Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
dżola

Postautor: dżola » 25 sty 2004, 14:11

kasieńka pisze:nasz kochany Adaś sie odezwał :D :D Pamietaj ze dla was zrobimy wszystko..wracaj do zdrowia;-):*

O KURDE ALE JESTEM SZCZĘŚLIWE ŻE ADAM JAKOŚ DAŁ ZNAK ŻE DOBRZE SIE CZUJE JAK ZOBACZYŁAM JEGO POST TO PRAWIE SIE ROZPŁYNEŁAM PRZEZ ŁEZKI KTÓRE MI SPŁYWAŁY WRACAJ DO NAS SZYBKO :!: :!: :!: :!:
"...Życie to wyprawa na którą musisz iść..."

dzola88@tlen.pl

GG: 5036880
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 25 sty 2004, 14:14

Jestem straasznie zmęczona po Eurowizji, ale szczęśliwa... Cieszę się z II miejsca... Pobobało mi się bardzo... relacje napiszę, jak nabiorę troszkę sił ;P
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 25 sty 2004, 14:16

..Mam nadzieje ze było nas słychać

czy było Was słychac? no cos Ty.. wcale :P powiem wrecz - przy np. podawaniu numerow audiotele, było słychac TYLKO Was :D fani Sistars i Blue Cafe tez sie głosno darli, ale daleko im do Was :)

niech teraz Blue Cafe sie martwi...

dokładnie.. teraz wszyscy wieszają na Nich psy, wyklinają.. pewnie tak samo byłoby ze Łzami, bo bez wgledu na to, kto by nie wygrał, to Polakom sie nie bedzie podobac :roll: no i bez wzgledu na to, które miejsce Blue Cafe zajma na finale Eurowizji, to i tak po powrocie zostana zlinczowani, przekresleni etc..
Awatar użytkownika
_Agnieszka_
Członek FFC

Postautor: _Agnieszka_ » 25 sty 2004, 14:18

Bardzo się cieszę z 2 miejsca, nawet dobrze że nie pierwsze bo dopiero teraz zaczęłaby się nagonka na zespół a tak będzie spokój :D Najbardziej to byłam zła na to, że to Blue Cafe wygrało, osobiście wolałabym już Goye
A jeśli chodzi o te podziękowania od TVP to rzeczywiście dochodziły dopiero ok. godz. 24, ale raport o dostarczeniu sms-a przychodził mi od razu, więc tu chyba wszystko było ok.
A FFC no cóż nie chcę się powtarzać po innych ale byliście wspaniali :P
"Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności"
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 25 sty 2004, 14:20

Oj iwonax było Was słychać! Super wyglądaliście i super się spisaliście! :D Dalej słysze w uszach ŁEZKI, ŁEZKI! Cudnie :wink: Co do zachowania innych fanów innych zespołów to wole przemilczeć bo nie chce przeklinać. Niech się teraz Blu Cafe martwi! Masz racje :D
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 25 sty 2004, 14:21

moim zdaniem drugie to jest super! tylko to blue cafe.. ale tak podsumowujac to mysle ze jesli blue cafe sie udalo teraz i pojedzie to chyba w przyszlym roku nie bedzie sie pakowac to tej eurowizji podobnie jak ich troje w tym roku..takze nastepny rok jest nasz :D
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
łzawa
Kontaktowanie:

Postautor: łzawa » 25 sty 2004, 14:26

siuper ze Łzy są drugie :D hieh caę 3.66zł mi na to zeszło :D tyklo szkoda, ze nie moglam tego zoabczc... ani Łez.. ani ffc... ani blue cafe :twisted:
my prosta dzieci błukajem pa śviecie
sonca nam śviecić a ŭ hałavie viecier
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 25 sty 2004, 14:37

BC jeszcze nas popamięta..... he he :twisted:
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
dżola

Postautor: dżola » 25 sty 2004, 14:41

Fan club Łezek FFC najlepszy jest naświecie i mają najmocniejsze kardła bo jak ktoś wspomniał kiedy mówili o numerach na które można głosować nie było słuchać ani prowadzącego ani powtórki Łezke TYLKO FFC JESTEŚCIE ZAJEFAJNI 8) :D :P :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
"...Życie to wyprawa na którą musisz iść..."

dzola88@tlen.pl

GG: 5036880
Awatar użytkownika
Agacisko

Postautor: Agacisko » 25 sty 2004, 15:18

Jejku ja już nie mam czym płakać :D
cały ten czas przed Euro nie był dla mnie zbyt wesoły ale od wczoraj to się zmieniło:) jest mi tak miło ze Łezki są jednak na tym 2 miejscu (popieram wypowiedzi tych co pisali że to najbardziej optymalne miejsce dla Łezek) jak ogłosili wyniki to od razu kap kap 2 łezki i wielki uśmiech :D potem w nocy spać nie mogłam z radości. Jak smsy trzeba było wysłyac tak mi ręce okrutnie drżały brr :) miałam wrażenie że przy jednym to nr wogóle pomyliłam...ale nie było dobrze (uświadomił mi to ten sms zwrotny:D)
Chłopcy byli super (uśmiech Adiego do kamery był genialny :D) i Ania taka uśmiechnięta była, rozpromieniona aż miło było patrzeć...nio i wy :) miałam nie oglądać całej Euro ale przecież ffc miał być wiec siedziałam i oglądałam i...porostu się rozpływałam...widomo było od razu z której strony usadowiło się ffc :D było od razu jasne kto królował wśród publiczności... ech byliście świetni... trudno was było nie usłyszeć i nie zobaczyć ale właśnie o to chodziło...jeśli chodzi o pozostałą publikę...to przyznam się że słyszałam tylko wyraźnie "Łezki" a pozostałe to były jakieś tam pokrzykiwania ale nic konkretnego (może byłam tak zainteresowana wyłapywaniem tych waszych okrzyków że nie zwróciłam uwagi..albo ich naprawde nie było:D) ...porostu super...i tylko żałuję że mnie tam nie było z wami :( ...nio ale podziwianie was to też nienajgorsze zajęcie i przyjemne:) może nie wszystkim przypadło to wasze kibicowanie do gustu ale dla mnie było świetne
Nio i dzisiejszy post Adasia...nio tylko krzyczeć z radości

Dziękuję :*
"Kiedyś miała życie, ale go nie karmiła, więc sobie poszło..."
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 25 sty 2004, 15:19

FFc jestescie zajefajnisci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Was bylo nabardziej słychac jak krzczeliscie Łezki!!:))))Nom ja sledzilam wsztko w telewizji..ale nastepnym razem mysle ze sama z FFc bede tak dopingowac nasz zespoł kochany:)))i mysle ze przyjmiecie mnie juz niedlugo:D z otwartyymy ramionami:P hehe
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH BAARDZO BARDZO:)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 sty 2004, 15:48

Łza szczęścia

Wysłany: Nie Sty 25, 2004 16:34 Temat postu: Eurowzja.Jaka była?

--------------------------------------------------------------------------------

Witajcie Kochani!
Jak tam Wasze wrażenia po Eurowizji? Musze sie przyznać, że idąc tam nie byłam ogarnięta pragnieniem wygrania preselekcji przez Łzy.Ale podobno apetyt rośnie w miarę jedzenia.Moj urósł do tego stopnia,że w trakcie koncertu zapragnęłam tego tak bardzo, że byłam blisko wytłuczenia wszystkich, którzy wyslyłali SMS-y na innych wykonawców. Byłam dumna z Łez.Ania weygladała rewelacyjnie ( a tak na marginesie to byla jedyną zgrabną wokalistką ) Ale może i dobrze, że nie jadą. Na Eurowizji dobra muzyka nie wygrywa, a mysle, że ani ja ani nikt z Was nie chciałby tej "poeurowizyjnej nagonki" na Łzy.
Nie podobała mi sie jedna rzecz, czyli sprawa z transparentami. Ale i tak sobie poradzilismy. Bylismy najgłośniejsi, a ja w pewnym momencie pomyslałam, ze zabronili podnosić transpareny, ale nic nie mówili o zywych ludziach Mój chłopak zamienił sie w patyk a ja w żywy transparent z "łzowym słońcem" Byłóam szczęliwa, bo Ania zaczęla mi machać, co było oznaką, że widzi, że wszyscy jesteśmy razem z nimi. inni wykonawcy tez patrzyli na moja pierś a co tam..Niech wiedzą kto jest najlepszy i kogo kochamy.

Chciałabym Wam powiedzieć, żer byliscie wspaniali i podziekowac za wspaniałą atmosferę.Ten dzień napewno na długo pozostanie w mojej pamięci między innymi dzięki Wam!!!!

Pozdrowienia dla wszystkich i jeszcze raz DZIĘKUJE Sylwii!!
Całuje!
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 25 sty 2004, 16:03

wiec.... ja, jako niezbyt wielka fanka Eurwizji samej w sobe ciesze sie, ze ŁEzki nie zajely 1 miejsca. ale to, ze wygralo Blue Cafe mnie zalamalo dokladnie. jak zobaczylam stroj Tatiany to rzucilam pewne slowo, po ktorym rodzice mnie ochrzanili, i ktorego nie wypada tutaj cytowac :)

nie lubie tego festiwalu, bo zawsze wygrywa najgorsze gowno, jakie moze byc. bylo naprawde wiele wspanialych, ciekawych piosenek. wygala najgorsza szmira, jaka byla. Łzy tez mialy slaba piosenke, bardzo slaba moim zdaniem (choc chyba w sam raz na ten marniutki festiwal). ale no nie oszukujmy sie, piosenka Łez byla slaba. za to bardzo, bardzo podobaly mi sie piosenki Kiljanowskiego, Radka (Jego bym typowala na Eurowizje, rewelka ta jego piosenka, nawet tata przestal krzyzowke rozwiazywac, tak sie zasluchal). naprawde swietny kawalek mialy dzieczyny z Sistars. na moje jest to dowod, ze muzyk hip - hopowy nie znaczy koniecznie ktos, kto nie potrafi spiewac, wiec drze sie do mikrofonu. dziewczyny (i ten facecik) naprawde pokazaly klase. dobra byla piosenka zespolu goya "all my senses", bardzo mi sie podobalo "nick of time" rozynka. osobiscie nie przepadam za ala jjanosz, ale miala jedna z bardziej eurowizyjnych piosenek. Łzy naprawde tam cieniutko wyszly i naprawde, jest wynikiem zagorzalych fanow, a nie dobrej piosenki to, ze zajeli drugie miejsce. zreszta to samo mozna powiedziec o blue cafe, bo NIE WIERZE ze Polakom podoba sie ta banalna piosenka. szkoda, ze radek nie wygral....

natomiast kompletnie nie wiem co tam robila Ostrowska.... czasy swietnosci Lombardu za nami, niestety!! pora odejsc, Pani Ostrowska!! natomiast mieszane uczucia wywolal zespol Planeta. ciekawy wizerunek sceniczny, piosenka MOMENTAMI mi sie podobala, ale w przebojach jedynki sie pokazali jakis czas temu :)

zastrzegalam sie, ze nie wysle ani jednego smsa na nic, bo nie lubie festiwalu. stalo sie, wyslalam smska na Łzy, mimo slow Orzecha ze mamy glosowac na piosenke, nie a wykonawce :D jakbym glosowala na piosenke bym wyslala na pocztowke z avignon Radka... ale coz, Radek jak na razie nie mawiernego fan clubu, co bedzie na niego smski wysylal, wiec nie ma wilekich szans. ale zachwycil mnie po prostu.

co nie zmienia faktu, ze nie cieszy mnie to, ze Łży tam startowaly. jednak wystartowaly, i zagraly. dla Adama..... Adam, wracaj nam do zdrowka, ciesze sie, ze dobrze sie czujesz :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania Radziszewska
Członek FFC

Postautor: Ania Radziszewska » 25 sty 2004, 16:04

Kocham was, naprawde, bardzo was kocham!!! Bylo was slychac, wasze wspaniale okrzyki "Lezki". Widzialam tez paru z was!! Kocham was, jestescie poprostu

"THE BEST"
nie igraj z ogniem bo sploniesz...
nie wlaz w moje zycie gdy nie zaprosze bo zatracisz sie w swojim...
nie mow o mnie bo zapomna mowic o tobie...
...bad bad girl.... (z takim niewinnym spojzeniem dziecka :P)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 25 sty 2004, 16:42

to ja napiszę kilka słów, przede wszystkim żebyście wiedzieli że żyję :D o 13 bło mi dane dopiero dojechać do domku, na szczęście w pociagu było ciepło...
Z transparentami sprawa wyglądała tak, że bło ich dużo i wykłóciliśmy isę o to żeby je wnieść... ale potem Sylwia powiedziała że lepiej żebyśmy pod scena robili zamieszanie niż stali z tyłu i trzymali te transparenty... więc był chyba tlyko jeden...
I tu do Cienie, Ty nie mogłaświdzieć Frzza bo go nie było... to był Iwan :D ja nie rozumiem czemu ich mylicie... :D
Ania była rewelacyjna :D chodzi mi o występ i o spotkanie potem... ciekawe czy było pokazane jak nam Ania machała ze sceny :D a potem to wiecie było rewelacyjnie... szampanem uczciliśmy 2. miejsce ;) i usłyszeliśmy Julkę w ywkonaniu a'capella. I krówki-mordoklejki byly i jedna mi została jeszcze :D
no to na razie tyle.. więcej jak ise wyśpię... bo nie spałam tak porzadnie od 36 godzin :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."

Wróć do „Łzy”