słowach Mondrali nie tylko wyrażenie opinii.
A słowa są zacytowane, dużymi literami.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 18:05

Napisanie, ze "Anka" nie powinna być promowana jest jeżdżeniem po Adamie?? Hmmm .... no czego to się można dowiedzieć To przecież wyrazenie opini na temat kolejnego singla ... nic więcej. Nie rozumiem tego "nalotu" na mondrale, tym razem Ona nic nie zrobiła, tak samo jak nie rozumiem wypowiedzi Adama-Lzy dotyczącej używania Jego imienia
---> ale to właśnie nie jest wyrażenie opinii na temat kolejenego singla, tylko wyraźne wytykanie błedów Adamowi ... i sugerowanie jakoby to On sam jeden podjął sobie taką decyzję - wbrew woli całej reszty zespołu ... i chyba właśnie o to chodzi z używaniem Jego imienia, że używając przy "wyrażaniu opinii" Jego imienia, tym samym tylko Jemu przypisuje się ten pomysł i całą potencjalną katastrofę, jaka po wydaniu tego singla ma nastąpić .... Więc myślę, że zrobiła saro, więc nie wiem kochana czego nie rozumiesz :D Moon - masz rację ... pewnie nie WSZYSCY chcieli wydać akurat "Ankę", ale osób tych było NA PEWNO conajmniej 4, bo decyzje w zespole podejmowane są większością głosów ... A mondralo - jeśli wnikniesz bardziej w kontekst zdania, to "pieprzenie" przestanie brzmieć dwuznacznie ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 30 cze 2003, 18:46

Co do "Anki" to uważam, że jest to decyzja słuszna.
Jeżeli idzie o adama, to może Ci którzy jeżdzili po Adamie uważają że to co złe to jego wina po przecztaniu jego słów wreszcie zrozumieją, jak jest naprawde....
POZDROWIENAI DLA ADAMA :D :D :D :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
marigell

Postautor: marigell » 30 cze 2003, 21:12

kathleen_kelly pisze: ---> ale to właśnie nie jest wyrażenie opinii na temat kolejenego singla, tylko wyraźne wytykanie błedów Adamowi ... i sugerowanie jakoby to On sam jeden podjął sobie taką decyzję - wbrew woli całej reszty zespołu ... i chyba właśnie o to chodzi z używaniem Jego imienia, że używając przy "wyrażaniu opinii" Jego imienia, tym samym tylko Jemu przypisuje się ten pomysł i całą potencjalną katastrofę, jaka po wydaniu tego singla ma nastąpić .... Więc myślę, że zrobiła saro, więc nie wiem kochana czego nie rozumiesz :D Moon - masz rację ... pewnie nie WSZYSCY chcieli wydać akurat "Ankę", ale osób tych było NA PEWNO conajmniej 4, bo decyzje w zespole podejmowane są większością głosów ... A mondralo - jeśli wnikniesz bardziej w kontekst zdania, to "pieprzenie" przestanie brzmieć dwuznacznie ...

Teraz już wszystko :D Jednak może mondrala pisała nie o Adamie tylko do Adama? bo tylko On się w tym temacie wypowiada? Nie wiem, przynajmniej ja to tak odebrałam ...
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 22:22

Jeśli byłoby to do Adama, to brzmiałoby raczej " Adamie ... popełniaCIE błąd ... " lub " Adamie - WASZ pomysł nie jest dobry " ... ale może masz rację :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
mondrala

Postautor: mondrala » 01 lip 2003, 0:35

sara pisze:
kathleen_kelly pisze:

Napisanie, ze "Anka" nie powinna być promowana jest jeżdżeniem po Adamie?? Hmmm .... no czego to się można dowiedzieć :roll: To przecież wyrazenie opini na temat kolejnego singla ... nic więcej. Nie rozumiem tego "nalotu" na mondrale, tym razem Ona nic nie zrobiła, tak samo jak nie rozumiem wypowiedzi Adama-Lzy dotyczącej używania Jego imienia :?

dzieki saro...w koncu jakis glos...rozsadku...nie trzeba mnie lubic...ale bezkrytycznie nalatywac...pozwalac zeby ktos obrazal mnie publicznie,naruszjac regulamin forum..to chyba za duzo.DZIEKUJE CI ZA TO ZE ZAUWAZYLAS TO :!: :!: I POTRAFILAS O TYM NAPISAC :!: :!: DZIEKUJE :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 01 lip 2003, 12:55

To co sie dzieje na tym forum jest skandalem :!: :!: :!:
Może by tak pisać więcej własnych słów niż tylo nawalać cytatami, a może nie wieci sami co pisać, a zacytować jest wam łatwiej, tyczy się to nie tylo mondrali, ale również sary. Przez tak dużą ilość cytatów oglądanie forum jest mniej czytelne i aż się czytać nie chce :twisted: :twisted: :twisted:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
marigell

Postautor: marigell » 01 lip 2003, 13:09

Odczep się ode mnie! Po to są cytaty by ich używać a cytuje się by było wiadomo do czyjej odpowiedzi się odnosze w swoim poście bo chyba nie zauważyłaś, ze oprócz cytatu równiez coś pisze :?
A Ty załóż jeszcze z pięć tematów o mondrali to będzie fajnie, albo o mnie jak nie masz o czym pisać, bo przez cytowanie bałagan się nie robi ale przez bezsensowne tematy owszem :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 01 lip 2003, 13:21

Przepraszam sara jeśli moje słowa aż tak okropnie cię uraziły żeby zaraz na mnie naskakiwać. Ja przynajmniej mie miałam na celu nikogo tu obrażać, o co chyba tobie w twej wypowiedzi chodziło. Co do cytatów to poprostu jest ich zbyt duzo, a przecież można tylko napisać co do której wypowiedzi się odnosisz. A tak to kilka osób pod rzad cytuje napisany wcześniej tekst i wtedy jest to bałagan :D
a jeżeli uważasz że jak zrobię jeszcze kilka tematów o mondrali to będe fajna to juz się boirę do roboty :D
marigell

Postautor: marigell » 01 lip 2003, 13:26

Wcale na Ciebie nie naskakuje tylko pisze co o tym myśle. Co do cytatów to wlaśnie pisze do której odpowiedzi się odnosze a że czasami jest ich kilka to i cytatów musi być kilka.
Raz narzekasz na mnie a potem przepraszasz ... hmmm ... może zdecyduj się?
Tak. Tematy o mondrali bardzo fajna sprawa, będzie miło i sympatycznie wtedy na forum ... :lol: i admini nasi się ucieszą ...
Ale to temat o ANCE jest a nie o cytatach. Mondrala też ma swój temat już i to niejeden.
Obrazek

Wróć do „Łzy”