Nysa.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Nysa.

Postautor: AGANIESZKA » 26 maja 2003, 15:06

WITAJCIE nazywam się agnieszka i jestem poraz pierwszy na tej stronie :lol: chciałabym poznać i korespondować z ludzmi słuchającego tego super extra fantastycznego zespołu jakim jest łzy! :D byłam na koncercie w nysie i było naprawdę nieżle! ania biegała i skakała po scenie,miała świetny kontakt z publiką. pozdrawiam odezwijcie się! :)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 maja 2003, 20:53

Ekhm.... Czy nie można było opisu koncertu dać w temacie o Nysie który już istnieje? :roll:
Mimo wszystko witam..... I napisz więcej :P
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 maja 2003, 0:34

Justysia pisze:Ekhm.... Czy nie można było opisu koncertu dać w temacie o Nysie który już istnieje? :roll:
Mimo wszystko witam..... I napisz więcej :P

Zgadzam sie z przedmówczynią... :P ;)
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

to znowu ja!

Postautor: AGANIESZKA » 27 maja 2003, 1:51

no cuż anka byla ubrana w to samo w czym wystąpiła dziś w rowerze błażeja :) śpiewala piosenki ze strych płyt ale takrze nowości. kiedy ochroniarz byli zajęci jakimś facetem jakaś panna wbiegła na scene i przy zaskoczeniu innych podała rękę ani i zeszła! a ania miała niezłą minkę :? pozdrawiam aga
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 maja 2003, 1:53

Pamietam ze na koncercie w lipcu w Szczecinie był podoby incydent ze na scene wbiegly jakies klijentki... i porbowłą wbiec tez jakis typ, ale ochrona go złapała :)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 27 maja 2003, 21:21

Wiesz Adam...ale naprawdę już jeden jest taki temat...nawet napisałam w nim relację z koncertów...po co zakładać drugi...skoro jeden już jest? Ale to tak na przyszłość...wybaczymy nowej forumowiczce :D
P.S.Tylko sie módlcie, żeby ktoś inny z Nysy nie wszedł i nie założył kolejego tematu...bo wtedy będzie tak jak z koncertem w Gliwicach...kilka tematów... :roll:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 27 maja 2003, 23:47

DZIĘKI ADAŚ ŻE MNIE POPARŁEŚ! I INNYM TERZ ŻE ODPOWIEDZIELI. POZDRAWIAM! PS. NIE SĄDZISZ ŻE NA STRONIE PRZYDAŁ BY SIĘ CZAT? A MOŻE JUŻ ISTNIEJE TYLKO GO JESZCZE NIE ODKRYŁAM?
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 27 maja 2003, 23:50

sory już znalazłam
Awatar użytkownika
screemer1

no bylo bardzo fajnie ;P

Postautor: screemer1 » 28 maja 2003, 8:54

Witam !!! Czesc fani fanki i czlonkowie "Lez". Bylem na koncerciku w Nysie i powiem ze podziwiam ze taka malutka kobieta jak Ania ma tak wielki glos. Studiuje w Nysie zaocznie i powiem wam, ze nasz 40 letni starosta z roku powiedzial "Screemer stary - miales racje Lzy sa zaj.....". PWSZ Nysa pozdrawia Łzy ;P A propos ... troszke szkoda ze Ania byla chora - czekalem na "Opowiem wam jej historię" i slawne wyciszenie a tu.... mikrofon w publike :(. Oszczedzanie gardziolka Aniu - no ale jestes usprawiedliwiona. No i piateczka za stylizowanie sie na lekki gotyk ... to taka moja prywatna pochwala. Aha ... powiem wam ze poznalem ostatnio swietna dziewczyne ... tez ma na imie Ania i uwielbia wasz zespolik.
---------------------------
SCREEMER BNB MEMBER
---------------------------
http://blacknblue.republika.pl
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Re: no bylo bardzo fajnie ;P

Postautor: Małgorzata » 29 maja 2003, 20:09

screemer1 pisze:troszke szkoda ze Ania byla chora - czekalem na "Opowiem wam jej historię" i slawne wyciszenie a tu.... mikrofon w publike :(. Oszczedzanie gardziolka Aniu - no ale jestes usprawiedliwiona.
Tak na początku...witaj na forum :D
Wiesz...nie chcę Cię rozczarować...ale byłam na 3 koncertach (chyba)...i z tego co widziałam...to Ania nigdy nie śpiewała "bo tak kocham...ŻYCIE"...tylko zawsze mówiła coś w stylu:"To wszyscy znamy więc...śpiewajcie razem ze mna" No i mikrofon szedł na publiczność...a Ania dokańczała...wydaje mi sie, że to nie jest wina jej gardełka...i w Nysie nie była...Mimo, że była chora dała z siebie wszystko...i zostało nawet to potwierdzone nie tylko przeze mnie :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Koncerty”