odczucia w zwiazku z nowa plyta :)

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 28 cze 2003, 2:10

W GDYNI BYŁO 40000 LUDU... GDYBY PO KONCERCIE KAZDY KUPIŁ SOBIE PŁYTKĘ.... :lol: TO DO PLATYNKI BY JUZ NIEWIELE BRAKOWAŁO...
TYLKO KARINA PO SPRZEDANIU TAKIEJ ILOŚCI BYŁABY CHYBA "TROCHĘ" ZMĘCZONA.. :D
A PUKI CO GRATULACJE ZŁOTKA!!!!!!!!! :!: :!: :!:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 29 cze 2003, 14:17

Pewnie na tym koncercie nie było tyle płyt:) ale to musiało fajnie wyglądać, stoi sobie ktoś przy barierkach, patrzy za siebie a tam morze ludzi... całe 40 000 :lol: ...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 29 cze 2003, 18:11

mondrala pisze:TO TWOJE OSTATNIE ZDANIE..TO TROCHE ..JAK KULA W PLOT..A MOZE ANIOL STROZ TWOJEGO ZDROWEGO ROZSADKU ZASNAL...I WYPISUJESZ TERAZ TAKIE BREDNIE...

po co poprawiasz wypowiedzi innych? to nie jest temat przewodni... i w tym wypadku Twoja wypowiedź jest "niepotrzebny jak plama na ścianie"
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

mondrala jak zwykle się mądrzy!!!!

Postautor: morelka » 29 cze 2003, 20:52

nie wiem o co ci właściwie chodzi, tu każdy może wyrazic własne opinie, wiec i ja pisze tak jak uważam. A anioł stróż to twój chyba zasnął, bo prawde mówiąc denerwuje mnie woje poprawianie ludzi i pisanie wszystkiego tak jakbys wiedział wszystko najlepiej i był najmądzejszy. dajn sobie spokój i nastepnym razem jak cos napiszesz to pomyśl.
DAJ SE SIANA :twisted:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 29 cze 2003, 20:55

:roll: mondrala raczej jest kobietą...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 29 cze 2003, 21:42

Slaweeek pisze:Pewnie na tym koncercie nie było tyle płyt:) ale to musiało fajnie wyglądać, stoi sobie ktoś przy barierkach, patrzy za siebie a tam morze ludzi... całe 40 000 :lol: ...

A wyobrażasz sobie jakie pogo??? :lol: :P
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 29 cze 2003, 22:46

Oczywiscie :) :lol: pamietasz jak to wygladało w Gliwicach, w zeszłym roku na Rybnickich Błoniach było 18 tys osób a ja oglądając sie za siebie az się przeraziłem, bo nie było widać nic oprócz nieba i ludzi... to 40 000 naprawdę duży rekord...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 29 cze 2003, 23:00

językoznawca sie znalazł. denerwujące jest to jej ciągłe poprawianie ludzi.
"zrobiłaś błąd tutaj, tego sie tak nie pisze, nie poprawiłeś tego orta". ja rozumiem że można być zdolnym i rozumiem że można sie tą wiedzą chwalić, ale nie wiem czy tutaj kogoś to jeszcze bawi. to jest już żałosne. szkola sie skończyła a my tutaj mamy panią profesor od języka polskiego. nie dość że recytuje wiersze(zawsze lubiłam wiersze, ale na lekcjach a nie na forum), to jeszcze wszystkich poprawia. to może założymy sobie FSz?
Forumową Szkołe...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
mondrala

Postautor: mondrala » 29 cze 2003, 23:18

mloda.jg pisze:
mondrala pisze:TO TWOJE OSTATNIE ZDANIE..TO TROCHE ..JAK KULA W PLOT..A MOZE ANIOL STROZ TWOJEGO ZDROWEGO ROZSADKU ZASNAL...I WYPISUJESZ TERAZ TAKIE BREDNIE...

po co poprawiasz wypowiedzi innych? to nie jest temat przewodni... i w tym wypadku Twoja wypowiedź jest "niepotrzebny jak plama na ścianie"

MAM TO ZROBIC SZYBKO PO KRYJOMU..TY NIE POWIESZ NIC NIKOMU...ZABIC SIE :?:
mondrala

Postautor: mondrala » 29 cze 2003, 23:19

Paula_Jestem pisze:językoznawca sie znalazł. denerwujące jest to jej ciągłe poprawianie ludzi.
"zrobiłaś błąd tutaj, tego sie tak nie pisze, nie poprawiłeś tego orta". ja rozumiem że można być zdolnym i rozumiem że można sie tą wiedzą chwalić, ale nie wiem czy tutaj kogoś to jeszcze bawi. to jest już żałosne. szkola sie skończyła a my tutaj mamy panią profesor od języka polskiego. nie dość że recytuje wiersze(zawsze lubiłam wiersze, ale na lekcjach a nie na forum), to jeszcze wszystkich poprawia. to może założymy sobie FSz?
Forumową Szkołe...

A NIE MOWILAM PAULO ZE WAKACJE..TO COS CZEGO POTRZEBUJESZ NAJBARDZIEJ....
mondrala

Postautor: mondrala » 29 cze 2003, 23:22

mloda.jg pisze: :roll: mondrala raczej jest kobietą...

BRAWO...SPOSTRZEGLAS..DZIEKI..
mondrala

Re: mondrala jak zwykle się mądrzy!!!!

Postautor: mondrala » 29 cze 2003, 23:24

morelkaz pisze:nie wiem o co ci właściwie chodzi, tu każdy może wyrazic własne opinie, wiec i ja pisze tak jak uważam. A anioł stróż to twój chyba zasnął, bo prawde mówiąc denerwuje mnie woje poprawianie ludzi i pisanie wszystkiego tak jakbys wiedział wszystko najlepiej i był najmądzejszy. dajn sobie spokój i nastepnym razem jak cos napiszesz to pomyśl.
DAJ SE SIANA :twisted:

NIE WIEM CO TO OSTATNIE OZNACZA...A W STAJNI NIE PRACUJE...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 30 cze 2003, 1:30

Może i nie pracujesz, ale zachowujesz sie jak bys właśnie w stajni pracowała. masz wiejskie nawyki. nie obrażając ludzi ze wsi. sorry, ale są ludzie mieszkający na wsi i buraki mieszkające na wsi :? czy ktoś rozumie o co mi chodzi? ;) heh
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 30 cze 2003, 2:35

Asiuńciu ja wiem o co Ci chodzi, ale to samo ma siędo ludzi z miasta... ;-)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 30 cze 2003, 2:38

czasem sie zdarza że na wsi można spotkać kulturalniejszą osobę niż w mieście. ale mówie to tylko czasami...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”