"Anka"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kropecka

Postautor: kropecka » 07 wrz 2003, 17:35

jak narazie to widze ze nie antyfani ale najwierniejsi fani najbardziej objezdzaja piosenke i teledysk ich ukochanego zespolu. Ja bym nie chciala miec takich fanow :oops:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 wrz 2003, 17:43

kropecka pisze:jak narazie to widze ze nie antyfani ale najwierniejsi fani najbardziej objezdzaja piosenke i teledysk ich ukochanego zespolu. Ja bym nie chciala miec takich fanow :oops:

A mamy byc w nich slepo zapatrzeni?To chyba nie na tym polega,bo takiego błędu jakim jest 'Anka' trudno nie zauwazyc.Zawsze Łzy broniłam od 'Agnieszki' i 'Narcyza' kiedy ktos cos zlego gadal,a teraz to ja juz nie wiem...
Awatar użytkownika
kropecka

Postautor: kropecka » 07 wrz 2003, 17:55

ja nie powiedzialam tego ze bedac fanem jakiegos zespolu musi nam sie wszystko podobac i trzeba sie ze wszystkim zgadzac, ale mysle ze jesli naprawde ktos sie czuje fanem jakiegos zespolu to powinien go wspierac a nie mieszac z blotem gorzej niz najwiekszy wrog. Jesli krytyka to zdrowa, a nie od razu oburzenie. Fan ktory jest wtedy kiedy cie uwielbiaja to nie jest prawdziwy fan.
Awatar użytkownika
niebieskooka

Po prostu teledysk pt."Anka"

Postautor: niebieskooka » 07 wrz 2003, 17:58

Ja tez na początku nabujłam sie z tej piosenki ale teraz uwazam ze i przy niej mozna sie fajnie bawic na koncertach i na jakis imprezach. W koncu kazda piosenka jest inna nie ma jednakowych :o :lol: :P :D :!: :!: [/b]
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 wrz 2003, 18:03

kropecka pisze: Fan ktory jest wtedy kiedy cie uwielbiaja to nie jest prawdziwy fan.

Większość tych wierniejszych fanow na forum sluchalo Łez kiedy nie byli jeszcze popularni, wiec teraz to chyba sluszna krytyka...
Awatar użytkownika
kropecka

Postautor: kropecka » 07 wrz 2003, 18:08

krytyka jak najbardziej byc powinna, ale niech to bedzie zdrowa krytyka z podaniem przyczyn czemu sie cos niepodoba, bo powiedziec "beznadzieja, dno, ja tego juz nigdy w zyciu nie bede sluchala, wstydze sie za lzy" to kazdy moze powiedziec. Wedlug mnie nie sa to zbyt przekonujace argumenty za tym zeby cos zmienic.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 07 wrz 2003, 19:18

no wkoncu dzisiaj zobaczylem Anke na vivie mialem szczescie bo akurat mialem wychodzic a tu slysze Anka sie zaczyna! Mi sie teledysk nawet podoba chociaz mogl by byc lepszy! MOgl by byc narysowany a nie komputerowy wtedy by byl napewno wiekszy wfekt :)) Smieszny wydaje mi sie ze przeciagnie widzow :) NAjlepszy jest DAwid fajnie wali w perkusje :)
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 07 wrz 2003, 19:23

ja jak zwykle. jeszcze nie widziałam, chociaż Vive od czasu do czasu ogladam, a ztego co piszecie, to jeszcze bardziej mam ochotę obejrzeć, i zobaczyć jekie na mnie zrobi wrażenie :P
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 07 wrz 2003, 19:43

teledysk mnie rozwalił..
to jakiś żart?
,,Choć wszyscy zapłacza to NIC sie nie zmnieni...''
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 07 wrz 2003, 20:01

Ojej... a ja też widziłam teledysk i bardzo mi się podoba... a najlepsze są: żabka i bociek (to mi przypomina mnie i Qbiaka na chacie czasami)... pozdrawiam sylwia;-)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 wrz 2003, 20:04

mandragora pisze:teledysk mnie rozwalił..
to jakiś żart?

Niestety...smutna prawda...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 07 wrz 2003, 20:09

Ten teledysk chyba faktycznie jest jakims zartem. Może poprosru chodzi o pozyskanie młodszych fanów, takich w wieku 6 lat. A pozniej rywalizacja w konkursie na najlepsza piosenke dla dzieci razem z Arka Noego. Heh, ja piosenke lubie, ale ten teledysk naprawde wydaje mi sie ze nie jest na ich poziomie. Nawet mojej mamie sie nie podobal, powiedziala ze naprawde mogli by sie bardziej postarac, bo piosenka bardzo fajna :D
I naprawde nie uwazam, ze nie powinnismy wyrazac opini krytycznych na ten temat, a jesli ktos nie ma zamiaru sie przyznawac do zespolu do pojawienia sie nastepnego singla, to znaczy ze poprostu ma takie odczucia, i to nie jest nasz problem.
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 wrz 2003, 20:53

Teraz spostrzegłam, że Anka nie jest taka zła-w porównaniu do teledysku...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 wrz 2003, 23:29

ja myślałam że chociaż teledysk nadrobi za ten tekst i muzyke- pomyliłam sie.
a co do zdania kropecki. ja uważam że nawet najeiwrniejszy fan może skrytykowac swój zespół w razie konieczności. nie możemy ich wiecznie wychwalać. piosenka i clip sie komuś nie podoba to po co mamy oszukiwać i samych siebie i zespół że jest ok. skłamałabym i byłabym nie fair w stosunku do wszystkich gdybym powiedziała że wszystko mi sie podoba(wszystko co związane z "Anką"). krytyka jest czasem potrzebna a myśle że Łzy na taką są otwarte. przynajmniej będą wiedzieć co sie podoba ich fanom.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 08 wrz 2003, 11:07

no w końcu trafiłam, przed chwilą anka leciała na vivie. I powiem, mi się podoba, uśmiałam sie przy tym, no bo śmieszne przecież jest. Chociaż ta historia z żabką i bocianem jakaś taka namieszana, i sie w niej gubiłam. A robaczki rzesłodkie :D A w ogóle to najbardziej mi sie podobają te serduszka "Łzy", co na koniec leca,.... Chociaż faktycznie mógł być lepszy, tzn, ja sobie wyobrazałam teledysk z Anią w roli głównej, bo to pytanie "co się z Tobą Aniu dzieje?", to nie wiem do kogo się odnosi w tych robaczkach. bo jak słucham piosenki to się czuję, jakby to pytanie było do mnie, i przez zbieżność imion do mnie jeszcze bardziewj dociera, a ten teledysk,... Jakoś do mnie nie przemawia ta historia, ale śmieszny jest, i dlatego mi się chyba podoba :D
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...

Wróć do „Łzy”