Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 30 sty 2004, 21:39

Ja spodziewałem si.ę żę Blue Cafe pojedzie bo są bardzo promowani w TVP 1, podobnie jak Łzy (stąd 2 miejsce, zresztą małą różnicą)

hm, co do BC się zgodze, sa bardzo promowani i faworyzowani przez TVP.. ale Łzy? wrecz przeciwnie, moim zdaniem..
Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 30 sty 2004, 22:25

Vampirzyca pisze:
Ja spodziewałem si.ę żę Blue Cafe pojedzie bo są bardzo promowani w TVP 1, podobnie jak Łzy (stąd 2 miejsce, zresztą małą różnicą)

hm, co do BC się zgodze, sa bardzo promowani i faworyzowani przez TVP.. ale Łzy? wrecz przeciwnie, moim zdaniem..

Chyba nie chcesz powiedzieć, że Łzy ostatnimi czasy nie były, może nie tyle co promowane ale, że nie były w TV pokazywane? Zespół często gościł w różnych programach, co właściwie promocją jest samow sobie. No może się mylę... Z Twojej wypowiedzi wynika , iż Łzy były asbsolutnie nie reklamowane z czym się zgodzić nie mogę. Nie można powiedzieć, że BC miało specjalne przywileje przed EW. Ja przynajmniej tego nie zauważyłem.
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 30 sty 2004, 22:25

No cóż każdy ma co do "Julki" swoje zdanie :D.
A co do Wilków to też lubię "Aborygena" i "Kiedy nie ma już nic" :D.Stare Wilki rulezzz :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
darka

Postautor: darka » 30 sty 2004, 22:35

darka pisze:..."Aborygen" ...

"...Aborygen, Aborygen... niech tańczy na niebie..."
Genialny kawałek jak i cały album "Wilki" :wink:
[/quote]
O widze jak fajnie, zę u tutaj tez sa fani Wilków :] Bo u nas w stadku to tesh baardzo duzo osob lubie Łzy i jeszcze Myslovitz nasze trzy zespoły i jeszcze nirvana :]
"... jest światło, które pali sie zawsze i wszędzie..."
"...i to ja jestem stąd i to jest moje miejsce i to jest mój dom..."
Awatar użytkownika
darka

Postautor: darka » 30 sty 2004, 22:37

hm, co do BC się zgodze, sa bardzo promowani i faworyzowani przez TVP.. ale Łzy? wrecz przeciwnie, moim zdaniem..[/quote]

Wasnie ze były promowane dlatego, ze właśnie tam najczesciej slysze, albo słyszałam Julie..
Awatar użytkownika
darka

Postautor: darka » 30 sty 2004, 22:40

ciacho pisze:No cóż każdy ma co do "Julki" swoje zdanie :D.
A co do Wilków to też lubię "Aborygena" i "Kiedy nie ma już nic" :D.Stare Wilki rulezzz :D

Oj coraz bardziej Cię kocham :D
"... jest światło które pali się zawsze i wszedzie, siła która budzi nas do zycia..."
a to skąd?wiesz?:
"..gdzie jest mój dom?lato wybuchło miłości i biegli odtąd jaak biae szalone konie..."??
Nasz hymn przewodni :] oprócz kiedy nie ma juz nic :P
Mogłabym to naokrągło śpiewać :P
Oooo i jeszcze pozytywka <lol>
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 30 sty 2004, 22:48

Tomas(J.W.P) pisze:Chyba nie chcesz powiedzieć, że Łzy ostatnimi czasy nie były, może nie tyle co promowane ale, że nie były w TV pokazywane? Zespół często gościł w różnych programach, co właściwie promocją jest samow sobie. No może się mylę... Z Twojej wypowiedzi wynika , iż Łzy były asbsolutnie nie reklamowane z czym się zgodzić nie mogę. Nie można powiedzieć, że BC miało specjalne przywileje przed EW. Ja przynajmniej tego nie zauważyłem.

nie mowie, ze nie były pokazywane w TV. stwierdzam tylko, ze TVP ich nie promowało. a Łzy były w Rowerze Błazeja czy w KCH - ale tak samo, jak cała 15.

a wiadome bylo juz wczesniej, ze BC ma 'kontakty' z TVP. chocby obecnosc "love song" w 30tonach.. ktore wg mnie w ogole nie sa wiarygodne i tworzone nie wiem wg czego.. no i to, ze np. radia bardzo czesto grały 'love song', a 'julii' nie slyszalam w ogole..
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 30 sty 2004, 22:58

"..gdzie jest mój dom?lato wybuchło miłości i biegli odtąd jaak biae szalone konie..."??

No to banał,przecież to "Beniamin" :D
Fajnie,że w stadku lubicie Łezki i Myslovitz.

A co do BC.Od dawna wiadomo,że telewizja promuje ich tak samo jak rok temu Ich Troje.Dlatego ja mam do TVP uraz i nie trawie tej stacji jako instytucji :DZresztą nie jest to jedyny powód mojej niechęci do TVP,generalnie ta stacja jest zakłamana.TVN rulezzz :D
Awatar użytkownika
alex_fan

Postautor: alex_fan » 31 sty 2004, 1:55

Witam wszystkich!
Jak po nicku widać, chyba wiecie, kto był moim faworytem (raczej faworytką) w polskich eliminacjach eurowizji. Wpadłem tu tylko na chwilę, żeby pogratulopwać wam drugiego miejsca. Moim zdaniem całkiem niezasłużonego. Łzy są dla mnie zespołem, w którym najbardziej dopasowana jest nazwa. Śpiewają tak depresyjne piosenki (nie wiem jak inne, bo znam tylko trzy), że po ich wysłuchaniu naprawdę chce się płakać, albo skoczyć do Wisły. Nie podobał mi się też występ Łez (czy tam Łzów) na Eurowizji, ale uważam, że gdyby udało się wam jakimś cudem przegłosować Bule Cafe, osiągnęlibyście w Turcji znacznie więcej.
Zresztą sami dobrze wiecie, że te wyniki to była próba, czy Blue Cafe, czy Łzy mają wierniejszych fanów. Inni odpadli przed koncertem bo TVP tak promuje te dwa zespoły, że nawet jakby jakiś Presley wystartował, to nie miałby szans. Ostatnio co się włączyło publiczną, to albo wywiad z Blue Cafe, albo nominacja Łez do Telekamery (z tym to już przesadzili).
Wiadomo wszem i wobec, że w TVP to wygrywa tylko Blue Cafe, Łzy i Garou, na Polsacie Flinta, a na TVN Michał Wiśniewski.
Żeby tylko nie krytykowac, powiem, że stronkę macie naprawde niezłą, nie wiem czy nie najlepszą ze wszystkich polskich zespołów.
Trzeba tylko kibicować, żeby to całe Blue Cafe (nie odnieśliście wrażenia że ta cała Tatiana śpiewa jak żaba) zajęło wysokie miejsce i za rok w finale zaśpiewa ALEX !!!

I jeszcze jedno, życzę szybkiego powrotu do zdrowia jednemu z członków Łez, bo ostatnio chyba miał jakieś problemy z sercem. Niech szybko wraca do zdrowia.
Do finału za rok... wtedy już na pewno Łzy albo ALEX !!!!! A ja myślę, że ALEX, choć i wam życzę powodzenia!
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 31 sty 2004, 10:02

alex_fan pisze:Łzy są dla mnie zespołem, w którym najbardziej dopasowana jest nazwa. Śpiewają tak depresyjne piosenki (nie wiem jak inne, bo znam tylko trzy), że po ich wysłuchaniu naprawdę chce się płakać, albo skoczyć do Wisły

Widzisz....sam napisałeś, że znasz tylko 3 piosenki....radzę posłuchać więcej....Oczywiście Łzy mają piosenki, które moga dołować....moga smucić...ale jak widzisz.....mają też takie piosenki, które sie ludziom podobają i są zaliczane do tych wesołych - przykładem "Julia", "Ja nie lubię nikogo", "Narcyz się nazywam". Swoją drogą ciekawa jestem jakie to Ty 3 piosenki ich znasz.... :roll: I pamiętaj...nie można oceniać zespołu po 3 piosenkach.....bo możesz się mylić....i to bardzo...i nie mam tutaj tylko na myśli Łez...

alex_fan pisze:albo nominacja Łez do Telekamery (z tym to już przesadzili).

A tutaj dlaczego przesadzili? Bo mi sie wydaje, że to Ty lekko przesadzasz.... :roll: Łzy osiągnęły w tym roku bardzo dużo.....wydali bardzo dobrą płytę, która osiągneła Platynę, wygrali festiwal w Opolu z piosenką "Oczy szeroko zamknięte", piosenka ta stała się jednym z najlepszych piosenek tego roku....i Ty uważasz, że przesadzili nominacją do Telekamer...... :?

A tak w ogóle to zawsze fan kibicuje swojemu faworytowi...i broni go....bo to własnie jego słucha...ale poptrz też na to z innej strony.....
Alex dostała szansę występu na WORLD IDOL....czy ją w pełni wykorzystała? Dla mnie nie....zaśpiewała piosenkę....która wiele nie osianeła.....to prawda...ma dziewczyna głos....i mogła go lepiej wykorzystać....W IDILOU śpiewała o wiele lepsze piosenki niż tą z którą chciała podbić świat.....
Poza tym...nie osiągneła tam zbyt wiele.....więc czegoż można było sie spodziewać po głosujących w polskich eliminacjach do Eurowizji....społeczeństwo polskie to wzrokowcy.....nie poradziła sobie tam....doszli do wniosku, że nie poradzi sobie róznież tutaj....
Nie powiem...piosenkę miała fajną...i typowo na Eurowziję....bo sama sie przy niej ubawiłam w studio :wink: skacząć i kibicując Alex tak jak innym....
Ale Alex jest jeszcze młoda.....musi poczekać kiedyś przyjdzie na nią czas....a ja mam wrażenie, że chciałaby za szybko dużo osiągnąć....
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 31 sty 2004, 11:55

Moim zdaniem całkiem niezasłużonego.

Nie rozumiem dlaczego niezasłużonego! :? ŁZY tyle lat próbowały się przebić i wkońcu się im udało!

Śpiewają tak depresyjne piosenki (nie wiem jak inne, bo znam tylko trzy), że po ich wysłuchaniu naprawdę chce się płakać, albo skoczyć do Wisły.

Znasz tylko 3 piosenki a potym nie ocenia się artystów!

Nie podobał mi się też występ Łez (czy tam Łzów) na Eurowizji, ale uważam, że gdyby udało się wam jakimś cudem przegłosować Bule Cafe, osiągnęlibyście w Turcji znacznie więcej.

Zapewne nie podobał Ci się występ ponieważ z Ani głosem nie wszystko było ok.

Zresztą sami dobrze wiecie, że te wyniki to była próba, czy Blue Cafe, czy Łzy mają wierniejszych fanów.

Nie zgodze się z tym. Z tego co widziałam to większość fanów nie chciało aby ŁZY pojechały na EUROWIZJE. Poza tym uważam że nie tylko fani BC głosowali. Mojej mamie także podobała się piosenka bo lubi zespół (nie zagłosowała bo bym udusiła :wink: )To nie była próba fanów.

Inni odpadli przed koncertem bo TVP tak promuje te dwa zespoły, że nawet jakby jakiś Presley wystartował, to nie miałby szans. Ostatnio co się włączyło publiczną, to albo wywiad z Blue Cafe, albo nominacja Łez do Telekamery (z tym to już przesadzili).

Nie zauważyłam aby promowano ŁZY. Owszem akurat przed EU to były często pokazywane ale bez przesady. Nominacja była jak najbardziej zasłużona. Zespół gra od 8 lat i wkońcu został zauważony!
[/b]
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
darka

Postautor: darka » 31 sty 2004, 12:24

ciacho pisze:

No to banał,przecież to "Beniamin" :D
Fajnie,że w stadku lubicie Łezki i Myslovitz.

Ech a już myslam, ze nie zgadniesz mego Beniaminka..:( wrrr! ale poczekaj wymyśle coś trudniekszego.. zaraz idem se wirtualny gramofon wączyć? a tak na marginesie. widziałeś oficjalną stronke jaka zadupista grafika?! jeee jak nie to se wejź tylko tak mi gupi reklamować.. to nie podam adresu na razie... chyba, zę nie wiesz??:P
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 31 sty 2004, 13:40

Śpiewają tak depresyjne piosenki (nie wiem jak inne, bo znam tylko trzy), że po ich wysłuchaniu naprawdę chce się płakać, albo skoczyć do Wisły.

nie rozumiem, jak mozna oceniac zespol znajac tylko 3piosenki? nie mowie tu akurat o Łzach, tylko ogolnie.. to bez sensu. zwłaszcza, jesli Zespół nagrał kilka płyt i tych piosenek naprawde jest mnóstwo.. są dołujące, smutne.. ale są też wesołe, poprawiające nastrój..

Zresztą sami dobrze wiecie, że te wyniki to była próba, czy Blue Cafe, czy Łzy mają wierniejszych fanów.

to jest dla mnie smieszne :roll: Blue Cafe chyba nawet nie ma zdeklorowanego Fan Clubu, przynajmniej na stronie ani na płycie nie jest nic o tym napisane.. i przeciez w Polsce nie mieszkaja tylko Fani Blue Cafe i Łez.. głosowali tez inni ludzie, społeczenstwu widocznie bardziej podobała się 'love song'.. a po okrzykach FFC Łez na eurowizji mozna wywnioskowac, ze to Łzy maja wierniejszych fanow.. ktorzy przejada dla Nich cała Polske i sa z Nimi mimo wszystko..

Inni odpadli przed koncertem bo TVP tak promuje te dwa zespoły, że nawet jakby jakiś Presley wystartował, to nie miałby szans. Ostatnio co się włączyło publiczną, to albo wywiad z Blue Cafe, albo nominacja Łez do Telekamery (z tym to już przesadzili).

przeszli Ci, ktorzy mieli najlepsze piosenki. bo kto wczesniej słyszał np. o Januszu Radku? albo kilku innych zespolach..

a nominacja do Telekamery była przeciez ogromnie zasłuzona! i wg mnie powinni tę telekamerę otrzymac. zrobili bardzo duzo w mijajacym roku.. Opole, wydanie płyty, złota płyta, platynowa etc..
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 31 sty 2004, 20:19

Nie chce tu nikogo urazić,ale Alex na światowym Idolu wyglądała jak zombie.Z takim wyglądem wiadomo było,że nie odniesie sukcesu.Piosenke miała fajną tam,pokazała ta piosenka jej wokalne możliwości,a,że nie wygrała...hmm...możliwe,że przez brak gustu europejczyków :D.
Darka,znam stronę Wilków,ale powiem,ze wolałem poprzednią na której było więcej rzeczy,jak choćby dział z tekstami piosenek.Ale ta wersja graficznie jest spoks.Pozdro.
A moze mnie ktoś uświadomić które miejsce miały Łzy na telekamerach,jakoś mnie ten festiwal ominął i nawet nie pamiętam miejsca Łezek :/ (ale obciach :D )
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 31 sty 2004, 20:37

ciacho pisze:
A co do BC.Od dawna wiadomo,że telewizja promuje ich tak samo jak rok temu Ich Troje.

To prawda! I w sumie to się nie zdziwię jak Blue Cafe weźmie udział w programie typu "reality show" czyli ..."Jesteś jaki Jesteś 2" zmienone ewentualnie na "Jestem jaka jestem 2" z udziałem TAtiany.....ale obciach by był... :twisted: :twisted: :twisted:

Wróć do „Łzy”