"NIE CZEKAJ NA JUTRO"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 25 maja 2003, 17:05

Ale granie nowych kawałkow na koncertach to bardziej jest forma promocji, aby zachecic osoby które przyslży na koncert i niekoniecznie znające muzyke zepsołu na zakupienie nowego albumu... bo oczywiste jest ze "starzy" fani i tak kupią płytke :)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 25 maja 2003, 18:27

Ghrave pisze:Ale granie nowych kawałkow na koncertach to bardziej jest forma promocji, aby zachecic osoby które przyslży na koncert i niekoniecznie znające muzyke zepsołu na zakupienie nowego albumu... bo oczywiste jest ze "starzy" fani i tak kupią płytke :)

to tez...
ale uwierz Gosiu...słyszałas "oczy.." słyszałaś "winogrona.." i widziałaś okładke...a ja Ci mówie ze to bardzo mało i jeszcze wiele rzeczy Cie zaskoczy na tej płycie...ne masz co rozpaczać :)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 maja 2003, 19:31

Mała___ pisze:Znam "Oczy..." i "Słodkie Winogrona", wiem jak wygląda okładka, znam tytuły i troszkę jestem zła

To po co ściągałaś sobie Winogrona? Po co czekałaś aż załaduje się zdjęcie okładki? Po co czytałaś tytuły? :twisted:
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 25 maja 2003, 22:48

Justysia, to juz tak jest... nie chcesz nic wiedzieć, ale kiedy ktoś Ci cos pokazuje nie sposób odmówić ;)
...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 25 maja 2003, 23:53

Wczoraj na koncercie w Nysie widziałam juz całą płytę... :D nawet miałam ją w ręku, zeby sobie pooglądać :P moim zdaniem jest fajnie zrobiona...zdjęcia członków zespołu też są bardzo ładne...
Może i trochę jestem zla, że wiem już dużo o tej płycie, ale wciąż czekam aż dostanę ją w swoje rączki... :lol:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 26 maja 2003, 2:46

Czasami też jestem wsciekła, że wiem tyle o płycie bo nie będzie az takiej niespodzianki... Ale tak jak już pisałam to przywilej bycia na forum...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 26 maja 2003, 2:52

Jestem zła, że wiem dużo o płycie... ale oczywiście kupię płytę...

Jesoos napisał:
[quote]ale uwierz Gosiu...słyszałas "oczy.." słyszałaś "winogrona.." i widziałaś okładke...a ja Ci mówie ze to bardzo mało i jeszcze wiele rzeczy Cie zaskoczy na tej płycie...ne masz co rozpaczać [/guote]
Myśle podobnie jak Ty, ale wiesz... Skoro wiem tyle to... Hmm... A może... E nie jednak masz całkowitą racje :)

Justysiu wiesz... Gdybym wiedziała, że to rysunek okłdki i to są tytuły to napewno bym nie czekała :P Ale skąd ja miałam wiedzieć, że ta strona to akirat to :P Otworzyło się to czemu mam nie obajrzeć? Czemu nie przeczytać? A teraz żałuję, bo gdybym nie czytała i nic to miałabym niespodziankę taką prawdziwą... :P hehe...
Ale i tak to wkurzenie na sama siebie jest mniejsze niż radocha z tego, że płyta premiera płyty już tuż tuż, że niedługo ją dostanę, że usłysze piosenki wszystkie, dotknę ją, pooglądam zdjęcia i w ogóle :P To jest coś niesamowitego, nawet nie umiem tego nazwać...coś ach...no suuuuuper...a nawet dużo, dużo więcej niż super :P Sami wiecie , bo znacie to uczucie :) boshe czemu 5 tak daleko????

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 maja 2003, 2:56

A ja nie jestem zła... Bo pare miesięcy temu dostałam kilka tekstów, które będą na płycie.... Czy też były mi czytane przez telefon... Jeszcze takie "świeże"... W nocy.... I pamiętam, że przy jednym bardzo się wzruszyłam... Wręcz popłakałam.... Więc teraz nie mogę się doczekać aż w koncu będę mogła posłuchać tą płyte... I usłyszeć teksty... Zobaczyc jakie zmiany przeszły... I czy równie dobrze brzmią z muzyką.... Tak... Nie jestem zła... Wręcz przeciwnie.....
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 26 maja 2003, 23:47

Ja wcale nie jestem zła, że wiem co nieco już o płycie :smile: Jestem pewna, że jak już będę miała płytke to zaskoczy mnie ona wiele razy :wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 maja 2003, 0:28

Mi w sumie tez nie przeszkadza ze wiem duzo... bo w sumie co tu do przeszkadzania :D :P
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 27 maja 2003, 5:06

To "mój pierwszy raz" gdy oczekuję na płytkę Łez, ale nie przeszkadza mi to, że tyle już wiem o NCzNJ.....Chyba nawet to wszystko co wiem bardziej zaostrza mój apetyt na nową płytkę, ale czy sie nie zawiodę ???........
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 27 maja 2003, 5:35

A ja tak troszku z innej beczki-przegladalem dzis allegro i wiecie co na nim zobaczylem???? Nowa PLYTE LEZ!!!!!! Mam pytanko-przeciez jej nie ma jeszcze w sklepie-czy mozna z "zapasem se tak wystawiac" ??? Tzn w sumie aukcja sie zakonczy 5 ale nie jest to lekka przesada (a moze to nazwac jaja :evil: ) ze takie cos ma mejsce???? A propos kto nie widzial okladki ma okazje ja zobaczyc w duzej formie :P
Podaje link;

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=13563302
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 27 maja 2003, 18:52

Hmm. troszkę dziwne... ale fajnie że zamieścili tam więsze zdjęcie okładki... jest taka ładna :) Pozwoliłem je sobie tutaj zamieścić :) ...

Obrazek
...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 28 maja 2003, 0:49

Własnie ja tez dziś natknęłam sie na Allegra na nową płyte Łez i mocno się zdziwiłam....
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 maja 2003, 0:58

Hmmm sprzedaje ja niejaki: jacekczekaj (to nick oczywiście)... ciekawe skąd ją ma.... coś mi tu pachnie nielegalnością...

Wróć do „Łzy”