odczucia w zwiazku z nowa plyta :)

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 10 cze 2003, 22:14

...a ja chciałam zauważyć, że płyty nie można nigdzie u nas zdobyć :9 o czym przekonuje sieteraz Paul_Jestem i co mnie troszke dziwi... na tyle sklepów muzycznych w Jeleniej Górze płyta była tylko w jednym i nie wiem w ilu egzemplarzach... ale już jej nie było w poniedziałek, w innych jeszcze nie ma, gdzie nie gdzie wmaiwali Pauli że premiery jeszcze nie było :roll:
Przepraszam, zę się za nią wyżalam, ale wczoraj zdjeździła pół Dolnego Śląska za płytką i nigdzie nie kupiła
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 10 cze 2003, 22:19

niom troszeczkę mnie Mari wyprzedziłaś z tym postem ale to nić. to prawda objeździłam wczoraj wiele dolnośląskich miast i nigdzie nie było. a w niektorych sklepach to mi kit wciskali że premiery nie było albo jest dzisiaj(tzn. wczoraj 8 czerwca/) w jednym kobiete wyśmiałam bo co ona mi tu ściemnia. w sobote mi powiedziała że jest dziś premiera i w poniedziałek to samo. no bez przesady. ale nareszcie dostałam płytkę. i wiecie gdzie????
w hipermarkecie...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 11 cze 2003, 1:41

U mnie w Szczecinie nie ma problemu z kupnem płyty jest wszedzie i duzo :P
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 11 cze 2003, 1:50

Tak samo we Wrocławiu... Nie trzeba ganiać i szukać po mieście płyty ;)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 11 cze 2003, 1:57

A jezeli juz ktos nie moze znalezc to zawsze mozna poprosci w skelpei aby tą płyte sciagneli od wydawcy albo po prostu przez net zamowic :)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 cze 2003, 2:28

JA PROSIŁAM W SKLEPIE ABY MI ŚCIĄGNĘŁA ALE BABKA MA UMOWY Z TAKIMI SKLEPAMI DOLNEGO ŚLĄSKA W KTÓRYCH PŁYTY NIE MA
Awatar użytkownika
paulinka

Postautor: paulinka » 11 cze 2003, 13:45

Christiane pisze:chodziło mi jedynie o to, ze NCNJ jest nagrana dla trochę szerszej publiczności niz poprzednie płyty, ale doskonale to rozumiem i wcale mi to tak bardzo nie przeszkadza, płyta mi się podoba :]

O WŁAŚNIE!trafiłaś w sedno sprawy! to jest ta podgryzająca komercha!to i tylko tyle! Łzy grają przecież nie za darmo i potrzebują kasy ( na sprzęt i takie tam) to logiczne , że ich muzyka się zmienia.taka jest kolej rzeczy.
ale przeżyjemy to i przyzwyczaimy się do troszkę "innej" twórczości Łez.przecież zawsze będziemy ich kochać!

:D
Awatar użytkownika
KaMcia
Kontaktowanie:

Postautor: KaMcia » 11 cze 2003, 19:09

Ja dzisiaj dostalam plyte Łez w prezencie urodzinowym..moze troszke pozno...ale wazne ze mam :D Piosenki sa takie jakie chcialam uslyszec..sa baaaardzo fajniutkie:)
KaMcia
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 cze 2003, 20:14

Ghrave pisze:U mnie w Szczecinie nie ma problemu z kupnem płyty jest wszedzie i duzo :P

Justysia pisze:Tak samo we Wrocławiu... Nie trzeba ganiać i szukać po mieście płyty

ale jednak nie można równać tych miast z Jelenią Góra, Bolesławcem, czy Kamienną Górą... a Ty Paula jak byłaś w Jeleniej nie zaglądałaś do Hipernovej czy Tesco? Choć wiem, że tam dzień po premierze nie było płytek i chyba jeszcze w piatek nie było
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 cze 2003, 20:19

do hepernovej już nie zdąrzyłam wpaść bo mieliśmy mało czasu. dlatego pojechałam do hepiernovej w Bolesławcu.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 15 cze 2003, 0:35

mi teraz zaczela sie bardzo podobac "jak cukierek"! super jest ale w polsce sie nie przyjmie
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 15 cze 2003, 2:45

benektorun pisze:mi teraz zaczela sie bardzo podobac "jak cukierek"! super jest ale w polsce sie nie przyjmie

mówisz jakby gdzie indziej miała większe szanse :twisted:
a cukierek to jeden z moich 4 faworytów :D
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 15 cze 2003, 2:46

:D No to ja nawet nie wiedziałem że jestem taki szczęściaż, kupiłem sobie płytke na koncercie w Chorzowie 07. czerwca i nawet mi nie przyszło do głowy że mogą być kłopoty z zakupem płytki w sklepach.
Płyta jest świetna a czym więcej jej słucham tym bardziej mi się podoba, a dodanie teledysku i prezentacji zespołu to świetny pomysł. Dobrze że na płycie jest odtwarzacz który pozwala posłucha płyty w CD komputera, przynajmniej czytając sobie forum moge słuchać też płytki
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 15 cze 2003, 3:57

Ali3 pisze: Dobrze że na płycie jest odtwarzacz który pozwala posłucha płyty w CD komputera, przynajmniej czytając sobie forum moge słuchać też płytki

Mówisz jakbyś nie posiadał na komputerze czegos takiego jak Winamp albo jakikolwiek inny player (który tej płyty nie rusza -zonk :P)
pozatym pewnie nie zauważyłeś że player ten nie posiada absolutnie żadnych opcji poza 'start-stop'... heh...błogosławieni nieuświadomieni :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 15 cze 2003, 4:06

Jędrzej...... Ma repeat :D

Wróć do „Łzy”