"Anka"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 01 lip 2003, 13:30

doszukaj sie ironi w moich słowach :twisted: i sama się odczep :!: :!: :!:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
marigell

Postautor: marigell » 01 lip 2003, 13:35

Nie martw się. Znalazłam. Za to Ty nie. A odczepie się jak będe chciała. To nie ja zaczelam, ja tylko odpowiadam na Twoje posty, ktore odnoszą się do mnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

sara bogini

Postautor: morelka » 01 lip 2003, 13:40

nie doceniasz mnie, bo się doszukałm... ale już nie będę ani o tobie pisała ani tymbardziej do ciebie, bo zaczniesz się zaraz wymądrzać.... :twisted:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
marigell

Postautor: marigell » 01 lip 2003, 13:45

Ależ pisz, pisz ... humor mi poprawiasz od samego rana. A od wymądrzania się jest mondrala. Za to widze, ze Ty tutaj za psychologa robisz i potrafisz każdego ocenić nie znając go. Brawo, brawo. Zdolne dziewcze z Ciebie :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 01 lip 2003, 13:51

zawsze wiedziałam, ze mam wiele zdolności, więc nie musisz mi o tym przypominać. :twisted:
a co do psychologi to mozna by powiedzieć ze trafiłaś, bo właśnie w tym kierunku chcę się kształcić, gdyz czytałam na ten temat wiele książek i bardzo mnie to interesuje :D :D :D
marigell

Postautor: marigell » 01 lip 2003, 13:59

Chcieć a kształcić się to różnica, a książki to nie to samo co praktyka. W każdym razie powodzenia w nauce życze, może coś z Ciebie będzie, ale na forum nie ćwicz ... nie wychodzi Ci to
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 01 lip 2003, 14:30

morelkaz chyba pomyliłaś temat....a moze załóż temat "cytaty sary"- to bedzie ciekawe...ale sara ma racje po to jest słowo cytuj w prawym rogu każdego posta żeby to robić. nie ma przynajmniej zbędnego zamieszania.jeśli napisze wiadomość do kogoś i nie zacytuje to nikt nie bedzie wiedział do kogo to i zaraz bałagan. ale skoro już założyłaś temat o.....mondrali to polecam również o sarze......moze być ciekawie :roll:

ludzie dajcie już spokój tym wymianom zdań" na forum. posłuchajcie "Keine Grenzen" ich3. tam są takie słowa....."nie ma głupich waśni......." hehe :wink:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 01 lip 2003, 14:46

:!: :!: :!: :!: No to moze powrócimy do tematu "Anka" :!: :!: :!: :!:
marigell

Postautor: marigell » 01 lip 2003, 14:48

"ANKA" już jest przesądzona chyba, będzie singlem kolejnym czy się nam to podoba czy nie. Szkoda.
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 01 lip 2003, 15:40

Adam-LZY pisze:Anka na drugim singlu to decyzja,na którą głosowało 6 osób......więc rozumie,że niektórzy na siłe chcąc przypisywać właśnie mnie te "złe"decyzje błądzili....Przecież błądzić to rzecz ludzka.

Moon, Kathleen no to już teraz wiecie, że decyzjie o Ance podjął cały zespół... Adam, przecież singla jeszcze nie ma więc decyzja może jeszcze ulec zmianie (po to chyba większość z nas pisze w tym temacie)... Nawet jeśli "Anka" będzie to i tak nikt nie każe nam forumowicza na nią głosować w tych wszystkich listach jak to było/jest z "Oczam..."
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 01 lip 2003, 15:44

Ja na "Anke" napewno chetnie nie raz zagłosuję :D :D :D a wy jak nie chcecie to nie musicie :twisted:
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 01 lip 2003, 17:46

Chciałam tylko zauważyć, że na tym forum taki panuje zwyczaj, że jeśli ktoś zwraca się do kogoś, w jakiejś konkretnej sprawie, to Go cytuje ... i robi tak każdy ... nie tylko sara i mondrala - więc może jeśli chcesz już upominać, to wszystkich ? Choć nie zauważyłam, by przez cytaty był na forum bałagam ... a raczej wręcz przeciwnie ...

Za to widze, ze Ty tutaj za psychologa robisz i potrafisz każdego ocenić nie znając go. Brawo, brawo.
---> zgadzam się ... ja - myśląca "inaczej" ... ale zdolna niestety nie jesteś ... musisz przeczytać więcej książek chyba ...

Ja przynajmniej mie miałam na celu nikogo tu obrażać
---> jak narazie to chyba Twój jedyny zauważalny cel ...

aż się czytać nie chce :twisted: :twisted: :twisted:
---> więc nie czytaj może ... bo jak dotąd cytaty nikomu nie przeszkadzały, za wyjątkiem Ciebie ...

----------------------------------------------------------------------------------

Ufff .. dobrze, że nie muszę głosować jak nie chcę ... bo raczej nie chcę :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 01 lip 2003, 18:10

nie bedę się ani z toba spierac ani nic ci tłumaczyć, bo na kogos takiego jak ty szkoda mi czasu!!!
i jak chcesz to się obrażaj, twój wybór :!: :!: :!:
a zdolna to ty chyba nie jesteś , tzn. napewno :!: :!: :!:
marigell

Postautor: marigell » 01 lip 2003, 18:12

No prosze, a miłam nadzieje, ze czegoś się nauczyłaś :? Co za obycie i kultura. Nic tylko brac przyklad :?
Obrazek
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 01 lip 2003, 18:14

saruś chodzi ci o mnie?
A tak poza tym to przepraszam, za to wcześniej. Nie powinnam cie tak w urodzinki wkurzać, głupio mi teraz :oops: :oops: :oops:

Wróć do „Łzy”