"Anka"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 08 wrz 2003, 11:07

no w końcu trafiłam, przed chwilą anka leciała na vivie. I powiem, mi się podoba, uśmiałam sie przy tym, no bo śmieszne przecież jest. Chociaż ta historia z żabką i bocianem jakaś taka namieszana, i sie w niej gubiłam. A robaczki rzesłodkie :D A w ogóle to najbardziej mi sie podobają te serduszka "Łzy", co na koniec leca,.... Chociaż faktycznie mógł być lepszy, tzn, ja sobie wyobrazałam teledysk z Anią w roli głównej, bo to pytanie "co się z Tobą Aniu dzieje?", to nie wiem do kogo się odnosi w tych robaczkach. bo jak słucham piosenki to się czuję, jakby to pytanie było do mnie, i przez zbieżność imion do mnie jeszcze bardziewj dociera, a ten teledysk,... Jakoś do mnie nie przemawia ta historia, ale śmieszny jest, i dlatego mi się chyba podoba :D
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Re: Po prostu teledysk pt."Anka"

Postautor: Marcin-Moon » 08 wrz 2003, 12:22

niebieskooka pisze: Ja tez na początku nabujłam sie z tej piosenki ale teraz uwazam ze i przy niej mozna sie fajnie bawic na koncertach i na jakis imprezach. W koncu kazda piosenka jest inna nie ma jednakowych :o :lol: :P :D :!: :!: [/b]

Jeśli możesz (napewno możesz :P) to zmień kolorek czcionki, bo seryjnie nic nie widać i źle się czyta:)
...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 08 wrz 2003, 16:36

Hmm... to może teraz moja kolej...
Piosnkę "Anka, ot tak" bardzo lubię... podoba mi się cała kompozycja tej piosenki... ale jeśli chodzi o clip... to hmm... przyznam szczerze, że gdy zobaczyłam teledysk po raz pierwszy... to od razu przełączyłam... nawet nie oglądałam do końca... ale pomyślałam, że dam szansę clipowi i tak zrobiłam... nie długo czekałam by zobaczyć teledysk, bo teraz dość często leci na VIVIE (Ci co chcą zobaczyć, radzę oglądać) i nie bardzo spodobał mi się... naprawdę... za jakąś godzinkę znów widziałam clip... i później znów... i gdy obejrzałam dokładnie 4 raz... ku mojemu zaskoczeniu clip mi się spodobał...
I tak na zakończenie... myślę, że... to nawet dobrze... Anka... jest piosenką typową dla naszego społeczeństwa (już chyba to i ja i WY pisaliście) skoczna i tekst banalny... i powiem Wam, że z tego będą niezłe jaja... ludzie którzy nie lubili Oczów... mogą polubić Ankę... trafić tą piosenką w ich gusta... i być może piosenka przywoła nowych fanów? Nie wiem... okaże się...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 wrz 2003, 18:08

Nie wiem jak Wam ale mi VIVA POLSKA zniknęła z ekranu-widze tylko zielony kwadracik-jak na złość...
Awatar użytkownika
kropecka

Postautor: kropecka » 08 wrz 2003, 18:17

mi viva dziala a teraz leci chart surfer. to pewnie wina twojej kablowki.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 08 wrz 2003, 19:05

wczoraj widziałam teledysk do anki.... Boże... głupio mi moiwić ale tragiczny... :roll: tak kompletnie beznadzijny że sok!!!!! nie spodziewałam się po Łzach takiej chały :? ale w sumie czego się spodziewac.... jaka piosneka taki teledysk :roll:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 wrz 2003, 19:54

RATUNKU :!: :!: :!: Widziałam ten teledysk i..... rany, kto go wymyślił? Na początku się śmiałam a potem przestało mi być do śmiechu.... Kiedy zobaczyłam pare dni temu okładkę do singla nie sądziłam,że właśnie tak będzie wyglądał teledysk....
Rozumiem,że te inne robaczki to My? ;) A co ta żaba chciała,kiedy pod koniec boćkowi nogi rozsuneła będąc pod nim? :lol:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 wrz 2003, 20:18

Cóż za pozytywizm z Was bije :P :D Kto następny :?:
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 08 wrz 2003, 20:26

moze ja: mi sie teledysk bardzo narazie podoba bo ... go nie widzialem!!! :)
ale widzieli all moi znajomi i twierdzo ze to jest najbardziej zje* rzecz jaka zrobily ŁZY moze to zart...
ale mysle ze nie jest zle! trzeba cos oryginalnego...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 wrz 2003, 20:41

benektorun pisze:ale mysle ze nie jest zle! trzeba cos oryginalnego...

Wszystko ma swój umiar...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 wrz 2003, 20:51

u mnie w domu teledysk spełnił swoją funkcję... przed telewizorem jak zahipnetyzowana siedziała moja 4-letnia siostrzenica , a po teledysku, moja siostra jeszcze długo chodziła i śpiewała "moje serce krwawi..." mimo, że piosenkę słyszała chyba po raz pierwszy... bo nie odwiedza na za często... :roll: więc, teledysk dla dzieci, które zatrzymają swoich rodziców żeby nie przęłączali, i oni mimo woli będa słuchać... mozę cos w tym jest?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 wrz 2003, 20:57

mloda.jg pisze:u mnie w domu teledysk spełnił swoją funkcję... przed telewizorem jak zahipnetyzowana siedziała moja 4-letnia siostrzenica , a po teledysku, moja siostra jeszcze długo chodziła i śpiewała "moje serce krwawi..." mimo, że piosenkę słyszała chyba po raz pierwszy... bo nie odwiedza na za często... :roll: więc, teledysk dla dzieci, które zatrzymają swoich rodziców żeby nie przęłączali, i oni mimo woli będa słuchać... mozę cos w tym jest?

Jest...chwyt marketingowy.Oczy dotarły do bardziej ważliwej i wartosciowej publicznosci, teraz kolej na tych drugich...
Awatar użytkownika
kropecka

Postautor: kropecka » 08 wrz 2003, 20:57

to że twoja siostra (4 letnia) po pierwszym przesłuchaniu piosenki zna jej tekst to świadczy według mnie o poziomie piosenki i jej tekstu. Teledysk jest po prostu dostosowany do jej poziomu.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 wrz 2003, 21:01

kropecka pisze:to że twoja siostra (4 letnia) po pierwszym przesłuchaniu piosenki zna jej tekst to świadczy według mnie o poziomie piosenki i jej tekstu. Teledysk jest po prostu dostosowany do jej poziomu.

hmmm... raczej moja siostra nie wygląda mi na czteroletnie dziecko, lecz na 27-letnią kobietę z czteroletnim dzieckiem...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
kropecka

Postautor: kropecka » 08 wrz 2003, 21:09

ok przejezyczylam sie, ale sens i tak pozostal ten sam.

Wróć do „Łzy”