Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 25 sty 2004, 10:40

Taaaaak...FFC dało czadu!!!!!!Tak chciałabym tam z Wami być...

Yeeeeeeeeeeeeee 2 miejsce~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: Milka » 25 sty 2004, 10:46

I Łezki znowu drugie...ale trzeba przyznać że miały największą i najgłośniejszą publikę. :D Jak teraz się nie uda to może następnym razem. :D I chyba wśród fanów Łez widziałam Martynke :wink:
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 25 sty 2004, 10:59

FFC- jesteście genjalini, :) najlepsi naświecie i nikt was nie pobije! :) Jak tylko was pierwszy raz pokazali do kamery to od razu wiedziałam że to wy! A te okrzyki Łezki-Łezki były najlepsze. Jak "Orzech" zapowiadał Łzy to tak krzyczeliście że niec nie było słychać! No i później tuz przed głosowaniem Orzech powiedział: "O a tu wszyscy już telefony wyciągają" i sie tak na was popatrzył! Jesteście niepokonani! Myślałam że wejdę do tego telewizora! :) :) :) :)

A sam występ - no cóż głos Ani jeszcze nie najlepiej, ale było OK. No i tak jakoś pusto na scenie bez Adama było...Ale napewno oglądał! I musi być z nas dumny, z naszego głosowania, że staneliśmy na wyskokści zadania, no i dumny z FFC bo naprawdę sie spisało na medal i przedewszystkim z Łez "Adam, zagraliśmy bez ciebie, ale dla ciebie" - te słowa wypowiedzane przez Anie były piękne! :)

Jeszcze tyle powiem że ja się cieszę bardzo z II miejsca. No pewnie że Łezki nasze kochane zasługują na I ale...Ja bym nie chciała Łez na Eurowizji, dlatego naprawdę II miejsce jest dla mnie w pożądkiu. No i sam zespół napewno się cieszy! No ale cieszę się trochę mniej z wygranej BLu CAfe, a właściwie to jestem tym załamana...ale to już inna sprawa.... :(
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 25 sty 2004, 11:04

Adam! Nie zawiedziemy was niegdy! Dla nas zawsze będziecie numerem I. Jesteśmy z was dumni! KOchamy Was! I wracaj do nas szybko!
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 25 sty 2004, 11:08

nasz kochany Adaś sie odezwał :D :D Pamietaj ze dla was zrobimy wszystko..wracaj do zdrowia;-):*
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 25 sty 2004, 11:09

Tak... FFC było najlepsze. Naprawde pokazaliście kto ma w Polsce najlepszych fanów. Jestescie wspaniali :D
Adam.. wracaj do zdrówka... i pamiętaj, ze my wciaz jestesmy sercem z Toba... To drugiej miejsce jest z pewnoscia dla Ciebie:)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 25 sty 2004, 11:17

I jak tu nie byc dumnym z FFC, poprostu nie da się :smile: Spisaliście się wyśmienicie. W sumie to nikogo innego nie słyszałam, tylko Was:) Jednym słowem byliście godnym reprezentantem wszyskich fanów Łez :wink: Adasiu wracaj do zdrowia i do Nas :wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
ViKi

Postautor: ViKi » 25 sty 2004, 11:35

Dla mnie Łzy są i tak najlepsze :D ! :!: !!!!!!!!!!!! Co prawda miałam wrażenie, że ania miała troche chore gardziołko - ale i tak było ŚWIETNIE!!!!! Teraz czekajmy tylko na następną "OJROWIZJE" 8) !!!!!!!!!! Wtedy Blue Cafe sie schowa!!!!!!!! :D
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 25 sty 2004, 11:37

2miejsce jak dla mnie jest najlepszym wyjsciem :wink:
Adam a czy kiedys zawiedliscie sie na nas :P
Ale chcialem tu troche napisac o 1miejscu a mianowicie zespole Blue Cafe... Jak Tatiana zaczela spiewac refren to wybuchlem smiechem :twisted: Jak z takim wykonaniem wystapia w maju w Istambule...to bedzie porazka.
I chyba najbardziej mnie (i wiele innych osob) wczoraj zabolalo nie to ze Łzy byly na drugim miejscu, ale to ze BC bylo przed nimi :roll: Ja duzobardziej ucieszylbym sie jakby na pierwszym miejscu znlazl sie Janusz Radek...moze nie jest to jakas skoczna i szybka piosenka, ale z drugiej strony jak w Turcji bedzie wiekszosc takich "pustych" piosene a'la tarkan to wtedy Radek w jakis sposob by blyszczal. Bo przeciez 10lat temu E. Gorniak nie miala ani szybkiej ani wesolej piosenki a zajela drugie miejsce...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 sty 2004, 12:05

esti

Wysłany: Nie Sty 25, 2004 11:14 Temat postu: 2 miejsce...

--------------------------------------------------------------------------------

Szkoda że Łezki nie zajęły 1.... Ale drugie też dobrze. Chociaż udowodniliśmy<my fani > że nie zapomnieliśmy o Łezkach i dzielnie wysyłaliśmy smsy!!!
<Myśle że na eurowizje przydałby sie jakiś układ taneczny> Ja osobiście nie jestem za tym aby blue cafe jechało na ogólną eurowizje....
Ale to jest tylko moje skromne zdanie...
Co wy o tym sądzicie?

Anioł_ciemności
Członkowie FFC

Wysłany: Nie Sty 25, 2004 11:52 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Hmmm...Mi tez nie pasuje to Blue Cafe na 1...I oni maja nas reprezentować???Eh...No ale cóż...

A co do 2 miejsca to moje zdanie:
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nieźle Łezkom poszło...Pewnie dzięki dopingowi FFC na widowni;)Chociaż...Ten występ...hmmmm...
W każdym razie moja mama powiedziała że jej sie ta piosenka nie podoba,ale wymusiłam na niej smsa...-"No dobra,ale tylko dla Adama"
Ale zdobyli strasznie duuużo głosów...szczerze to nie spodziewałam się tylu...
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 25 sty 2004, 12:14

Na stronie www.tvp.pl są podane miejsca i wyniki wykonawców. Przegraliśmy jakimiś 3tys. Najgorzej wypadła Pani Ostrowska.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 25 sty 2004, 12:29

dokturek pisze:Dziwne. Dopiero kilkanaście minut temu (dokładnie o godz. 23. 17) otrzymałem smsa z podziękowaniem od TVP, ze głosowałem. Pojawia się pytanie dlaczego tego smsa dostałem tak późno???!!! Przecież głosowałem we właściwym czasie, przewidzianym przez regulamin. Zaczynam mieć pewne wątpliwości. Może część smsów na Łzy podochodziła z opoźnieniem i nie została wzięta pod uwagę? Nie rozumiem w jaki sposób w tak krótkim czasie mogli uporać się z tyloma smsami. Podejrzewam, że z moimi smsami się nie uporali. Gdyby wszystko było dobrze to chyba nie czekałbym na sms zwrotny do tak późna? Dziwne... Może jakoś da się sprawdzić jak z tymi smsami było? Tylko jak?

Dla mnie też to jest dziwne. Wysyłałam sms-y z dwóch komórek. Z pierwszej jak wysłałam to odrazu dostałam smsa z podziękowaniami, a z drugiej dopiero około godziny 24. Pewnie podali wyniki nie mając pełnych wyników. Nie wiem, to jest bezsensu ale ciesze się że zespół jest zadowolony i oczywiście Adamek :D
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 sty 2004, 12:38

a mnie sie wydaje że to kto kiedy dostał podziękowanie nie ma tutaj nic do rzeczy. po prostu tak miało być i już,podziękowanie po głosowaniu i jest ok, nie podejrzewam przynajmniej w tej sprawie żadnego przekrętu.

Adaś fajnie ze sie odezwałeś. Ciesze sie że Ty jesteś zadowolony i wogóle zespół. FFC było najlepsze i tak bedzie zawsze.
Drugie miejsce to jest idealne wyjście. świetnie ze tak wyszło. Adaś dla Ciebie :-)
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 25 sty 2004, 13:09

Adam-LZY pisze:POSTARAM SIE POMÓC STWORZYC WSPANIAŁĄ 5 PŁYTE,,,JAK TYLKO Z TĄD WYJDE......

I to jest wspaniała wiadomość! Adam, wracaj szybko do zdrowia!
Marek C.
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 25 sty 2004, 14:00

Ja się baaaaardzo cieszę z 2 miejsca, moim zdaniem było one najlepsze dla Łez..bo powiedzmy sobie szczerze...co z Julią mozna zrobic w Turcji..nawet bym sie bała zeby nie było tak jak z Piaskiem....dlatego jest dobrze :D
Co do Blue Cafe....dla mnie SZOK :roll: Już sie boje co to będzie....ale gorzej zachowali się ich fani...gdy my krzyczelismy Łezki, to Ci gwizdali..śmiali się..itp.. :? tak samo fani Sistars....a na słowo tolerancja zareagowali śmiechem.... :? a po ogłoszeniu ze Łzy 2 miejsce, to oni do nas : "macie te swoje Łzy" a tu pierwsze Blue Cafe..na co ja "macie swoje sistars" i cieszylismy się z II :D
Mysle że zespół był zadowolony, wszyscy z uśmiechem na twarzy...nawet Ania..taka inna..rozgadana...wesoła...ale chyba wszyscy wiedza dalaczego :twisted: i nawet nam zaśpiewała malutki fragment Juli.. :)
Po wyjsciu na scene i naszych piskach i krzykach Adi fajnego rogala zrobił... :D Ania często na nas spoglądała..i śpiewając uśmiechała się..jej..było świetnie..gardło mnie boli..jestem zmeczona..wszystko mnie boli..ale było cudnie :D..Mam nadzieje ze było nas słychać :D
i chciałam jeszcze dodać..co do tych smutnych buziek..ze Łezki 2, ze nie 1. ze szkoda...itp..dziś byśmy się cieszyli, a jakby patrząc na to obiektywnie..to sorry...po Turcji już by wogole jeszcze gorzej gadali o Łzach...a tak..niech teraz Blue Cafe sie martwi... :D
A pan Orzech był świetny..z Pajonkiem ciągle do niego oczka puszczałysmy, machałysmy, tanczyłysmy do niego...itp :D i wogole go słychac nie było..nic nie wiedziałam co mówi...było jakies dziwne nagłośnienie...i bardzo malutkie to studio.... :twisted:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...

Wróć do „Łzy”