Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 sty 2004, 19:44

Zawsze Uśmiechnięta pisze:Justysia nie wiem jak ty ale ja chcę żeby Łzy pojechały na EUROWIZJE. Sam zespół się wypowiadał że by baaardzo chciał (jako jedyny szczery).

ja tego nei słyszałam, za to słyszałam że cieszyliby się z drugiego miejsca ;)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 05 sty 2004, 20:07

mloda.jg pisze:
Zawsze Uśmiechnięta pisze:Justysia nie wiem jak ty ale ja chcę żeby Łzy pojechały na EUROWIZJE. Sam zespół się wypowiadał że by baaardzo chciał (jako jedyny szczery).

ja tego nei słyszałam, za to słyszałam że cieszyliby się z drugiego miejsca ;)

ja etz włąsnei to słyszalam a ze bardzo chca to tylko ja tak sobie wnioskuje ze napewno bardzo chca i im zalezy i musimy im w tym pmoc :D

a co do pytania justysi to ja bardzo bym chciala aby zespol wygral polska eurowizje i zajał chociaz 5 miejsce w europie ( mam nadzieje ze 1 oczywiscie:) ) chociaz boje sie ze bedize to porazka dla nich i ze potem straca fanwo czy cos takeigo ( ale tego zdania nei bierzmy pod wiksza uwage )
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 06 sty 2004, 22:55

Łzy na eurowizji wygrałyby każdą piosenką, ale...W Polsce są inne uklady...na pewno nie uczciwe..i dlatego Łzy nie pojechały an eurowizję rok temu, ale wtym myślę, że jeśli każdy członek forum zagłosuje, namówi kolegów itp. to Łzy wygrają...inni ludzie poruwnują Łzy do Ich Troje po piosence "Agnieszka" pozostaje zadać tylko pytanie "dlaczego"?? :wink:
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: Milka » 07 sty 2004, 11:57

Moim zdaniem Alex miała już swoją szansę w Światowym Idolu i zajęła 8 miejsce. Ludzie powinni dać szansę innym, a że Łzy mają fajne piosenki, które szybko wpadają w ucho to może ludzie zaczną głosować właśnie na Łzy! :D
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 11 sty 2004, 13:18

a ja jestem innego zadania Alex niemiala swojej szansy w Swiatowym Idolu... poniewaz BMG nakazalo jej zaspiewanie takiej piosenki a nie innej .. zreszta ten Swiatowy Idol to jedno wielkie gowno. Alex ma zdecydowanie najlepsza piosenke w eliminacjach i wydaje mi sie ze pojedzie i wtedy bezdie miala swoja szanse pokazac sie bez BMG! co do LEZ maja napewno wieksze szanse niz reszta zespolow na przejscie eliminacji ale niewydaje mi sie ze by sie udalo :)
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 11 sty 2004, 13:43

Carti sądze że jeżeli publiczności europejskiej nie podobał się występ Alex w world idolu to tak samo będzie na eurowizji. Właśnie boje się że ŁZY mogą nie pojechać na EUROWIZJE ale trzymam kciuki :wink:

Tak po za piosenką ŁEZ to co sądzicie o innych wykonawcach???? Mi np. podoba się piosenka Goyi i Rozynka. Jeśli chodzi o Blu Cafe to zwrotki nawet są fajne ale refren beznadziejny. Pani Ostrowska jak dla mnie jest za stara na EUROWIZJE.Dajmy szanse młodym!Kasia Klich jak dla mnie odpada.A Indygo - nie podoba mi się głos wokalistki. SISTARS ma piosenke troche Hip-Hpopwą ale nie jest zła. :wink:
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 11 sty 2004, 14:03

Zawsze Uśmiechnięta pisze:Carti sądze że jeżeli publiczności europejskiej nie podobał się występ Alex w world idolu to tak samo będzie na eurowizji.

niewydaje mi sie.... to jest zupelnie inny konkurs...
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 11 sty 2004, 14:04

zgadzam się ze publiczności znowu może się nie spodobac Alex, ale trzeba zauważyć że ma zupełnie inna piosenke, zamiat ballady, znacznie mocniejsza i bardziej dynamiczna, a to by się bardziej podobało

co do reszty piosenek to 3/4 to są do bani jak nie wiecej, mi się jedynie podoba jeszcze Kasi Klich, melodia mi przypadła do gustu
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 11 sty 2004, 16:36

Mi sie podoba oczywiescie "Julia" ale ładna pisoenke ma tez indiego chociaz totalnei nei na eurowizje !!!! Alex to strasznie mi sie nei podoba .... :evil: i Kasia Klich tez ma fajna a reszta to do kitu :roll: :?
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 sty 2004, 17:47

Carti pisze:zreszta ten Swiatowy Idol to jedno wielkie gowno.

nawiązującdo tego ,to oglądałam też na niemickim kanale Światowego Idola, moze zrobili to dla Polski, ale przy Alex pokazali komentarz Kubu, który powiedział Belgowi (to z wódką), a Alez nie była zła tylko wesoła :D
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 11 sty 2004, 17:52

mloda.jg pisze:

nawiązującdo tego ,to oglądałam też na niemickim kanale Światowego Idola, moze zrobili to dla Polski, ale przy Alex pokazali komentarz Kubu, który powiedział Belgowi (to z wódką), a Alez nie była zła tylko wesoła :D

:arrow: http://www.wirtualnemedia.pl/index1.php?act=4&id_artykulu=8693
PRZECZYTAJCIE SOBIE TO
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 11 sty 2004, 17:56

ja ogladalem tez na niemieckiej TV IDola i widzialem i slyszalem komentarz KUBY i bylo tylko to ze on Podniosl 2 male wodeczki ale niewidzialem ze by podawal je Alex.. niestety RTL pokazal POlske z jak najgorzej strony.. pokazali pijaka ktory wszedl na casting polozyl reklamowki z pustymi butelkami piwa i wywrocil sie... takie sa Niemcy.. w polityce to samo...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 11 sty 2004, 17:59

mloda.jg pisze:

yyy sorry to to z Wodka normalnie niebylo do Alex tylko do Belga tak? czy jak mam to zrozumiec? bo pogubilem sie poniewaz ogladalem tylko idola na RTLu
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 sty 2004, 18:02

napewno nie do Alex, mi isę wydawla, że to było do Belga, ale pisza że do Australijczyka... ale w każdym bądź razie nie do Alex, z Alą była afera jakaś niby, że powiedziała mu publicznie że go nienawidzi...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 11 sty 2004, 18:04

no to teraz wszystko rozumiem na RTLu tego niepokazali.. taka szwabska idiotyczna telewizja.... hr hr :evil:

Wróć do „Łzy”