"Anka"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

marigell

Postautor: marigell » 01 lip 2003, 18:16

Nie ważne czy urodzinki czy nie. Ja sie nie denerwuje tylko jestem w szoku. Masz racje chodzi mi o Ciebie a w szczególności o tekst
bo na kogos takiego jak ty szkoda mi czasu!!!
wiem, ze to nie bylo do mnie i nie powinnam się wtracać ale nie mogłam się powstrzymać. Troche wiecej kultury. Przecież Ty Jej nawet nie znasz więc co masz na myśli pisząć "na kogoś takiego jak Ty" na jakiego??? A mówisz, ze nie oceniasz ludzi ... a jednak ...
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 01 lip 2003, 18:21

W końcu czas to pieniądz Saruś - pozwól ludziom mieć własną hierarchię wartości :D Nie jestem zdolna - NA PEWNO .. tylko ciekawe skąd Ty to wiesz ... chyba jakaś wróżka ... Pozdrawiam Twoją magiczną kulę i czarnego kota - a teraz spal mnie na stosie :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 01 lip 2003, 18:41

nie wiem czy to o mnie chodziło kathleen, ale ja nikogo na stosie palic nie będę, ale to nie ja pierwsza miałam do kogoś wąty, ale koleżanka kathleen.
i to ona do mnie napisała, ze nie jestem zdolna, wiec o co tu chodzi?
A pisząc z kims takim jak ty chodziło mi tu tylko o ty, że my się osobiście nie znamy i rozmowa na tematy zdolności i tym podobne wogóle nie ma tu sensu. jeżeli kogoś tu obraziłam, a w szczególności chodzi mi o sarę lub kathleen, to was bardzo przepraszam. naprawde nie chce się tu z nikim kłócić. a czasu mi szkoda na pisanie z osobami których kompletnie nie znam. może będzie man dame pogadać kiedyś na gg i się poznamy :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 01 lip 2003, 19:11

Ojojoj ( nie "Oja" :P ) koleżanko morelkaz ... to nie ja pierwsza miałam wąty i nie mam ich tez teraz ... czy to nie Ty pierwsza stwierdziłaś, że myślę "inaczej" ? Własnie o to tu chodzi :P

Jeśli szkoda Ci czasu na pisanie z osobami, których kompletnie nie znasz, to chyba nie pogadamy na GG ... Albo ja nie myślę logicznie :roll:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 01 lip 2003, 19:16

i po co to?
Morelkę wprawdzie ponioslo troche, ale jest nowa na forum... i nie wygląda mi na taka, co nic do niej nie dociera.
A teksty do Morelki wcale nie są wiele lepsze...:(
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 01 lip 2003, 23:30

morelkaz pisze:Może by tak pisać więcej własnych słów niż tylo nawalać cytatami, a może nie wieci sami co pisać, a zacytować jest wam łatwiej, tyczy się to nie tylo mondrali, ale również sary. Przez tak dużą ilość cytatów oglądanie forum jest mniej czytelne i aż się czytać nie chce :twisted: :twisted: :twisted:

moim skromnymzdaniem :-) to funkcja "cytuj" jest po to by jej używać i osobiście wolę wcytaty nić wracać się parę stron żeby wiedzieć o czym pisze jakaś osoba... a tak ktoś coś zacytuje i skomentuje i nie muszę szukać "gdzie to było... :roll: "
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
mondrala

Postautor: mondrala » 02 lip 2003, 0:11

sara pisze:"ANKA" już jest przesądzona chyba, będzie singlem kolejnym czy się nam to podoba czy nie. Szkoda.

CHOLERNA SZKODA...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 02 lip 2003, 0:24

A teksty do Morelki wcale nie są wiele lepsze...
---> a ja własnie uważam, że dużo lepsze ...
Martynka

Postautor: Martynka » 02 lip 2003, 3:00

kathleen_kelly pisze: chyba jakaś wróżka ...

Kathleen - a dobra ta wróżka?;P Tak jak w realu?;P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 02 lip 2003, 3:12

Porównujecie 'Ankę' do ' Agnieszki' wielu fanów Łez poznało ich od Agnieszki( m.in ja), więc.. zresztą róbcie co chcecie ja nie mam nic do gadania ;]
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 02 lip 2003, 3:16

Morelkaz: rzecz nie w tym że się cytuje...bo cytat służy właśnie do tego żeby odbiorca wiedział do czyjej i jakiej treści odnosi się tekst odpowiedzi...rzecz w tym że niektóre osoby rzeczywiście nie potrafią cytować ...tak jak np w niektórych postach mondrali widać wyraźnie że cytuje "jak leci" a tekst komentarza zajmuje czasem jedna linijkę... a wystarczy przecież powycinac zbędne fragmęty a zostawić te do których odnosi się tekst odpowiedzi aby ułatwić lekturę odbiorcy prawda?

druga sprawa: zauwazyłem po tym niedługim czasie jaki jesteś na forum że jesteś bardzo nerwową osoba i niebezpiecznie łatwo wyprowadzić cię z równowagi... proponował bym więc poćwiczyć trochę samokontroli a przed wejściem na forum -na którym jak wiadomo nie zawsze wyrażane sa opinie z którymi się zgadzamy i to opinie często bardzo kontrowersyjne :wink: -zrobić sobie parę relaksujących wdechów czy czegoś podobnego...bo inaczej obawiam się że mogłabyś zechcieć nas opuścić... a szkoda by było :D
Pozdrawiam.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 02 lip 2003, 8:41

mondrala pisze:CHOLERNA SZKODA...

...a to co? :roll:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 02 lip 2003, 11:31

a co tu można jeszcze o Ance dodać? ponarzekaliśmy że będzie Anka i jest nam lżej... (chyba) a teledysk jest przesądzony, wiec teraz pozostaje trzymać kciuki by było dobrze...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 02 lip 2003, 12:59

I właśnie w tym sensie jessos pisałam, a propo cytatów. Dokładnie o to mi chodziło co napisał jessos. Chodzi mi o te ze niektórzy zamiast jednej linijki, którą chca zacywować cytują całą wypowiedź. i właśnie przez to robi się bałagan. mam nadzieję, że teraz już każdy rozumie.......... :D

A tak wogóle to nie jestem nerwowa, tylko czasami trochę w złej formie coś napiszę i każdy odbiera to inaczej.

kathleen chodzi mi o to, że nie chcę się z tobą kłócić (na forum publicznie), tylko móc cię poznać tak w prywatnej rozmowie, np. na gg. Ale widzę, że ty na to ochoty kompletnie nie masz, szkoda :cry:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 02 lip 2003, 13:01

sara pisze:---> a ja własnie uważam, że dużo lepsze ...

Ja też. Dużo, dużo lepsze. :wink:

Nie dziwię się, że tak uwazacie ;)
Ale ja sie nie zgadzam, nie bede przyklaskiwal tylko dlatego, ze akurat sie znamy, a Morelki nie mialem jeszcze okazji poznac :)

Wróć do „Łzy”