Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 26 sty 2004, 22:27

no iwonka:Phehe zajefajniscie bylo szkoda ze nie moglam jechac:( ale widzialw tel jak pieknie spiewacie:PP:Phehe:******super super:]
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 26 sty 2004, 22:35

Ally nie ma blond włosów ;)

wiem, napisałam, ze z długimi włosami.. ;) bo oprocz Ally nie widzialam nikogo z FFC przy barierkach z długimi wlosami.

swietna relacja, Mariku :) kolejna, z ktora coraz bardziej zaluje, ze mnie tam nie bylo, bo coraz bardziej odkrywam, jak tam swietnie mieliscie..
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 26 sty 2004, 22:38

iwonka
" i pokazałam fakiu (czy jak to sie tam pisze;P)

a to ty pokazałaś fakiu :wink:
jestes niezła iwonka...dobrze , ze cie nie wywalili ze studia :wink: :twisted:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 26 sty 2004, 22:40

no tak a Marik jak zwykle z telefonem :twisted: Carti już mi opowiadał jak ciągle coś pisałaś we Wrocku i teraz tu. nie mam już żadnych wątpliwości. myślałam ze tylko ja mam bzika na punkcie telefonu, pomyliłam sie. To Marik jest mistrzem telefonów komórkowych :twisted:
P.S Iwonka Mari co Wy mnie obgadujecie za plecami, jeszcze sie spotkamy to sie z Wami policze :wink: KW :-***
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 26 sty 2004, 22:42

Iwonko przepraszam, ale ja nawet nie pamietam czy do kibla napewno poleciałamz Olcią... :roll: :lol: tak myślałam ze to Ty byłaś, ale czy na 100 % to nie byłam pewna...do komórki to ja naprawdę później ją schowałam, tylko na początku pisałam sms-y że zyję!! NAPRAWDĘ!! ahhh... zaraz sieposypią komentarze że ja maniaczka jestem ;)
Narcyzku no spałyśmy razem ;-) nawet pozwoliłas mi isę od Cebie przytulić ;) nie pamieasz tej krótkiej chwili kiedy ledwo zamkęłam oczy a już kazali na wysiadać bo postój był :lol:
no dobra, bez skojarzeń, też wole facetów :D
Mi po spotkaniach z FFc i Łzami najbardziej później pasuje tej śląskiej gwary... później jeszcze jakiś czas zaciagam po ślązacku ;)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 26 sty 2004, 22:44

Jejku zajebiste sa te wasze relacje ...... Jak ja wam zazdroszcze tak bardzo chcialam wtedy byc z wami malo do tv nei wlazlam :lol:
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 26 sty 2004, 22:46

eh.. chyba za duzo osob mnie widzialo.... dzis kolega, ktorego spotkalam w autobusie zrobil mi niezly obciach...

on (na caly autobus): aska... czy ty przypadkiem nie bylas w niedziele w tv?
ja: cicho badz!!!!
on: WIDZIALEM CIE!!!!!!!!

heh... niektorzy nawet zastanawiaja sie, czy nie dalam w lape kamerzyscie :D
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 sty 2004, 23:25

mloda.jg pisze:no a poza tym brakowało mi Szczecina (Cieniu nie przjmuj się połaczenie mało mnie kosztowało, choć głupia mogłam z Tobą pogadac... :/ i ćśśś... nie mów Pajonkowi co ja napisałam :D ale ona w czasie telefonu jak sie z Tobą rozłączyła powiedziała jeszcze do Ciebie "chcesz z kimś gadać? o z MArikiem? Cieniu??" i kazała mi wysłać sms-ka ;) :(

Hehe jestem ciekawa czy Pajonk coś z tego pamięta :P :wink: Dziękuję za smska Marik ;*
No i jak Pajonk :?: Pamiętasz o czym gadałyśmy :twisted:
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 26 sty 2004, 23:36

hmmm............... sobota....

no wiec tak było fajnie ( wiem wiem jak zwykle jestem elokwentna i rozgadana ;p)
zaczne od poszukiwania kijków do transparentu 15 min przed wyjściem <młotek> jeden był gotowy(używany do mycia szyb :D), ale drógiego brak :( zaczełam walczyć z mopem i odkrecac śróbki, ale niestety mop był silniejszy a śróbki zardzewiałe :( no to łaziłam po całym mieszkaniu i szukałam czegokolwiek ("mama może to" " przecież to odkurzacz" "no to co" ;p)
Jakimś cudem zamiast rury jednak znalazłam listewke na balkonie :DDD. Czesałam sie w expresowym tempie i musiałam biec do autobusu aby zdążyć, w metrze byłam o 17.40 po 2 min. przyjechała Ninona z Mamą i zaraz pojawiła sie Ciastko. Potem już tylko tramwajem pod telewizje ("wysiadamy?" "chyba tak napisane telewizja" "ale moze to podpucha" ;d) gdzie przed wejściem czekaj Forest dobrze przygotowany (5 butelek szapmana) o 18.30 do budynku wpadło FFC. Rany ale zamieszanie. Czułam sie jak czubek :/ ale i tak było super :D. Potem nie chcieli nas wpuścić :/ i musieliśmy stać i pilnować wejścia a było zimno brrrrr. No i poznałam Iwonke :***. Potem zaczeliśmy im spiewać najpierw Julie i Opowiem wam jej historie ale nawet to nie poskutkowało. Może sa przyzwyczajeni :P w kążdym razie kazali nam sie usiczyć i tyle :/ Transparenty oddaliśmy jakiemuś facetowi ("a gdzie nasze transparenty" "jakiś facet wzioł" "ale nie ma go a ja je gwizdneli" :p) O 19.30 nas wpuścili ("o jak ciepło") i Syliwa kazała zabrac transparenty lezące pod ściana "weźcie te szmaty" ;p "jakie szmaty to nasze piekne transparenty" :d) i poszliśmy do studia. Oczywiście nie obyło się bez walki o nie bo zasłaniaja kamery/są kolorowe/a babcia nie ma wąsów ;d ale jakos sie udało. Postawiliśmy je pod ściana i czekaliśmy na program. Było
zarąbiścieeeeeeeeeeeeeeeeee
skakalśmy, wrzeszczeliśmy ("łezki łezki łezki" -- "NIE ŁEZKI TYLKO ŁZY" :DDD ), śmialiśmy sie, bawiliśmy na całego "o moja ręka jest w tv" " o moja też " :P i lataliśmy przed kamerami <B>("o kamera" "teraz?" "nie jeszcze nie" "o już jedzie, dawaj" "raz dwa trzy hop" [/B]aaaaaaaaaaaaaa ;ddd byłam w tv Iwan :***********) może mnei ktoś widział ("aniaaaaaaaaa byłam w tv" "igaaaaaaaaaaaaaa ja wiedziałam że to ty" :PPP)
w przerwie poszliśmy robic zdjecia. Gulczas 5E ("czemu głosujecie na łzy a nie na ostrowska?" "yyyyyyyyyyy możemy zdjęcie :D " , Tatiana 3E (cena malała :p) i Sistars (darmówka ;p)
Potem ogłoszenie wyników

miejsce II ......................................... zespoł ŁZY

yeachhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

:DDDDDDDDDDDDDDD

we are so happyyyyyy

Potem było spotkanie z zespołem :) sesja zdjeciowa.
aaaaaaaaaa pstryk pstryk pstryk ;d
Ania jedząca krówki pstryk pstryk ("33 zdjecia i w końcu mam to jak Ania je!!!!!!!!!!!!!!!" - Forest) no i szampan ("w końcu udało nam sie upić anie ;p") i Julia a capella ("ty ty ty mnie nie kochasz") aaa było cudnieeeeeeeeee i autrografy na skarpetach ("o takie jak miałam w teledysku")
Niestety trzeba sie było już żegnać...... :(
I przekonywać Iwana że nie jestem zła :***

dziekuje :*
* zespołowi za cudny wystep, spotkanie, mozliwosc poznania FFC i Julie
* Sylwi za to że mogłam tam być
* FFC za cudowna zabawe (oby wiecej takich)
* Ninonie za transparent :)
* Iwanowi za lot w chmurach ;p
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 26 sty 2004, 23:53

tam od razu upiła... Ninona... no co Ty... poprostu Ania sie"troszkę" rozluźnila w naszym towarzystwie... ale była kochana... taką chciałabym jazawsze widzieć... miała taki fajny humor... nawet Forest jej go nie zepsół ;) (Ania na widok Foresta: "o nie to znowu Ty? odejdź ! precz ode mnie !! " :D )
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 27 sty 2004, 1:02

oj wiem wiem :D że nie upiła..ale to tak fajnie brzmi :D hehehe
Obrazek
Awatar użytkownika
alita
Kontaktowanie:

Postautor: alita » 27 sty 2004, 2:56

Qrczę, tak wam zazdroszczę, tesh chciałabym być w studiu w sobotę, ale ode mnie (Zielona Góra) do Warszawy to cała Polska do przejechania... :(
marigell

Postautor: marigell » 27 sty 2004, 10:35

No to teraz ja ......... żeby nie było, że nie napisałam ............ 8)

Jak już wszyscy wiedzą do autobusu dotarłam spóźniona ............ ale to przez ten dziwaczny dworzec w Katowicach i tajne przejścia których nie umiałam znaleźć.

Wsiadłam do autobusu i usadowiłam się koło Pani Prezes ............ przepraszam ale prawie całą droge leciałam i na powitania nie miałam siły ... zresztą "Czesc" wystarczyło :twisted: . Podróż mineła bardzo miło ja akurat głównie gadałam z Syriel no i Sylwia była bardzo ciekawa "a o czym Wy gadacie?" hienie ... opozycja to opozycja 8) ... później również do rozmowy dołączyła się niebieskooka i Iwona, która zaczeła gadać właśnie o bezpłodnych co to fajnie mają. Co tam dalej .....................no właściwie to już wszyscy wszystko napisali ..................Nie będę się powtarzać. W Makdonaldzie też siedziałam przy romantycznym stoliku jak to ladnie Doda określiła. :twisted:

No i z małą pomocą pewnej Pani dojechaliśmy do tego studia ......Tam poznałam kilka nowych osób no i w końcu poznałam największego kujona :twisted: .................

Przy barierkach stać nie musiałam tylko se od razu weszłam ................. I pilnowałam transparentów i słuchałam śpiewów FFC 8) ............................i także poprosze w końcu o wyjaśnienie kto to jest ten wujek??????????????????????????

Jak wygladał sam koncert to już też większość opisała wiec sobie tego oszczędze ........... transparenty były 3 w górze jakby ktoś nie wiedział w tym jeden osobiście trzymałam .............. no i koniecznie następnym razem trza nożyczki zabrać do studia .........Srebrnej sukienki jeszcze nie mam :twisted: ...........Doda nie zapomnij :> no i jak już wiecie Kamel nam przerwał podziwianie zasłon "Tyyy! Kamel koło Ciebie przeszedł" hieheie ...... BluCafe wygrało ..... Łezki na 2 z czego się bardzo ciesze :) ..............

Potem było spotkanie przy szatni ....... i "Ania była taka fajna" :twisted: pożegnanie i powrót .....i znów dziwne rozmowy o kaszankach i stanikach (idę się pociąć :lol: ) ....I dziwne hamburgery ....no i na koniec dali mi się trochę przespać ....... Syriel obudziła mnie w Katowicach ......... Reszta pożegnań i udałam się w poszukiwaniu samochodu, który udało mi się znaleźć ............ no i o 6 byłam już w domku ............Chyba nie musze mówić, że od razu udałam się spać ..............

No i jak już wszyscy dziękowali to ja też podziękuje FFC za zabawę a w szczególności za rozmowy i zespołowi za możliwość bycia z Nimi.

No i koniec relacji.

Dziękuje za uwagę

Jak se coś przypomnę to dopisze

PS. A te duże odstępy to po to by relacja dłuższa wyszła :twisted: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 27 sty 2004, 10:50

hehehe... umieram ze smiechu.... relacje są genialne :>... Moja już niebawem... czekajcie cierpliwie :twisted: :>...

ps. Sara to żeś sie wysiliła :twisted:
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 27 sty 2004, 10:51

ooo niemożliwe, co moje piękne oczy ( zmuszone :P) były zobaczyć :D
Marigell napisała relację i to d ł u g ą ; p
hehehe
Ale za tego kujona to Ja Ci kiedyś coś zrobię :D

A czy ty wiesz ze trzymałas mój transparent????
Obrazek

Wróć do „Łzy”