Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
_Agnieszka_
Członek FFC

Postautor: _Agnieszka_ » 10 paź 2003, 16:30

[quote="Dave"]
Powiedzcie sami, kto wystąpił na Eurowizji i na trwałe zapisał się w historii muzyki ?? Pomijam tu Abbę quote

Jeśli mnie pamięć nie myli w 1988 roku na Festiwalu Eurowizji wystąpiła Celine Dion (nawet go wygrała). A wydaje mi się, że ona już w jakimś tam sensie zapisała się w historii muzyki :wink:

A skoro marzeniem zespołu jest wziąć udział w tym festiwalu, to mam nadzieję, że im się uda bo w końcu marzenia są po to aby się spełniały :D

Pozdrawiam
Agnieszka
"Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności"
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 10 paź 2003, 16:55

_Agnieszka_ pisze:
Jeśli mnie pamięć nie myli w 1988 roku na Festiwalu Eurowizji wystąpiła Celine Dion (nawet go wygrała). A wydaje mi się, że ona już w jakimś tam sensie zapisała się w historii muzyki :wink:

Nie wiedziałem o tym, ale dla mnie jest to "wyjątek potwierdzający regułę"....może więcej przykładów ???.....

_Agnieszka_ pisze:A skoro marzeniem zespołu jest wziąć udział w tym festiwalu

......moim skromnym zdaniem zupełnie dziwne i chybione marzenie, jak na zespół określający się jako rockowy....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 10 paź 2003, 17:07

Badz co badz, jednak Celin Dion nie reprezentuje zbytnio ambitnej muzyki... ja tez jestem przeciwko temu pomysłowi z eurowizja, ale oczywiscie nic tu nie zmieni nasze marudzenie, teraz pozostaje miec nadzieje, ze zespol jednak napisze jakis ciekawy kawałek... i nie wiem jak to jesy z eurowizja , czy musi byc po angielsku, czy nie, ale ja bym wolał, zeby piosenka nie była jednka in english, lepiej napisac cos po polsku... jednak...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 10 paź 2003, 17:09

piszecie tak jak by to było pewne, że Łzy przejdą eliminacje krajowe... ale nie wiem czy małe ffc wygrałoby z fanami I3
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 10 paź 2003, 17:11

mloda.jg pisze:piszecie tak jak by to było pewne, że Łzy przejdą eliminacje krajowe... ale nie wiem czy małe ffc wygrałoby z fanami I3

no ale Ich3 już było na Eurowizji i nie pojadą tam 2 raz więc łzeki miałyby bardzo duże szanse wygrać eliminacje krajowe
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 10 paź 2003, 17:14

NA dzien dzisiejszy łzy miały by najwieksze szanse, tu nie tylko by przemawiała piosenka, ale takze, pozycja na rynku, a Łzy obecnie sa na topie...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 10 paź 2003, 17:23

jak ja nie lubie tego "na topie" ...
to I3 nie może pojechać drugi raz? coś mi się wydaje że mieli ochotę pojechać znów... ale nie znam zasad Eurowizji
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 10 paź 2003, 17:34

mloda.jg pisze:piszecie tak jak by to było pewne, że Łzy przejdą eliminacje krajowe... ale nie wiem czy małe ffc wygrałoby z fanami I3

W cgmie wygraliśmy z fanami Ich3.Na Opolu również nam dobrze poszło.Teraz będzie kolejne wyzwanie :D.
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 10 paź 2003, 18:12

Jak się wychodzi z założenie, że się przegra to rzeczywiście nie ma co próbować. Łzy są wielkie i mają szanse w eurowizji. Przed fanami stoi wielkie zadanie i wierze, że damy z siebie wszystko i wygra nasz ukochany zespół Łzy!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 10 paź 2003, 19:47

Ja przede wszystkim nie rozumiem skąd tak wielkie uprzedzenia tylu fanów do festiwalu Eurowizji?
Według mnie każdy Festiwal jest tak dobry, jak piosenki na nim prezentowane.
I z tego punktu widzenia Łzy mają szansę przyczynić się do poprawy tego festiwalu - a to by już było osiągnięcie "historyczne".

Celine Dion i Abba to przykłady wykonawców, którzy występowali na tym festiwalu, i zapisali się zdecydowanie do historii muzyki rozrywkowej.

Nie znam się specjalnie na Eurowizji, ale coś mi sie jeszcze kojarzy Simon & Garfunkel, też na pewno zapisani w historii muzyki.
Oglądałem ten festiwal może 5-10 razy. Pamiętam na przykład świetną piosenkę wykonywaną przez Nicol z Niemiec. Pewnie, że wszystko co melodyjne można nazwać kiczem, a z drugiej strony w tej właśnie historii muzyki są przykłady kapel rockowych, które zapisały się do tej historii dzięki melodyjnym przebojowym hitom, przykłady: Dire Straits, Slade, Scorpions, żeby już nie wracac do Beatlesów ;) Chciałbym, żeby Łzy robiły prawie same takie kiczowate hity jak robili Beatlesi, od czasu do czasu przeplatane "Anastazjami" i "Księżycami" :)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 10 paź 2003, 21:38

Adas pisze:Festiwal jest tak dobry, jak piosenki na nim prezentowane.
I z tego punktu widzenia Łzy mają szansę przyczynić się do poprawy tego festiwalu - a to by już było osiągnięcie "historyczne".

No tak...jeśli oczywiście przejdą eliminacje i nie wyskoczą z taką 'Anką' :wink:
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 10 paź 2003, 23:03

Eurowizja??? NIE to jest nieodpowiednie miejsce dla lez. Pamietacie w maju: wiekszosc mowila,ze lzy sie nienadaja (ja tez tak myslalem i wciaz mysle), a teraz. Minely 4miesiace, a lezki zdecydowaly sie na udzial w tej imprezie. Ja osobiscie nie widze lez wystepujacych w Turcji. No chyba, ze piosenka bylaby najbardziej rockowa jaka nagral zespol
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 11 paź 2003, 0:14

A może Łzy zaprezentują jakiś utwór w arabskim klimacie a słowa piosenki będą po turecku?:) Żartuję oczywiście, nie wyobrażam sobie Ani śpiewającej w tym języku.:lol:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 11 paź 2003, 15:00

Adas pisze:Ja przede wszystkim nie rozumiem skąd tak wielkie uprzedzenia tylu fanów do festiwalu Eurowizji?
Według mnie każdy Festiwal jest tak dobry, jak piosenki na nim prezentowane.

Celine Dion i Abba to przykłady wykonawców, którzy występowali na tym festiwalu, i zapisali się zdecydowanie do historii muzyki rozrywkowej.

Adaś może kiedyś... (bo kiedy Abba i Celine D. tam występowali??) Eurowizja była renomowanym festivalem...ale zobacz np. na poprzednią edycje... przecież to była kwintesencja kiczu.... Poziom zastraszająco niski... wybacz, ale ja nie widzę aby na jednej scenie mogli grać ŁZY i gościu przebrany z krowe w gitarą (a taki zajął 2 miejsce w zeszłym roku)....
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 11 paź 2003, 17:47

|Fakt może kiedyś faestiwal ccieszył się poparciem ale teraz nie wydaje mi się a ŁZY nie wiem czy wygrają bo tam kwestie zwycięstw wydają sie być już z góry ustalone...

Wróć do „Łzy”